reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień dobry:-)
Doszłam właśnie do wniosku,że jak tak dalej pójdzie i Amelka będzie już tak zawsze dawała mi normalnie pospać,to juz w ogóle czasu na BB nie znajdę...kto by pomyslał...- ta godzina(teraz jest akurat 6.18),a ja dopiero zaczynam:-D
Dobranocka-dziś to USG,tak?Trzymam kciuki,żeby wszystko było ok.No i ciekawość mnie zżera,pewnie jak nas wszystkie,czy będzie siostrzyczka czy braciszek dla Justynki:-).A z tym zwapnieniem...no,cóż...przynajmniej jesteś przygotowana i świadoma,na pewno wszystko będzie dobrze :***
Monimoni- super,że parapetówa się udała- nie ma to,jak od czasu do czasu fajna imprezka w dobranym gronie:tak::-)
Elona,łelkam bek:-).Pewnie jestes fajnie opalona i wypoczęta.Super,że wyjadz się udał:tak::-)
Emilka- to zdrówka dla Kropka.Heh,pewnie i Franek złapie....co by nie było takie złe,gdyby nie te jego idące zęby....no,pamiętam,że jeden wyszedł,drugi powinien byc na dniach:tak:
a skoro o zębach,to Miniu,gratki dla Casperoska:tak::-):-):-).no,faktycznie oryginalnie:-D:-D:-D.

Mi tam upały nie przeszkadzają,ani teraz,ani jak byłam w ciąży.Nie na tyle przynajmniej,żeby narzekać,bo jak pomyslę,że zamiast tego mogłaby być zima,to...brrrr!!!!Jakoś w zeszłym roku dawałam radę,nawet miło wspominam ten czas- może dlatego,ze tyle się działo,jakies biwaki,koncerty...nie miałam czasu na narzekanie:-D:-D:-D
Nat,po prostu musisz sie "zabezpieczyć"- po pierwsze dobry psychiatra,najlepiej specjalista od urazów-zeby dał ci papierek,że masz lęk przed porodem .A po drugie dobry ginek,żeby od początku było jasne,ze będziesz miała CC i zeby był w szpitalu,jak przyjdzie czas.Na pewno znajdziesz takiego.:tak:A kiedy chciałabys mieć drugiego dzidziusia?(gdybys była spokojna,że nie każą ci go rodzic "naturalnie"[bo dla mnie taki poród to z "naturalnością" niewiele ma wspólnego:no:]).
Mała Mi - o teściach nie pisze,bo szkoda słow na takich jak oni.
Twoja Mama ma rację- skończ te studia,bo potem wiadomo- i pracę lepszą jest większa szansa dostać,no i lepiej płatną.A jak juz Ty będziesz mogła iść do pracy,to wtedy oczywiście mozecie pomyślec o kredycie na swoje mieszkanko czy coś.Wesela absolutnie bym nie robiła.Jest oczywiste,że wszystkie koszta spadłyby na Twoich Rodziców,a po co???Po to tylko,żeby rodzina Twojego męża jeszcze Wam zepsuła ten dzień i przykrości narobiła.Sala już "zaklepana?"- da sie to odkręcić.Z tego,co wiem,to spokojnie ,z pocałowaniem ręki znajdzie sie para,która "odkupi" rezerwację.Moje zdanie jest takie,że skoro tyle wytrzymaliście bez kościelnego,to jeszcze troche wytrzymacie."First things first",jak mówią Anglicy.Ale jak chcesz ,żeby był to Emilka ma rację- można wziąć ślub bez wesela.Cicha,skromna,romantyczna ceremonia tez ma swój urok:tak:.A pieniądze naprawde lepiej odłożyć na własny kąt.
Swoją droga,zastanawia mnie wciąż ,o co kaman z tymi Twoimi teściami,co Twój mąż takiego zrobił,że go tak nienawidzą...????!!!I ,wiesz,głupio to może zabrzmi,ale może on nie jest synem teścia?I stad to inne traktowanie???
Ida,widze,że tez zaczęłaś traktowac znikniete posty ze stoickim spokojem:-D:-D:-D.No,teraz to nam jest żal,że nie dowiemy sie,co było dalej...na pewno najlepsze...:-:)-:)-(.;-)

Gienkowi też życzyłam zwycięstwa- zasłużył na nie w 100%.Aczkolwiek,nie powiem,Michał tez mnie ujął.Ale właśnie dlatego to nawet dobrze,że nie wygrał.To mu paradoksalnie pozwoli rozwinąć skrzydła,nie związane kontraktem z Sony.Gienek jest dorosły,on sobie poradzi.A Michał to jeszcze dzieciak,łatwo go zniszczyc.Spójrzcie ,co się stało ze zwycięzcami "Idola".A jak fajnie sobie radzą "przegrani".
A łzy na twarzy Czesława...aż mnie samą to wzruszyło...Aha,w tej "Polityce"(odnalezionej;-)),jest też fajny artykuł właśnie o Michale.
Rysia,Emilka-gratki suwaczkowe dla
Miłoszka
i Frania:-):-):-):tak::tak::tak:

 
witam się rano, oczywiście z łóżeczka :-)
HAPPYBETTI, ale Ty nie znikaj nam :no:
kochana, dziękuję za zrozumienie z porodem, wg mnie też naturalny nie był naturalny, był zabiegowy. i straszny!
a co do Twojego pytania to chyba jednak dopiero jak Piotruś pójdzie do szkoły.
 
Witam po weekendzie

emiliab i rysia wielkie gratulacje dla Was i jeszcze większe buziaki dla Waszych chłopaków: Franka i Miłoszka!!!!

U mnie weekend minął bardzo milo (gdyby nie mój chłop :-(). Daję nam czas do końca wakacji , potem trzeba będzie coś z tym zrobić. Moze wspólny urlop nam pomoze?!:sorry2:.
W kazdym razie nawet on nie zepsuł mi weekendu. Bylismy ze znajomymi i było bardzo wesoło.

Chwalem siem: mamy 4 ząbka :-D

... a teraz lecę Was nadrobić.
 
Ja tylko na momen wpadam się przywitać i FRANUSIOWI Emiś oraz MIŁOSZKOWI Rysi wszystkiego suwaczkowego z okazji ich ósemkowego święta życzyć :laugh2::laugh2::laugh2:
no i zaraz spadywuje na spacer. oł jeee:)

* DORIS: gatulejszyny ząbkowe dla Doda ślę:)
 
Witam Dziewczynki :)

Sorki, że teraz nie nadrobię. Czasu brak.
My z Paffciem cały czas na dworze. Nawet już złapaliśmy trochę nadmorskiej opalenizny.
Weekend spędziliśmy na działeczce. Objadłam się jak bąk Super było

Gratki dla maluszków, które dzisiaj i przez ostatnie kilka dni świętowały :)

Pawełkowi wyszły dwie górne jedynki, także są już cztery zębole.

Pozdrawiam Was cieplutko :)

Natolin czy pisałaś może gdzie się wybierasz nad morze??? Bom ciekawa bardzo;-)
 
a no witam sie i ja po wekeendowo:-)
Emiliab,Rysia garulacje dla Franusia i Miloszka:-)
Doris gratki zebolka:-)
a tak na poczatek dnia wklejam wam tu poranne modly al kaidy;-)
DSC00029.jpgjakby ktorys dziec byl nie hallo dzis to nie wina Casperosa on tylko prosi aby slonce przestalo tak grzac;-):-)
u nas niedziela minela na lenistwie i kilkunastu prysznicach bo zar z nieba!dopiero wieczorkiem wyszlismy na spacerek bo temp spadla do 25:-)ale juz dzis od 6 rano jest 25 wiec nie wiem co sie bedzie dzialo w poludnie ojjjjj....ale Casperos caly heeeepiiii bo wanienka poszla w ruch i siedzi w wodzie godzinami:-)
aaa...zakupy hmmm...no coz nie udalo mi sie uszczuplic za bardzo portfela:-(nic nie znalazlam co by mi w oko wpadlo no ale najlepsze jeszcze przedemna:-)open night!!!to sa dopiero wyprzedaze!!!!:-):-):-):-)nawet do 90% czas zaczac kaske odkladac;-)
co tam ja chciala jeszcze napisac hmmm....chyba musze jeszcze kawke zrobic bo cos mi sie wczoraj m&m's chyba rozpuscil;-)
milego dnia mamuski buzzzzzziaki
 
reklama
Do góry