reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witajcie

ja nawet nie chce myslec o sn, mialam dwie CC i za kazdym razem bylo lepiej

Ja też miałam dwie cc i gdyby był 3 raz to na pewno też byłaby cc.


Mała_Mi :wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y:. Co za walnięta baba z tej teściowej. A tak swoją drogą,to może szkoda,że nie puściły ci nerwy i nie wygarnęłaś jej właśnie wtedy. Może lżej by ci się zrobiło...
A co do ślubu kościelnego, to rozwiązaniem jest też wzięcie ślubu,ale bez żadnego wesela. Aż tak dużo to nie kosztuje... Albo bez slubu kościelnego....


Ja obie ciąże przechodziłam o tych samych porach i dla mnie to było bardzo dobre rozwiązanie właśnie ze względu na ubrania...

Jutro od rana będę się dobijać telefonicznie do lekarza. Już posmarowałam Kubę pudrodermem i...mam teraz Kropka w domu;-).ciekawa jestem,czy Franek się zarazi...


Aha,no i cieszę się,że Gienek Loska wygrał:-):-):-)
 
reklama
Mała mi Ty wiesz :***** naprawde ja nie rozumiem jak można być tak złym człowiekiem, po prostu nie rozumiem. Ich syn, ich rodzony syn wraz z żoną i ich pierwszym!!!! wnuczkiem mieszkają z nimi. Wspaniała ciepła dziewczyna, pracowity, opiekuńczy tata i przeuroczy synuś. A oni zamiast Was otoczyć ciepłem i miłością jak powinno być w NORMALNEJ rodzinie to oni każdego dnia wbijają Wam takie szpile że najsilniejszego by powaliły :no: Ja nie rozumiem jak można być tak podłym i wrednym człowiekiem, jak można to robić swojemu synowi, swojej rodzinie! po prostu aż ręce opadają. Nawet nie próbują tego ukryć. to jak Was codziennie traktują, jak potraktowali dziś Twoich rodziców...aż brak słów by opisać to jakimi są ludźmi. Kochanie bardzo, bardzo mocno Cie przytulam, podziwiam Ciebie, Was że to wszystko tak dzielnie znosicie, niejedną rodzinę by to po prostu zalamało, nie przetrwałaby..jeśli mogłabym coś Wam doradzić to myśle że w tej sytuacji należy zrobić wszystko zeby Was Kochanie wyrwać z tego piekła. Myśle że może faktycznie warto by było przeznaczyć pieniążki weselne właśnie na to aby zrobić wszystko zebyście sie jak najszybciej usamodzielnili. Myśle że ślub kościelny może poczekać, bo priorytetem powinno być teraz wyrwanie Was stamtąd. Bo inaczej oni dalej będą wbijać kolce w Wasze małżeństwo, w Waszą rodzinę i pewego dnia mogą sprawić że to sie posypie, bo ileż można? A myśle że nie będzie nic piękniejszego dla Was niż stanięcie na ślubnym kobiercu po tym wszystkim i powiedzenie sobie: przetrwaliśmy, mimo tego wszystkiego nadal jesteśmy razem i kochamy sie każdego dnia coraz mocniej. :******
 
ALICJA - super powiedzialas.

choelra juz jest 22h a IDA gdzie???????????????????????????????? potem mi powie ze jej nie lubie i ze nie czekam:) :ppp
 
ALICJA wypiłam już trochę to Ci napiszę ;-) mimo iż nie będę ukrywać, że nie zapomniałam tego co napisałaś kiedyś odnośnie rozmów o porodzie to muszę przyznać, że potrafisz też pięknie ująć coś w słowa (mimo iż merytorycznie z tym się nie zgadzam, bo ślub kościelny jest dla mnie podstawą)
 
nat dziękuję ;-) nie wiedziałam ze jeszcze masz o to żal do mnie, długo chowasz uraze, troche przykre bo nie zrobiłam tego wtedy celowo, ale trudno, teraz to już nic nie poradze, mam nadzieje że kiedyś Ci przejdzie..

Dziulencja a co Ty taka za idusią stęskniona :-p ? pewnie gania sie z małżem po łóżku ;-) oby :-D
 
ALICJA bo ta glizducha IDUCHA wczoraj mi pojechala ze ja jej nie slodze pierwsza hehehe:))))))))) to wywoluje do tablicy a co!!!:)) a jak sie wkurze to posle sms z haslem : ajlovju:))))))))))))))))))))))))))))) albo nie bo jeszcze z lozka spadnie jak po telefon bedzie siegac:)
 
reklama
oj to lepiej do niej nie pisz :-D jeju ale ja Wam tych ganianek po łóżku zazdraszczam :-D jak mojego dopadne to ja nie wiem co z niego zostanie :-D

oj brakuje Idusi, brakuje..
a gdzie makuc..?

stukam sie desp ze wszystkimi :-) kurcze normalnie grupa Zdegenerowanych Alkoholików niedługo tu powstanie :rofl:
 
Do góry