reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ALICJA my po prostu odbijamy sobie abstynencje z okresu ciazy:))))))))))))))))))))))) kurde rok temu bylam dokladnie juz 6 dzien na chorobowym bo mi sie nie chcialo pracowac... buuuuuuuu.... fajnie bylo....

a co do twojego chlopa.... to co sie odwlecze to nei uciecze, w razie cos zamroz kosteczki lodu coby na zapalone do czerwonosci jajencje mu przylozoyc:)))
 
reklama
Dziulka a w życiu! nic mu ułatwiać nie będę :-D toż to jakby sie uparł to mógłby z żonką tu mieszkać i dojeżdżać do pracy, oj tam raptem godzine wcześniej musiałby wstawać..więc jak on mi nie ułatwia to ja jemu też nie ;-D

nie no tak dobrze nie jest, ja wiem że on musi być "na miejscu" ale zawsze mam mu co "wyrzucić" dzięki temu wzrasta mu poczucie winy i jest milszy :rofl: :-p :-D

monimoni dobranoc :-p :*

Sivle czyli nie tylko ja tak myśle :-D
 
sadystka jestes .... bieeedny mezus:)


chyba ide spac.

wiesz co ALA, ja tak mysle....ze IDA pewnie teraz spowrotem lozko zbija do kupy z mezusiem przez to jej nie ma, bo ktos gwozdzie musi podawac:ppp
 
Ostatnia edycja:
dobranocka = kciukasy za usg, choć wiem ze wsio będzie ok!!!
monimoni, nie dziwię sie że olałaś gotowanie;) zdj z parapetówy prosim!!!

Ja tylko na chwilę. Nadrobię was później(dzisiaj lub jutro). Informuję was tylko,że wygląda na to,że Kuba ma ospę....
to może ja wpadne z Miśką;)))
gdybym tylko potrafiła zabijać wzrokiem to już byłby martwy:wściekła/y:
hehehe, ciekawe czy by ci udowodnili wine:cool2::-D
MAMY ZĘBA!!!!!!!!!!!!!!!2 PRAWA GORNĄ!!!!!!!!!!:-)
no to gratuluję i umieram z ciekawosci czy moje słońce bedzie z twoim w oryginalności konkurować:-D
co ja zrobie zima???????
postawisz w salonie bałwana, może Madzik da się przekonać że to prawie jak na dworze:-D
ale hitem były kury :tak: :-p normalnie sie napatrzeć nie mogła, co chwila wiatraczki z kończyn i "dadadadada" :-D wspaniale spędziliśmy czas :tak:
u nas dziś gęsi;-)super dzionek miałyscie!!!
tak sobie pomyslalam, ze teraz narzekamy, a co bylo rok temu o tej porze???? zar sie lal z nieba, duchota potworna, a my w ciazy.........na sama mysl mi sie gorzej robi, nigdy w zyciu koncowki ciazy na lato
e tam... ja nie narzekałam na upały:-pi chyba tylko na upały:cool2:
Makuc- ominely i pierwsze cc bylo z zaskoczenia, ale i tak twierdzilam, ze ja rodzic SN nie zamierzam i nie rodzilam , a druga to juz wiadomo za ciosem. Czasami mam nawet ochoe na 3 dzidzie, ale na razie trza sobie jakies wlasne lokum kupic a potem sie mnozyc, tak za ok 8 lat planuje
j a też tak mówiłam i se wykrakałam... nie żebym żałowała, ale wspomnienia też średniawe delikatnie mówiąc... mówisz druga cc lepsza od pierwszej?
mała_mi - weźcie kasę od twoich rodziców, skoro macie taką możliwość i spierniczajcie stamtąd!!! albo Dziulasowi fundnij bilet na wakacje i zapros do siebie - ustawi ci tych jamochłonów i będzie git;-)ale jak ten sposób zadziała to zapraszasz mnie na imprę weselną:cool2:
lady, wiesz że ja byłam pewna że wy ochajtani jesteście:szok:

Aha,no i cieszę się,że Gienek Loska wygrał:-):-):-)
JA TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET ODTAŃCZYŁAM TANIEC RADOSCI PRZED MĘŻEM Z ELEMENTAMI BOOOGIEDUPIŁUGI:-D
choelra juz jest 22h a IDA gdzie???????????????????????????????? potem mi powie ze jej nie lubie i ze nie czekam:) :ppp
BO JA I TAK PRAWDĘ ZNAM:-D:-D:-D
Dziulencja a co Ty taka za idusią stęskniona :-p ? pewnie gania sie z małżem po łóżku ;-) oby :-D

No właśnie OBY!
NIE NO!!!!! skoro tu taka presja na mnie wywierana to idę się jej poddać:-Doglądałam x-factora i jestem czapi!!!!!!!!!! patrz wyzej;)
potem zmywałam z się litry potu po wyjazdowym dniu, a potem was nadrabiałam:p
a teraz spadam poddać sie presji:-D


PS. mam nadzieję ze post bardziej przejrzysty i łatwiejszy do przełkniecia:-D:-p:cool2:
 
to do jutra LADY :))

ALICJA- ide spac a jak IDA sie pojawi a mnie juz nie bedzie to przekaz od Dziulaska ze ma przerypane u mnie ze uuuuuuuuuuuuuuuuu.... i ze na przyszly raz bede jej slac sms w srodku nocy hihih:)))

mykam:)

jutro wolne!!:) juuuuuuuuuupi:)

teraz sie pojawia wredota jak ja se juz mialam isc i walnac focha??:baffled:

a co do mnie to ja WYKIDAJLO mam byc u MALEJ MI ??? ojjj drogie takie uslugi u mnie oj drogie:-D


DOBRANOC :) juz spadam naprawde :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja tak sobie patrzę ze mi pół posta zeżarło:/
jakoś przeżyjecie;)
mąż płacze że mu gorąco i nie ma biedaczek czym oddychać wiec pewnie łózko przeżyje tę noc:{
jutro ma dniówkę więc mogę mieć problemyz dostepem do forum prez mojego {"{adminostratora";)
lulupapa:***
 
reklama
Natolinko widzę że dzisiaj obie pijemy drinki (my to na bank jesteśmy siostry;-))
ja ostatnio coś nie mogę zbyt wcześnie usnąć dlatego powaruje jeszcze na BB-AA,a nóż jeszcze ktoś coś napiszę:tak:a tym idącym spać życzę stosunkowo udanej nocy:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry