reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Cass choroba nie wybiera, biedactwo :**** będzie dobrze, nie martw sie butelka podana z miłością bardzo dużo daje, przytulaj maleńką jak częśto sie da, a może choć troche Twój smutek sie zmniejszy, tulam :***

Nat myslałam że jakiś gotowy kupujesz ;-) zamawiaj, zamawiaj, ja gorąco zachęcam! później zdjęcia, komentarze, zobaczysz Piotruś będzie miał wspaniałą pamiątkę :tak: i bedzie wycałowywał mamusie za tak oryginalny "wehikuł czasu" :-)

Roxi tulam i buziakuje : ****


a tak mi sie nawinęło, może komuś humorek poprawi ;-)

28407-8fbbc8e6d295700f4cdf7f43a03d46d2.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxi ja tez czasem mam wrazenie ,ze dziecko jest tylko moje.Jednak szybko straram się wybic to co poniektórym z głowy ;-)
dobranocka Justysia ma gorszy dzien , oby po spaniu jej się odwrócilo. A Ty jak się czujesz?
Konczysz już pomału pierwszy trymestr :-)
czarodziejka mój tez mial ubaw jak wzięłam go ze soba do wanny :-) Fajnie ,ze z tesciową jak na razie ok. Oby tak dalej.
A co do ubierania – u nas zawsze jest lekki bunt
cass ojejku biedusiu. Zdrowiej!!! i nie smuc się z powodu cycusiania.
 
witam na predziutko bo mloda obok rozrabia:) nocka : 4.30 pobudka- za cholere nie ide! usnelam i ja i mloda. ale 5.30 wstajemy bo papu. butla i spac, o 8.50 wstalysmy. niezle. pogoda zajebistaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

wiecie co!!! w szoku jestem!!!!!!!!!!!!!! moje dziecko umie samo ksiazeczke ogladac i przewracac kartki (takie grube tektur albo materialowe!!!)

oborty na brzuch- mama daj palec a ja smigne! wstawanie z lezenia- jeszcze chwilka i sie uda, lapie za place sama wstaje,a od dzisiaj lapie za jeden i daje rade.

zebow nadal brak.


NATOLIN - gratulki dla Pudzianka:)
przytulam wszystkie smutne zdolowane i niewyspane z calego serdusia i sle buziory:*
 
Dzień dobry!
A ja miałam koszmarną noc. Głowa mnie strasznie bolała a Adaś jak na złość marudził jak najęty. Pobudka o 1, 4, 8...
a jeszcze niedawno całe noce spokojnie przesypiał... w ogóle ostatnio jest strasznie rozdarty i niespokojny. Zęby mu wyrastają to fakt, ale jeszcze ta alergia i swędzenie które go pewnie doprowadza do szału:/
Wczoraj... poszłam do łazienki na5 min. - wracam... a on ściągnął sobie rękawiczkę i tak pogryzł dłoń że była cała we krwi... wścieklizna:p :D
Mam nadzieję, że mu przejdzie...

Pogoda mnie dobija... jest szaro i potwornie wieje:/
 
Ostatnia edycja:
hej
My już po zabiegu-było dużo łez,krwi i płaczu...ale jesteśmy już w domku,Miłosz właśnie usnął po mało przyjemnych przeżyciach a ja staram się odstresować przy kubku kawy+ptasim mleczu:-)Jeszcze raz dziękuje za wszystkie kciuki-przyjemna jest taka świadomość że ktoś je za nas trzymał:-)
Natolin dla Piotrusia vel.Pudzianka wszystkiego NAJ NAJ NAJ najlepszego z okazji magicznej 6!!!:-)
Mila gratki suwaczkowe:-)
Sarisa,Kania dołom mówimy stanowcze NIE!!!Przesyłam pozytywne fluidy i życze dużo RADOŚCI:-)
Cass zdrówka:-)
Monimoni Miłosz też się ślini od dawien dawna a zębów jak nie było tak nie ma:-)
Doris super że teściowa się "naprawiła" i już lepiej sobie radzi:-)
Czarodziejka świetnie że wizyta teściowej nie była aż tak traumatyczna;-)a jeśli chodzi o kąpiel to mój Milusiński też uwielbia kąpać się w wannie i pływa jak mała żabka a ubieranie...hmmm moje dziecie też od jakiegoś czasu się wygina,wysztywnia itp.więc ubrać go łatwo nie jest:tak:
Alicja gratulacje zębulkowe dla Isi:-)
Natolin co do albumów to ja zamówiłam sobie kronikę LEMI KRONIKA SZTYWNA OPRAWA A4 200 KART (1537387368) - Aukcje internetowe Allegro i jestem z niej bardzo zadowolona i tak jak Alicja metodą scrapbookingu staram się coś tworzyć na pamiątkę mojemu urwisowi więc jakbyś nie mogła się zdecydować na album to tą kronikę szczerze polecam:-)
 
Hej!
Rysia dobrze, że juz po wszystkim.
Natolin byłam w przedszkolu,ale dosłownie 10 minut, tak tylko powiedzieć im kilka słówek, bo mnie przedszkolanka prosiła. Zresztą już ze zdrowiem nie jest źle. A i gratki suwaczkowe.
Cass dużo zdrówka. A do karmienia możesz chyba wrócić jak skończysz brać leki.
Kasia a jak u ciebie z choróbskiem? Przechodzi Ci już?
Mila również gratuluję suwaczka.
Czarodziejka Laura nie lubi jak się jej rączki wkłada do ubranka, a tak poza tym to nic sie nie dzieje.
Emilia, Roxannka gratuluję nowych umiejętności maluszkom.
Dobranocka a dawałaś Justynce coś przeciwbólowego?

No i mamy weekend. Ciekawe czy będzie tu znowu zastój. Mój mąż z synem jutro lub w nd wybiera się do K-c na jakąś wystawę samochodów, a ja sobie posiedzę z Laurutkiem.
 
reklama
Ano :tak:
Sama chetnie pojechalabym, ale nie bede Laury brac w taka pogode. Za to we wtorek mam w planach odwiedzic kumpele to meza z dzieciakami zostawie. :-)
 
Do góry