reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień tak ponury, że hej...
Dziś zero spaceru, wyszłam tylko z domu pieluchy wymienić na większe, bo mąż wczoraj pomylił rozmiary i wziął 3 :-/.
Przewiało mnie do szpiku kości, a w oczach miałam sam piach...
Oliwka dziś ciut spokojniejsza, w ciągu dnia 3 drzemki w domu wow, fakt na moim łóżku na mojej poduszce śpi się jej najlepiej i nawet nie było takiej histerii z zasypianiem !!!
Zęby się jeszcze nie przebiły, więc marudzenia ciąg dalszy...
Oj dziś to się wieczorkiem odmóżdżę przy winku, odreaguję ten tydzień i całą resztę...

Czarodziejka u mnie bunt z ubieraniem trwa od jakiegoś m-ca, super że z teściową spotkanie się udało, a co do kąpieli w wannie to super że synkowi się podobało, moja uwielbia wspólne pluskanie się :-)
Cass współczuję :-( trzymaj się ciepło i nie daj się.
Dobranocka a jak Twoje samopoczucie? Twoja córcia pewnie ma zły dzionek a jak zębiska to nie zazdroszczę, bo właśnie u Nas ta kwestia na topie.
Silve współczuje i przytulam, u Was kumulacja, do tego pewnie jeszcze skok.
Rysia super że już po wszystkim, Miłoszek napewno nie będzie o tym pamiętał.
Życzę Wam, żeby szybciutko doszedł do siebie.
Doris teściowa pewnie przemyślała wszystko i teraz już będzie lepiej.
 
reklama
Witajcie!
natolin,mila wielkie gratulacje suwaczkowe
roxannka,doris gratuluję nowych umiejętności waszych dzieci
cass zdrowiej.
monimoni mam wrażenie,że Franek ślini się od urodzenia...A zębów nadal niet
czarodziejka dobrze,że nie było tak źle z teściową
rysia na szczęście już po wszystkim... przytulam:*
sarisa,Kania niech te doły zostaną czym pręczej zakopane. W razie czego służę łopatą
images


U nas ciąg dalszy marudzenia:-(. Teraz Franek śpi,a ja idę smażyć rybkę na obiado-kolację.
Aha Ida nie wierzę,że ty taka sztywniara jesteś:no:. Muszę się czym prędzej utwierdzić w swoim przekonaniu. Ale jak pogoda będzie taka dalej,to Miśka sama nauczy się przewrotów i korki nie będą potrzebne:-D.
 
Hej dziewczynki.
Nareszcie mam czas na BB :-)
A więc tak- egzamin ustny zdałam sobie na 4,5. Powiem Wam szczerze,że koleś jest bardzo fałszywy na zajęciach był zupełnie inny a na egzaminie chciał chyba pokazać swoją wyższość. Nie zapowiadał się na takiego. Trochę pooblewał osób. W ogóle nie pytał mnie z tych zagadnień które kazał opracować,lecz z czegoś z dupy wziętego. Dobrze że mam spore wiadomości po licencjacie na UJ.
Chciałam podziękować wszystkim za trzymanie kciuków. Wy potraficie cuda zdziałać.

rysia- uff, cieszę się że już po. Miłoszek na pewno zapomni!
natolin- gratulujemy wejścia w dojrzały wiek :)
emilab - mam nadzieję że Frankowi przejdzie to marudzenie i da mamusi odpocząć.
dobranocka- a Twoją Justysię proszę żeby mamusi też dała odpoczywać i zarazem swojej siostrzyczce/braciszkowi :)
roxxanka, doris- gratulujemy nowych umiejętności!
E-lona- mąż to na pewno sobie poradzi, nawet będzie musiał :)

Dzisiejszy dzień na uczelni przeleciał dość szybko. Jutro mam jedne długie zajęcia laboratoryjne.
No i chciałam pochwalić mojego synusia że był dziś bardzo dzielny, nie płakał a na mój widok się zaczął śmiać. Oh stęskniłam się za nim strasznie.
 
CASS zdrówka!!!
ALICJA gotowe albumy to mam dwa ;-) ale muszę w końcu zamówić ten do wklejania zdjęć i opisania
RYSIA dobrze, że macie to za sobą i dzięki za polecenie albumu
DOBRANOCKA jak Ty się czujesz??

dziękuję Wam bardzo za gratulacje! ale te pół roku szybko zleciało...
a w ogóle to coś mało pisałyście w ciągu dnia ;-)
MALA MI doczytałam i widzę, że nie bardzo się pomyliłam co do oceny ;-) gratuluję!
 
Ostatnia edycja:
mała mi gratuluję świetnego wyniku:-)
dzisiaj moje dziecko się nade mną zlitowało i jest grzeczniejsze. i odkryłam, że zamiast pić z butelki woli jeść łyżeczką :baffled: no ale ogólnie dzisiaj nie było źle.
 
Mała_mi maz sobie poradzi, w to nie watpie, bo juz nie raz zostawal sam z dwojka. :-) Gratuluje oceny. Wiedzialam, ze zdasz.
Sarisa, Kania dołkom mowie a kysz.

A moj dziec cos dzis bardzo malo spal w ciagu dnia. Oby w nocy nadrobila.
 
Mała_mi wiedziałam że zaliczysz na świetną ocenę...hihi i nie myliłam się bo 4+ to naprawdę super ocena z odp.ustnej.GRATULUJE:-)
a u mnie Milusiński już śpi a ja zabieram się za desperadosa...coby weekend zaczął się tak jak powinien:-)
A plany na jutro...jadę z kumpelą na shopping bo za 2 tyg.czeka mnie wesele koleżanki a w dresie (tylko takie stroje mam w szafie) nie pójdę (chociaż nie ukrywam że w takim stroju czułabym się najlepiej)a później jadę pożegnać mą przyjaciółkę bo w niedziele rano wraca do szkocji więc raczej nie zajrze na BB-chce jednak byście wiedziały że napewno będę bardzo tęskniła:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ooo RYSIA znowu podobieństwo :-) ja też najlepiej się czuję w dresie :-) chociaż może jest jeden strój w którym lepiej się czuję... piżama!
 
reklama
Do góry