reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam

natolin ogromne buziaki dla Pudzianaz okazji pół rocznicy :-)
mila Wam również gratuluję i ściskam
sarisko no co Ty kochana dalej dołek? Nie martw się już i rozchmurz troszeczkę.
carodziejka no to co tam u Ciebie? ;-)
efa oj z tymi zdjęciami to masz rację - trzeba by bylo wywolac i jakis album zrobic . Moja babcia się zwlaszcza o to dopomina i wogóle obrazona jest na te aparaty cyfrowe.

A u mnie tak:
Maly coś wiercil sie o 3-ciej i zatyczka (czyt. smoczek) nic nie dał. Marudzil i stękał więc wzięłam go do siebie do łóżka i pospalismy do 5.30 wtedy dostał mleczko i spal dalej . No i wstalismy o 9-tej :-D
A teraz oboje sobie siedzimy , ja na forum , a Dodo siedzi męczy smoka i ogląda ddtvn
 
reklama
Dorisku witaj z rana :-) jak tam nastrój? Super ze udało Ci sie Dodusia przekonać do dłuższego snu :tak:

a odnośnie smoka: myślałaś już o odzwyczajaniu? bo zaczynam sie zastanawiać czy może już spróbować z moją ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrać...a może odpuścić i poczekać aż sama odrzuci smoka.. kurcze nie mam pojęcia co zrobić :-(

Efa
ja mam takie samo zdanie odnośnie zdjęć :tak: robie małej album w stylu scrapbooking i mam z tego wielką frajdę :-D ;-)
 
Dzień dobry, dobrze że dziś już piątek !!!


Natolin gratulacje z okazji 6 teczki dla Ciebie i Piotrusia !
Mila również suwaczkowe gratki.
Rysia trzymam kciuki za zabieg.
Ala podobno najlepszy okres to 8-9 mc na odzwyczajanie...
Mała_mi kciuki zaciśnięte bardzo mocno za egzamin.
Sarisa przytulam, wiem jak się czujesz bo sama jestem w dołku...
Nocka przespana a dzień zaczął się od płaczu i zielonej kupy :-(
Przed 5 minutami zasnęła pewnie na krótko, wczoraj miała 3 drzemki po ok 30 minut, mało ale dobre i to :-)
Odwiedziła Nas wczoraj moja matka chrzestna, miałam już popiół sypać, ostatni raz widziałam ją na moim ślubie (3 lata temu) dodam, że mieszka jakieś 30 minut drogi od Nas, miło...
Nawet wczorajszy aerobik nie pomógł w zakopaniu dołka, albo hormony szaleją bo już sama nie wiem co się ze mną dzieje...
Moje dziecko coraz częściej doprowadza mnie do płaczu, nie radzę sobie z nią :-(((((
 
Ostatnia edycja:
Czy którejś z mam jeszcze dzieciątko nie ma zębów? Bo Lena ślini się od 2 miesięcy jak buldog a zębów jak nie widać tak nie ma.

Monimoni,u nas identycznie:)- ja tam sie nie spiesze,dopóki jej nie bolą i nie czaduje,to jest ok:).
u nas też usmiech bezzębny jeszcze i też nie spieszy mi sie, chyba że ma się wkurzać tak jak ostatnio się to zdarzało to niech już wylezie lepiej ten pierwszy zębol:dry:a dentinox w ruch też już szedł (jest lepszy od bobodentu jakby ktoś pytał)

Piotrusiu Panie, gratulujemy!!! Miszlenka przesyła całusa;-)
 
Alicja moj nastrój pomimo szarosci za oknem ma się bardzo dobrze :-). Jesli chodzi o smoka to ja nie widzę jakiejs zażyłosci miedzy nimi bardziej służy do zabawy i do 'legalnego' wkladania do buzi , takze chyba zle z odzwyczajaniem nie będzie ale jak na razie nie zamierzam mu specjalnie zabierac smoka. Mój starszy syn mial prawie roczek jak po prostu wyrzucilam go do smieci , a on ..... nawet nie zauważyl ;-). Moze z Dorianem będzie podobnie.
 
u nas smok służy do zasypiania, mała najpierw go miętoli w łapkach, zjada ze wszystkich stron a później ciumka.. w ciągu dnia nie intersuje ją smok w o góle. Ale zauważyłam że bez smoka nie zaśnie (wyjątek to spacer i jazda samochodem, choć potrafi czasem pokwekać za ciumkiem) no i nie wiem czy zabierać czy nie.. w sumie mnie to nie przeszskadza, ale może jednak powinno? ehh...nie lubie być niedoświadczoną mamą ;-)

kania tulam :**
 
a roxi bawi się teraz w przeciąg? Kochana !!! ta zabawa wcale nie jest fajna ;-)
kochana, zażalenia prosze kierować do Patryka bo on bawi się ze mną w inne zabawy pod tytułem "Nic mi się nie podoba" "Nie bede spał, baw się ze mną" "Będę marudził i koniec kropka" i wiele innych niezbyt fajnych :no:
Dorisku
, ciesze się bardzo że u Ciebie dobry nastrój i że doduś tak sobie pospał :)))

A ja co siadam do kompa, troszke nadrobie a czasu na odpisanie na ogoł już nie starcza :-( a ja tyle bym chciała napisać ehh bo ja to też gaduła jestem, a że teraz to pogadać sobie moge co najwyżej do ściany albo do dziecia to chciałabym wszystko na bb przelać, tylko przydałaby się jakaś sektretarka ja bym dyktowała a ona pisała :-p


Sarisko, przytulam mocno mocno!!! ja to już od dawna się męcze z tymi dołami i dołkami, ale mam nadzieje, że ty swoje szybciutko zakopiesz ;-) a i dzieki za smska, kochana jesteś :-) jak coś to pisz :tak:

Kania, ciebie tez przytulam!

natolin, mila
gratki dla waszych chłopaków i dla was z okazji suwaczków :-)


dobra biore za wybieranie fotek do wywołania bo mam kupon zniżkowy i jest ważny tylko do jutra inaczej przepadnie, a ja kocham albumy bo niestety tych fotek na kompie nie da się tak fajnie obejrzeć :no:

A zapomniałam się jeszcze pochwalić że Patryk nauczył się obkręcać w druga strone czyli z brzuszka na plecki i to w obydwa kierunki :-) nie za każdym razem mu jeszcze wychodzi i strasznie się denerwuje ten mój nerwusek ale bijemy mu brawo przy każdej próbie i strasznie się wtedy cieszy :-D
 
Ostatnia edycja:
Ala u Nas smok do tego samego służy, są noce kiedy przesypia bez smoczka.
W dzień rzadko używamy, jak już to na spacerze się domaga jak zasypia.
Ja też zastanawiałam się żeby ją odzwyczajać ale teraz myślę że na razie nie ma takiej potrzeby skoro go traktuje okazjonalnie.

Emiliab, Roxannka gratuluję opanowania umiejętności obracania się Waszych maluszków :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry