reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam wieczornie:))

MALA MI gratusie!!! i jak tam? bedziesz sie dietowac??? mi tydzien jeszcze zostalo do soboty wlacznie:)) nie wiem ile zgubilam ale widze roznice po udach ktore nie sa takie juz nabombione, po twarzy- w koncu wyszczuplala moja gruba morda, brzuch-dzis pokazalam mezowi to kazal mi go nie wciagac hihi:pp dopiero jak rzeczywiscie wciagnelam to sie zdziwil. jeszcze troszke wystaje moj bebeszek,ale to juz doslownie troszeczke.a schab pod stanikiem tez zmalam ale jak go widze to rzygam. no to tyle o diecie.

Z dzieciem pospacerowalam +28 w cieniu dzisiaj, slonce ze zero obloczka,lekki wiaterek, mloda oczywiscie podrozowala z wywalonymi nogami przez palak, 40 minut drzemki a tak to gadala ze mna i sie smiala. potem papu, owoce i jogurcik na deser- tak sie nauczyla do tego jogurciku ze dzisiaj to juz padlam prawie ze smiechu-odchodze od lodowki z jogurtem w rece a ta juz buzie otworzyla i czeka:)))) podoba mi sie to. teraz juz obojetne jaki owoc jogurcikowy i je wszystko.na obiad dostala dzisiaj nowy smaczek: kurczak+ryz+pomidor- wciagnela:)))

teraz wieczorem kapiel. jejku jak ja jestem szczesliwa ze mamy okiennice!!! mloda miala noc w pokoju jak u nas w salonie slonce swiecilo:pppp

kurde dzisiaj mialam chwile zalamki, zeby zrezygnowac z diety jak robilam mezusiowi obiad i co???? powiedzialam sobie ze jak sie zlamie to jestem ostatnia slaba klipa!!!!!! i juz!! tymbardziej ze zostalo mi tylko do przyszlej soboty sie torturowac:p
 
łaaaa Mała mi gratulejszyn Kochana! koniecznie trzeba to oblać :-D

drink_menu.jpg
 
Mała_mi gratulacje!!!! Ja to nawet nie musiałam za bardzo tych kciuków trzymać,wiedziałam,że będzie bardzo dobrze:-).
Dziulka tyle wytrzymałaś,tyle wody już wyszło z twojego organizmu:-). Dasz radę! Przecież zostało tylko kilka dni:-). Wierzę w ciebie:tak:
 
ALICJA masz racje- teraz to nie popuszcze jedynie jak mi juz totalnie glod doskwiera to zjem np grzanke jedna albo dwie takie ze sklepu. a tak to nie rpzegryzam nic. a co do IDUCHY -ja czuje ze zaraz tu wparuje wqrwiona hahah:)))) i zda relacje :))

a propos moj maz mnie nie moze docenic bo przeciekam w dole:pppppppppptzn koncowka juz ale mimo to wrrrr
 
Dziulka ja na dietę pójdę, ale muszę nastawić się psychicznie a to tak z dnia na dzień nie będzie, bo wtedy będzie mi ciężko ją utrzymać. Muszę przestudiować sobie ten jadłospis, zaopatrzyć się w to co potrzebne, żeby omijać potem sklepy bo nie lubię jak mnie kusi wszystko heh :)

Alicja- to napijemy się razem?

Właśnie mąż na mnie wyskoczył z podniesionym głosem o coś o co w ogóle nie miał racji. Wkurzyłam się i nie będę się do niego odzywać.
 
reklama
MALA MI- ja podejmowalam decyzje tydzien ale podjelam:) a co do meza to sie NIE DAJ!!!!!!!!!!! jesli udowdnilams mu ze nie ma racji to niech przeprosi!!!! co to za zachowanie! wrrrrrr
 
Do góry