reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Doris bylismy tylko na urodzinach. Ja w marcu dobijam do 11 hehe
Dobranocka kochana teraz nowe doswiadczenia z Jusia, a stare juz znasz :) wiec bedzie cud miod orzeszki. Nic sie nie martw. Ja osobiscie zazdraszczam, ale jak tylko zakupimy chatke to sie bede starac o drugie. Bo Zuzka dosc dlugo była poczynana wiec ........ Tymczasem sciskam i widze ze masz piekny suwaczek :)
Tylko nie przeprowadzajcie się z Krakowa bo na spacer musimy się wybrać!! :)
 
reklama
Wy chodzicie tak tylko po to, żeby się zważyć?
dziewczyny kochane, czy któraś z Was może coś polecić na takie szorstkie i czerwone dłonie? zrobiło mi się tak kiedyś jak nie założyłam rękawiczek i od kilku miesięcy nie mogę tego zwalczyć
 
Dziewczyny a ja się biorę za siebie od jutra porządnie.Myślę,że już się nacieszyłam jedzeniem odkąd przestałam karmić piersią,to czego mi najbardziej brakowało to pojadłam już.Byłam dziś u gina i powiedział,że już dawno mogłam ćwiczyć brzuszki no i że mogę śmiało więc zaczynam od jutra,ciekawe ile zrobię ;-) Przechodzę też na dietę,na początek MŻ (czyt. mniej żreć) a dalej spróbuję 1200,1300 kalorii na dzień.Raz na jakiś czas będe sobie pozwalać na jakieś grzeszki jedzeniowe i alkoholowe ale ogólnie trzymam od jutra fason.Cel: na początek - 10 kg,a potem może jeszcze 3 kg.To co mogę liczyć na wasze wsparcie i kciuki?
 
jak najbardziej możesz liczyć! tylko się nie dołączam, bo dobrze mi jak jest, zrezygnowałam całkiem z pieczywa, nakładam sobie mniejsze porcje jedzenia, nie kupuję za dużo dobrych rzeczy i jest w miarę dobrze, tzn wiadomo, że nie jestem super laską, ale wiem, że już nią nie będę, a jeśli już to przydałyby mi się ćwiczenia, ale na to jestem za leniwa
 
natolin polecam domową kuracje s.o.s. : oliwka kosmetyczna bądź oliwa z oliwek podgrzac na parze do temp. przyjemnej dla skóry. Dobrze i obficie wetrzec w skóre , nastepnie osuszyc recznikiem papierowym :-), wygladzająco dziala takze siemie lniane.
 
czarodziejka powodzenia :-) a jaki jest Twój cel? tzn do jakiej wagi chcesz dojsc?

natolin na zaczerwienione lub siniejace dłonie dobre jest też kapiel dłoni na przemian w cieplej i zimnej wodzie. A co do kremów to dobrze dziala gliceryna z dodatkiem kilku kropel cytryny .
 
reklama
Do góry