reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
DOBRANOCKA - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mąż się dołącza:)))))))))))))))
pewnie zazdrosci Twojemu M..... będzie musiał niestety poczekać (jeśli w ogóle;-)) a na razie bedziemy gorąco kibicować WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Ida, no mój M. to chyba najstarszy z Tatusiów forumowych... Nawet jak ostatnio był na meskim wieczorze to jego przyjaciel zaczął sugerować, ze jak kolejne dziecko to jak najszybciej, bo sie już stary robi... Powiedz swojemu M. żeby się brał do roboty zamiast zazdroscić :p

JESTEŚCIE KOCHANE!
!!!!!!!!
Znowu ryczę.

I cały czas myślę co u Rzutki. Chyba nie zostawi mnie samej brzuchatej - razem raźniej...
 
Dobranocka, super super super :-):-):-) GRATULACJE !!!
Mocno trzymałam kciuki za te dwie kreseczki a teraz będę jeszcze mocniej żeby wszystko było ok :)))) Aż zaczełam przeglądać swoje zdjęcia z ciąży i troszke będe Ci zazdrościć tego brzuszka ;-) No a Justysia jaka będzie szczęśliwa jako starsza siostra, ona będzie już kumata i będzie rządzić hihi :-D
 
DOBRANOCKA pewnie ktoras za toba zaraz uderzy w slady... mnie sie nie spieszy puki co.... i tez zmykam spac;)

blagaaaam nie walcie 16 stron w ciagu pol dnia bo mi okulary sie zmecza...
 
kochana dobranocka - GRATULUJĘ!!!!!
WSPANIAŁE WIESCI
Bardzo się cieszę razem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!

Rany ale newsy :-) :-) :-)

Dziekuję Wam kochane za życzenia :-)
Bardzo mi było milo jak Was czytalam !
efa - teraz kochana trzymam za Ciebie , dopadaj tego swojego Tomka :-D
strip- gratuluje kupki :-)
sarisa czy ja dobrze przeczytalam ,ze mialas urodzinki w weekend????
lolisza hasło "wylaszczyć się" jest extra :-)
natolin - :-*

a ja dzis dłuuuuuugo spacerowałam z moim słodziakiem , potem obiad i jakos tak zlecialo.
Wogóle to mialam tyle napisac .... ale wiesci dobranocki namieszaly mi glowie.
Jejku jak fajnie. Mam nadzieje ,ze Rzutka weźmie z Ciebie przyklad i bedzie tez taka szczesliwą podwójna mamusią!

 
Ja też uciekam, bo rano musimy wcześnie wstać, żeby pojechać się poważyć. Kolorowych snów, a w zasadzie to przespanej nocki życzę wszystkim mamusiom!
 
reklama
Doris bylismy tylko na urodzinach. Ja w marcu dobijam do 11 hehe
Dobranocka kochana teraz nowe doswiadczenia z Jusia, a stare juz znasz :) wiec bedzie cud miod orzeszki. Nic sie nie martw. Ja osobiscie zazdraszczam, ale jak tylko zakupimy chatke to sie bede starac o drugie. Bo Zuzka dosc dlugo była poczynana wiec ........ Tymczasem sciskam i widze ze masz piekny suwaczek :)
 
Do góry