reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Podziękuj Mężowi Mała Mi :-) Zaraz pokombinuję z suwaczkiem - skasuję Kazia i wstawie brzuch, choć to dopiero początek... :-)
A poważnie to się masakrycznie boję, ze przy drugiej ciaży to mi bęben wywali że hoho! No i że rozstępy mi sie porobią, ze strasznie przytyję... Jak głupia. To się nawet chyba nazywa jakoś - pregoreksja? mam nadzieję że nie popadnę w takie schizo. Przy Justynie to brzuch przy porodzie miałam jak w 6 miesiacu, oglądali mnie jak eksponat w muzeum i uwierzyć nie chcieli ze ja już do porodu. A teraz...
 
Dobranocka słońce nasze,ogromne gratulacje! Ale wiadomość! :-):happy::-)Życzę ci dużo zdrówka,lekkiej i pięknej ciąży i wszystkiego naj naj naj!!!! Jejku ja Ciebie nie znam (tzn na żywo się nie widziałyśmy),a się normalnie tak ucieszyłam,że aż się rozkleiłam!
 
Podziękuj Mężowi Mała Mi :-) Zaraz pokombinuję z suwaczkiem - skasuję Kazia i wstawie brzuch, choć to dopiero początek... :-)
A poważnie to się masakrycznie boję, ze przy drugiej ciaży to mi bęben wywali że hoho! No i że rozstępy mi sie porobią, ze strasznie przytyję... Jak głupia. To się nawet chyba nazywa jakoś - pregoreksja? mam nadzieję że nie popadnę w takie schizo. Przy Justynie to brzuch przy porodzie miałam jak w 6 miesiacu, oglądali mnie jak eksponat w muzeum i uwierzyć nie chcieli ze ja już do porodu. A teraz...

kochana zazdroszcze ci ze znowu masz w sobie malenka istotke:))a ja termin z pati mialam na 18 pazdziernika:)
 
Olek już śpi! Olek już śpi! Od 21-szej! O rany, ja pierdziulę, jak super!
A zdjęcia ze wspólnej kąpieli wrzuciłam do topicu "rozwój fizyczny...", bo tam o tym dyskutowałyśmy :-)
I nadal się cieszę z wiadomości dobranocki! Taki mam dzięki niej dobry humor.

Gratulacje dla Olusia!!!!! I oby tak było już zawsze!!!
 
DOBRANOCKA nie gadaj tu glupot!!! nie ma nic piekniejszego niz kobieta w ciazy!!! ja mimo ze wygladam bez ciazy jak slonica a pod koniec ciazy jak dwie slonice to i tak uwielbialam sie ogladac w lusterku z ta pileczka z przodu:)) jedynie co mi brakuje to jak Leane miala w brzuchu non stop czkawki i kopala mnie po zoladku i sie wiercila nieraz masakrycznie:)) i tak jej zostalo do dzisiaj... jak ona nogami przy zabawie przebiera to jaaaaaaaaaaaaaa.....
Nie popadaj tu w jakies kompleksy w kazdym razie i jak chcesz to walnij fote ciebie w calosci to cie ocenimy:)
 
Toma jeśli mogę Cię pocieszyć to moja córka miała meeeega kolki, a Pawełek odpukać wcale. Czasem brzuszek pobolewał, ale kolka to to aczej nie była.
Efa jak najwięcej takich wieczorów :)
Dobranocka jeszcze raz gratulacje, ale superowo, ja uwielbiałam chodzić w ciąży. Szkoda, że już więcej nie będę.
 
Dobranocka Ogromne Gratulacje!!!!

Ewelina ja to Ciebie pamiętam jeszcze ze staraczek i wiesz ja też miałam termin na 18.10 a urodziłam również 13.10.
 
reklama
ja to jestem tez uchachana z powodu naszej nowej podwojnej mamusi. i tez mam dzieki temu swietny nastroj dzisiaj no i oczywiscie zazdroszcze. ehh pod koniec ciazy narzekalam, ze boli, ze ciezko, i to zniecierpliwienie dluzacym sie noszeniem brzucha i koniecznoscia lezenia. ale teraz jak wspomne te kopniaczki to bylo niesamowite uczucie........................... ajjjjj jakbym nie miala cesarki chyba bym od razu po drugiego bobaska wystartowala.
 
Do góry