reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
My dzisiaj byłyśmy na spacerku.. chwilowym, do przychodni i spowrotem bo pada jak nie wiem :-( Moje podejrzenia sie potwierdzily, malutka ma lekki kręcz szyjny, skierowanie na rehabilitacje dostalysmy, ehhh...

a tak poza tym musze sie Wam pochwalic, ze dzis mam urodzinki i chyba dzis w koncu wyjde z Ukochanym chociaz na te 3-4 godziny sie zrelaksowac :-D
 
Ostatnia edycja:
my tez juz po spacerze, ale tylko godzinke byłyśmy :-) pora wstawic obiad.
Aha, nie wiem o co chodzi ale Mała wyje jak opętana. Nie kolka, bo potrafi się sama uspokoić jak chce (patrz: telewizor). Wczoraj wieczorem mnie tak godzinę trenowała, aż w końcu zapomniała dlaczego płacze i płakała chyba tak dla samego płakania. Koszmar, ale czy ktoś mi powie co te dziecko chce? Noszenie, tulenie nie pomaga, nawet lezenie z gołą pupą (co ją ZAWSZE uspakajało) nic nie daje... Aha, dodam, że jest przewinięta, najedzona i świeżo po krzepiącym śnie - więc ma masę siły na wycie :eek:
 
Ostatnia edycja:
monia biedna Twoja Wikusia, a powiedz mi czym się objawia ten kręcz szyjny dokładnie?Po czym lekarz poznał?
i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ, DUŻOO MIŁOŚCI I RADOŚCI!!
dobranocka a co serwujesz na obiad dzisiaj :)? Mój jak tak płacze to albo chodzi o to że jest zmęczony i chce zasnąć albo jak jest głodny. Kiedyś jak tak płakał to próbowałam wszystkiego- noszenie na rękach, przytulanie, rozśmieszanie, nucenie do uszka, głaskanie po brzuszku i główce itp itp a jak się potem okazało, małemu chciało się pić... wypił 30 ml herbatki i jak ręką odjął.... inne dziecko zaraz bo wręcz pogodne :)

Co do ząbków to może spróbuj jej dziąsełka pomasować? Są takie szczoteczko- masaże na palec , mój był zadowolony jak mu tak zrobiłam, bo też wszystko pcha do buzi, a ślini się jak Beethoven :)
 
Ostatnia edycja:
monia140190- Wszystkiego Najlepszego! :*
U mojego też podejrzewali kręcz szyjny, bo cały czas trzymał główkę na jedną stronę... i ma strasznie krzywą przez to. W końcu ortopeda bo badaniu stwierdził, że rehabilitacja nie będzie potrzebna i przejdzie, wystarczy żebyśmy przestawiali co chwilę tą głowę na drugą stronę jak śpi na pleckach...

Mnie zaraz czeka jak co tydzień wyjazd do Krakowa i znowu muszę zostawić Adasia na 2 dni...
W dodatku w sobotę idzie na cały dzień do taty... będę się cały czas martwić, czy on się nim na pewno dobrze zajmie:(
 
Ostatnia edycja:
monia biedna Twoja Wikusia, a powiedz mi czym się objawia ten kręcz szyjny dokładnie?Po czym lekarz poznał?
i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ, DUŻOO MIŁOŚCI I RADOŚCI!!
)

Dziekuje Kochana za zyczenia :-). No np. jak sie ja bierze na rece przodem do otoczenia albo ciagnie za raczki to glowka nie jest prosto tylko tak jakby 'opadala' na prawo. Poki co czeka nass 10 masazy u rehabilitantek plus cwiczenia domowe. mam nadzieje ze szybko Ją to opusci, bo nie dosc ze bioderka mamy tez niedojrzale to i to jeszcze.. eh
 
monia140190 - sto lat!!!!! od Justynki i ode mnie :-)

Mała Mi -
ide po herbatkę. Spróbuję :-)
Na obiad jajko sadzone, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą i papryką czerwoną, druga z jabłka i marchewki.

PS
Herbatka zadziałała!!!!!!!!!!!! Wypiła duszkiem setkę! Dziękuję mała Mi! :*******************
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry