reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

To i my mówimy wszystkim " Dzień Dobry" :-).
Ja od 8:00 na nogach na pełnym obrotach. Kuchnia posprzątana, poodkurzany dom, pranie postawione, wyprasowane męża koszule. Dziecko leży w łóżeczko i gada do karuzeli.
Za oknem deszczowo i ciemno. Pada deszcz, tak więc dzisiaj nigdzie się nie ruszam z domu. Kurier dzwonił niedawno,że między 13 a 14 będzie u mnie z przesyłką- czyli od dzisiaj będziemy mieli leżaczek!:-)
Muszę posegregować na dysku męża zdjęcia Łukasza, bo on jak zgrywa je z aparatu to robi wielki bałagan, a ja lubię mieć posegregowanie dniami albo miesiącami.
Przydałoby się jeszcze zrobić porządki w apteczce bo na pewno znajdzie się parę rzeczy do wywalenia z niej co straciło termin ważności.

natoli przyłączam się do pijących zieloną herbatę:-)
monimoni ja też trzymam kciuki za wizytę u lekarza, daj znać po!
luty małgoś śliczna córunia!
malutka80 miłych pogaduch z kuzynką:-)
magnolia85 oby z bioderkami było ok i żeby kupa poszła przed wyjściem do lekarza :D
 
reklama
my też witamy się z rana.
mała mi pochwal się zdjęciami jak przyjdzie leżaczek :-) oczywiście z pasażerem :-)
 
ja juz te na nogach ale od 9,20 z jedna z dwoma przerwami o 4 i 7 ale tylko mleczko i lulu.

Teraz mała okropnie chce spac ale ten niedobry smoczek ciagle wypada i jak tu zasnac. Ja jej wkoncu zamontuje takie zauszniki jak w okularach do tego smoczka i nie bedzie juz wypadał.
Po sniadaniu zabieram sie za te kartony i za podłogi a potem leze odłogiem
 
mała mi ja chyba w ciągu tygodnia tyle nie robię w domu co Ty jednego ranka :-D ale mój mąż byłby zadowolony z takiej żony ;-)
dawidowe dobry pomysł z tymi zausznikami :-D
 
A. stwierdził, że założy monia na gumkę Wojtkowi, bo on to wogóle nie umie ssać.... smoczka gryzie jak gryzak to samo ze smoczkiem od butli... z tej cycusiowej tommie tippie to jeszcze jak gryzie to z 10 ml wpadnie czegos przypadkiemn, ale z normalnego smoka nie ma szans ;p ryk i tragedia ;p
 
Dzień dobry!

U nas noc jak na katar i przyduszanie całkiem spokojna. Pakuję w Justynę wszystko co się da - dzisiaj 10 dzień kataru...

Strip, trzymaj się dzielnie! Może i Wojtusia nie dźwigniesz ale mam nadzieję, że mimo choroby doczołgasz się jakoś do klawiatury i nie znikniesz nam z BB... ;-) Zdrówka kochana!

Luty Małoś - to takim małym dziewczynkom robi się już prawdziwy MAKE UP?!?!?!?! Chyba jestem zacofana... Jak byłam księżniczką na balu to całym makijażem był radosny uśmiech... Na więcej nie można było sobie pozwolić bo wychowawczynie krzywo patrzyły i brały rodziców na rozmowę. Ale córcia naprawdę wygląda ślicznie - piękna dziewczynka! I wcale nie musiała się tak przebierać żeby wyglądać jak Mała Księzniczka :-)

Magnolia - życzę wieeeelkiej kupy dla Karoli! A choćby i prosto w pana doktora - ważne żeby wreszcie wyszła!

Witam dziś tez optymistycznie,dziecko dało pospac aż do tej pory i teraz wesoła ,leży w kołysce i sama sie bawi:).My szybko się ogarniamy i na spacerek,bo potem ma padać.Dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i mam,oby szybko przeszło:).

My od paru dni spacerujemy w deszczu... I jest fajnie, z folią na wózku, kapturem na głowie. Tylko nie ma z kim zagadać bo coś pusto na osiedlu :-)
 
ulisia jasne że się pochwalimy nowym leżaczkiem!
natolin mój mąż to chyba nie docenia tego wszystkiego, bo on chyba lubi bałagan. Tak jak nie raz pisałam- dla niego porządkiem jest to że zostawi wszystko na biurku i jak potrzebuje czegoś to ma pod ręką. Lepiej każdy śrubokręt mieć w innym miejscu niż w jednej skrzyneczce na narzędzia bo wtedy potrafi wszystko znaleźć a jak w skrzyneczce to NIE!. No ale ja go tutaj uczę i widzę poprawę. Jak kiedyś będziemy mieli własne mieszkanie to chyba jeden pokój trzeba będzie przeznaczyć na jego BAJZEL hehe.
Co to będzie jak dojdzie jeszcze sprzątanie zabawek po małym i dodatkowo po mężu.
Ogólnie stwierdzam,że moja teściowa źle sobie wychowała trochę dzieci, bo mój mąż sprząta na przykład po sobie talerze i inne naczynia,ale jak widzę dwójkę pozostałych jego rodzeństwa to masakra, zostawiają wszystko i tak leży i leży aż teściowa albo teść nie umyje. Teraz jak nie ma teściów to brat mojego męża znowu zostawiał naczynia brudne, ale ja ich nie umyłam, zostawiłam no i w końcu zobaczył że tak leża i leżą i sam sprzątnął.
 
reklama
Witam się i ja:-)
Dzisiaj w nocy Miłoszek gorączkował po szczepieniu przez co noc nie należy do udanych. Na szczęście teraz jest już ok-on odsypia a ja pije kawę by móc powrócić do świata żywych.
Magnolia, Mona na wasze śliczne córy też już oddałam swój głos:-)
Magnolia życzę by z bioderkami u Karoli było ok i oczywiście wielkiej kupyyyy też życzę:-)
Luty Małgoś Twoja córka to piękna mała księżniczka:-)
Monimoni życzę by wizyta u lekarza się udała a kupki Leny nie były objawem żadnego choróbska:-)
Strip jeszcze raz zdrówka:-)
Magnolia, Natolin rozmarzyłam się jak czytam o wiośnie. Też chciałabym aby już była…:-)
Mała_mi czytając Twoje posty nie mogę wyjść z podziwu że Ty tak wczesną porą masz już wszystko zrobione. Co jak co ale Twój mąż ma naprawdę złotą żonę bo mój facet może tylko pomarzyć że poprasuje mu koszule itp..Wielki szacun dla Ciebie!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry