reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

monia nie ma za co! :-)
Dziękuje za wyjaśnienie tego co to jest ten kręcz szyjny. Raczej nie zaobserwowałam tego u swojego synka. Uff.

Sivle69
dużo siły na te dwa dni rozłąki z synkiem :*

dobranocka- cieszę się,że herbatka pomogła:-). Dzieci które są karmione mm powinny pić herbatkę, bo mleko mm nie zaspokaja potrzeby pragnienia. Jak mój żuczek zaczyna coś marudzić a niby nie powinien to idę po herbatkę - wypija troszkę i jest dobrze.

Leżaczek już przyszedł, jest super! Tylko że mój synuś to teraz śpi i nie w głowie mu zapoznać się ze swoim nowym mebelkiem:-).
 
reklama
Monia w dniu urodzin oprócz życzeń jakie zwykle się składa:zdrowia,szczęścia,pomyślności, życzę Ci abyś miała jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz:jestem szczęsliwa!!:-):-)
A tak poza tym to życzę Ci by Wikusia po błyskawicznej rehabilitacji pozbyła się lekkiego kręczu szyjnego:-)

A u mnie kolejna kawa nie przyniosła oczekiwanego skutku bo jestem bardzo senna-chyba musi być niskie ciśnienie bo nie funkcjonuje normalnie:-( A tak poza tym mała_mi pozazdrościłam Ci tego zorganizowania i też trochę ogarnęłam dom by nie wyglądał jak po przejściu tornada (teraz wygląda jak po przejściu wichury...hihi):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a mnie dla odmiany sie dzis nic nie chce :-(.
To ta nieprzespana najlepiej noc daje sie we znaki.
Umyłam tylko naczynia i zrobilam obiad , ale pranie , prasowanie dzis chyba odpuszczę. Wieczorem jeszcze zakupy więc trzeba będzie jakos zebrac sie i chociaz liste zrobic.... ehhhh ale mega leń!
 
Strip, trzymam mocno kciuki za Twoje zdrowie.
LUTY MAŁGOŚ, Emisia wygląda jak marzenie! Piękna córcia!
dobranocka, współczuję kataru, po prostu masakra jakaś... 10 dni :(
dagisu, ja myślę podobnie: dobro maluszka najważniejsze. I na razie nie chcę iść do pracy i go zostawiać mimo, że cienko z kasą.
dorisday, kciukasy za zdrówko Mikołajka
Sivle, może nie będzie tak źle i Adaś dobrze się będzie czuł u taty?

monia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
 
Monia,z okazji urodzin szczęścia życzę i spełnienia marzeń,zdrowia dla Wikusi:).
Strip- zdrówka:)
Małgoś-córcia śliczna:)
Doris- zdrówka dla Mikołaja,wiem jak sie czujesz,bo wczoraj miałam to samo.Dzi na szczęście Amelka spała do 9tej(z karmieniami,ale tego nie liczę,bo sie nie wybudzała,tylko zjadała i spała dalej).Więc dzis u nas generalne porządki po wczorajszym lenistwie.Dobrze,że na spacerek wyszliśmy wcześniej,bo teraz już leje.
 
moje dziecko jakies niewyzyte sie zrobiło i zreszta ja tez. Chyba jednak w ramach spaceru pojde sobie do rossmana po papierowe reczniki bo od momentu kiedy moje dziecko wcina cos innego niz mleko to ida jak woda. wam radze zaopatrzec sie w te reczniki i vanish.
 
Cześć dziewczyny!
W końcu udało mi się zalogować na forum mam październikowych, mimo że prób było kilka to dopiero teraz odważyłam się napisać. Czytam Was od samego początku. Mam na imię Karolina, mam 29 lat. Termin porodu miałam na 26 października ale mojej córeczce bardzo spieszyło się do mamusi i urodziłam przez cc 30 września. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona a ja ze swojej strony obiecuję, że będę często się odzywać:))
 
reklama
ika216 witaj! Zachęcam do pisania z nami:-).
Tak na marginesie to mój synuś też urodził się 30 września przez CC :-).

Mój kawaler właśnie wstał, dostał mleczko i teraz leży w swoim nowym leżaczku i "molestuje" konia :)
 
Do góry