reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
mala mi!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!! Zycze ci zeby mamusiowanie sprawialo ci sama radosc a maz zeby swiata poza toba i synkiem nie widzial!!! Spelnij wszystkie swoje marzenia i badz bardziej optymistyczna:-):-):-):-):-):-)
 
mala mi sto lat, tort wirtualny tez pyszny jak twojej mamy,
l w dniu urodzin dla naszej malej mi juz jako mamy :)
Szwarwaldzki_tort_tort_4475069.jpg
kathe dziekuje za informacje, bacznie sie przyjrze synkowi
 
Dziulka, te Twoje dziecko jest strasznie kumate! :shocked2: Jak tak Cię podczytuję to aż się wierzyc nie chce - wspaniale sie rozwija!

Ulisiu, ja mam Aventa butelki i są super - mleczko leci powoli ale daje radę - Mała bardzo lubi te smoczki. A swoją droga - dzisiaj w nocy i wczoraj w dzień smoczek poszedł w odstawkę - Justysia chciała tylko z cyca jeść i kropka. Ma fanaberie już za młodu? Ciekawe co z tej małej szantażystki wyrosnie... Zrobiłam test z książki Tracy Hogg, chociaz z testu bardziej wyszedł Średniaczek to chyba mam Wrażliwca - tak mi z opisu wychodzi. Muszę jeszcze męża poprosić żeby go zrobił - nie jestem obiektywna...

Mała Mi - STO LAT!
roze.gif
 
Dziękuję Kochane za życzenia !!!:-)

ladygab to ja nie wiedziałam że jesteśmy po tym samym "fachu" heh :-). Ja bardzo lubię biologię, chociaż przyznam się momentami że uczelnia na której byłam poprzednio trochę mi ją zniechęciła jakoś człowiek nie mógł za bardzo rozwijać swoich zainteresowań, pasji. Mnie zawsze najbardziej interesują dziedziny związane z człowiekiem, z całą fizjologią oraz zoologia a najmniej botanika i tego pokroju.

Sivle69 a no proszę, to ja nie wiedziałam że mam tutaj swoją rówieśniczkę :*

Synek na balkonie z babcią a ja mam chwilę dla siebie.
 
Mała_mi - STO LAT!

Wiecie co, byłam u ortopedy i on zrobił 3 razy usg i twierdzi, że Lenka ma zdrowe bioderka. Sama nie wiem co myśleć, na tym standardowym usg wyszło niby, że ma IIIB stopień. A teraz specjalista ortopeda twierdzi, że ma Ib stopień. Komu teraz wierzyć? Chyba przejdę się jeszcze do jednego ortopedy żeby potwierdził, która diagnoza jest prawidłowa. Ale jeśli ta druga to jestem cała szczęśliwa.
 
reklama
monimoni udaj się do jeszcze jednego jeśli masz taką możliwość, ja tak zrobiłabym. Wolę mieć 100% pewność i odetchnąć spokojnie. Trzymam kciuki żeby diagnoza drugiego ortopedy okazała się tą prawdziwą!!
My mamy usg bioderek w poniedziałek i też się trochę boję.
 
Do góry