reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
DOBRANOCKA - jak gadam o malej to tak jakbym gadala o sobie jak bylam niemowleciem... mama mi opowiadala jak ja sie rozwijalam i wychodzi na to ze mloda idzie moimi sladami... mnie wszedzie bylo pelno, szybko chodzilam, szybko mowilam, w wieku 3 lat umialam juz czytac pierwsze slowa, zdania,w wieku 4 zaczelam pisac pierwsze slowa. w zerowce czytalam dzieciom bajki i nigdy nie lezakowalam bo rozwiazywalam rebus, krzyzowki dziecinne,a na pierwszej lekcji w 1 klasie zapytalam pani kiedy bedzie dyktando i nudzilam sie jak cholera. strasznei sie garnelam do ksiazek,pisania czytania, bardzo duzo tanczylam w domu, spiewalam, nie umialam siedziec na d... 5 min nic nie robiac. ciekawe czy mloda bedzie szla dokladnie tak jak ja ? na to sie zanosi... mama jak widzi Léane to tylko gada ze cala matka rosnie:pp
 
Mała_mi wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo radości i w życiu samych przyjemności. :)

Monimoni też myślę, że lepiej do jeszcze jednego lekarza się udać, żeby mieć 100% pewności jak to z tymi bioderkami.

Ulisia przy pierwszym dziecku używałam butelek z aventu i mogę je polecić.
 
MAŁA MI wszystkiego naj:)
a my dziś byłyśmy u szczepienia-niestety tak jak przypuszczałam małej nie zaszczepiły bo ma katar.
Ale chociaż ją zważyły -równo 5 kg.Waga urodzeniowa 3210 .A jedziemy tylko na cuycusiu:)
Także super.A szczepienie zrobimy za tydzień.
 
DOBRANOCKA - jak gadam o malej to tak jakbym gadala o sobie jak bylam niemowleciem... mama mi opowiadala jak ja sie rozwijalam i wychodzi na to ze mloda idzie moimi sladami... mnie wszedzie bylo pelno, szybko chodzilam, szybko mowilam, w wieku 3 lat umialam juz czytac pierwsze slowa, zdania,w wieku 4 zaczelam pisac pierwsze slowa. w zerowce czytalam dzieciom bajki i nigdy nie lezakowalam bo rozwiazywalam rebus, krzyzowki dziecinne,a na pierwszej lekcji w 1 klasie zapytalam pani kiedy bedzie dyktando i nudzilam sie jak cholera. strasznei sie garnelam do ksiazek,pisania czytania, bardzo duzo tanczylam w domu, spiewalam, nie umialam siedziec na d... 5 min nic nie robiac. ciekawe czy mloda bedzie szla dokladnie tak jak ja ? na to sie zanosi... mama jak widzi Léane to tylko gada ze cala matka rosnie:pp

dziulka oby tak bylo:)
 
mała mi wszystkiego naj naj naj

ja juz po usg bioderek i niesstety musimy pieluszkowac i 21 grudnia przyjsc ponownie. heh współczuje mojej małej
 
mała mi - najserdeczniejsze zyczenia z okazji urodzin! Zazdroszczę takiego wieku. A jak męzus? Zrobil jakąs niespodziankę?

co do butelek to ja mam tt ale jeszcze nic nie używalam , bo jadę tylko na cycu. Własnie , czy mamy które karmia piersia podają jeszcze coś dzieciaczkom? jakąs herbatke?

i jeszcze jedno pytanie : moje dziecko ma jakies krostki na policzkach (ale tylko tam) jest ich sporo. Uwazam co jem ,ale one nie schodzą :-( od kosmetyków to tez chyba nie jest bo mialby jeszcze w innych miejscach??!! co to moze byc?
 
moja tez od czasu do czasu ma chrostki ktore same sie pojawiaja i same zanikaja...pediatra mowila ze to normalka i nic nei kazal mi z tym robic. sa dni ze mala ma pyziolka gladkiego jak sciana a na drugi dzien ze trzy chrosteczki ktore zanikaja po poludniu na przyklad...

poza tym wygralam walke z Léane 1-0!!!!!!! tak mnie wpieniala od 13h ze juz nie moglam, jak ja przytulilam to spala jak zanioslam do wozka to darcie, w koncu sie wkurzylam i po karmieniu zanioslam teraz po 17h i przeczekalam jej "komedie" darla sie przez 15 min tylko krotkie laa bez placzu, nie poszlam do niej, w koncu sama sie uspokoila i ululala... chyba czesciej tak musze robic bo skubana by on stop ze mna w salonie siedziala.towarzyska bestyjka...po kilku chwilach spokoju zaszlam patrze a ona ma otwarte oczy!! uppppssss!!!!!!to ja chodu z pokoju do salonu i siedze cicho:pppp teraz zagladalam to chyba spi:p lepetyna mnei az boli dzisiaj... zal mi jej bylo ze tam sie tak darla ale rozpozajac jej krzyki wiem ze chciala zeby zabrac ja tutaj do salonu. a mamusia tym razem sie zawziela i byla bardziej uparta niz corcia:))
 
reklama
Dorisday u nas to samo jak u Dziulki raz coś się pojawia a za chwilkę znika. Ostatnio się śmialiśmy że małemu rogi rosną:) My dziś po wizycie, bo miesliśmy się zaszczepić. Nic ze szczepienia nie wyszło bo nie ma szczepionek w przychodni a chciałam te skojarzone. Nie wiem tylko dlaczego lekarka nie dała mi recepty żeby kupić ją gdzieś w aptece hmmm. Przy okazji się zważyliśmy i Filip waży 4700 a jak wychodziliśmy ze szpitala to miał 2680 i też jesteśmy tylko na cycu. Śmieję się że mnie nie długo wciągnie jak będzie tak wcinać:)
Mała mi wszystkiego najlepszego --,-'-<@
 
Do góry