reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
lady-a gdzie sie uczylas chusty wiazac?
Ja sie przymierzam do tematu i chce sie z mala na jakis kurs zapisac. Moze mi cos polecisz?
Mnie nauczyli prostego wiązania na targach Mother & Baby we Wrocławiu - byłaś może?

kurcze... już było tak jakoś lepiej, a dzisiaj jak wstałam, poszłam zrobić siku, podmyłam się tantum rosa i zaczęłam się osuszać ręcznikiem to jakaś żółto-zielona wydzielina się pojawiła :-( tak trochę jakby upławy :-( i znowu mi źle i nie wiem co robić :-( straszny jest ten połóg!!! mam dość :-(
W szpitalu dostałam przykaz, że jak pojawi się żółto-zielona wydzielina to trzeba się zgłosić szybko do gina, bo to stan zapalny i ropa cieknie... Może dlatego Cię tam boli tak długo...? Wiem, że jak ja już wygojona to łatwo mi gadać, ale... Trzymaj się dzielnie Kochana! Bardzo się o Ciebie martwię. A jeszcze dzisiaj mam taki nastrój, że od byle czego płaczę i się wzruszam, także możesz sobie łatwo wyobrazić, jak teraz wyglądam zasmarkana i zapłakana nad klawiaturą ;-)

Nocka minęła pracowicie, Mała znowu gardzi moim cycem, a ja wpadam w depresję.
Mąż ma 37,7 ale to dlatego, ze jest rano i po lekach - wcale nie wygląda lepiej. Temperatura już idzie w gorę a ja muszę isć na zakupy, bo nie mam nawet chleba w domu! O pampersach nie wspomnę - właśnie założyłam ostatnią jedyneczkę, a Justynka leży na moich kolanach i popierduje, nic tylko czekać na kupkę!
 
DOBRANOCKA jak ja kiedys mialam sakramencka goraczke to moj ojciec w aptece kupil jakies czopki i to dopiero pomoglo (mialam 41 prawie bo dostalam udaru slonecznego kupe lat temu), majaczylam telepalo mnie a bylam goraca jak piec. te czopki wlasnie zbily goraczke w godzine, a lalo sie ze mnie jak sie pocilam po nich ze lozko bylo mokre a ja taka mokra jakbym z kapieli w ciuchach wyszla. wspolczucia w kazdym razie.

poza tym moja nie dawala takeigo czadu jak wczoraj rano, za to odkrywala moja twarz, posadzilam sobie na podusi na wprost mojej geby i mala zrobila wielkie oczy, dotykala moich policzkow, uszczypnela nawet, zlapala za nos jakby chciala urwac a na koniec wyrwala mi pare wlosow ktore zlapala a zwiazane mialam wiec zabolalooooo.

Dzis tak w ogole jade pochwalic sie dzidziolem do mojej roboty zanim mnie zamorduja i wyklna z klanu. zrobie sobie zakupy przy okazji i spacer bo u nas slonce i kolo 22 stopni. takze popludnie bede miala zajete:ppp
 
A ja w nocy śmiałam się z mojego dziecka, które sobie robiło numery: co zmieniłam pieluszkę, to prrrt! i znowu kupa. I tak kilka razy :). Zużyłam ich w sumie do rana chyba z dziesięć, a za każdym razem Olek buzia w ciup i ten wzrok: "no co się dziwisz?" :)
 
A ja w nocy śmiałam się z mojego dziecka, które sobie robiło numery: co zmieniłam pieluszkę, to prrrt! i znowu kupa. I tak kilka razy :). Zużyłam ich w sumie do rana chyba z dziesięć, a za każdym razem Olek buzia w ciup i ten wzrok: "no co się dziwisz?" :)
Ja też tak miałam dzisiaj w nocy :D Co go przebrałam, zaczynam karmić a tu słychać że kupsko zrobił. No to przebieram znowu... potem za 10 min znowu :p
 
u nas tez dzis noc kup,
chcialam pojsc do frzyjera i co zadnych wolnych miejs, az sie poryczalam, bo wlosy mi wypadja garsciami,
dobranocka zdrowka rodzinie zycze
natolin oj ty masz przeboje, dziewczyny dobrze radza, skontroluj to u lekarza

jakie chusty chcecie kupic, elastyczne czy te tkane, polecicie cos, bo sie do zakupu przymierzam
 
Dzień dobry mamusie:)
Jeju nie wiedziałam, że aż tak będzie mi brakować czasu na wszystko. Nasz krasnoludek ma już tydzień i 4dni. Powiem Wam że jestem szczęśliwa zakochaną mamusią do tego niewyspaną, wyglądającą jak upiór no i nie brakuje chwil załamania. To karmienie nieszczęsne. Była u mnie już 2 razy położna środowiskowa. Nie wiedziałam, że będzie aż przez 6 tyg przychodzić, ale w sumie zawsze ma dobre rady i pokazuje wiele przydatnych rzeczy! Ja po cesarce czuje się dobrze. Tylko jak właśnie położna zauważyła moje opuchnięte nogi jeszcze nie wyglądają normalnie i kontrolnie sprawdziła ciśnienie i lipa! I nie wiem co to znowu! O swoim porodzie podwójnym napiszę Wam na odpowiednim wątku jak znajdę większa chwilę i jak oczywiście macie ochotę jeszcze wracać do takich tematów jak poród. Co do forum hmmm niestety nie nadrobie tych stronic wszystkich. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i prosze o wybaczenie nieobecności i skąpego udzielania przez najbliższe dni. No chyba że mój syn zmieni swe nawyki i da mi czasem odpocząć:) buziaczki:*
 
reklama
jakie chusty chcecie kupic, elastyczne czy te tkane, polecicie cos, bo sie do zakupu przymierzam

elastyczne są do 9kg, tkane powyżej.
ja mam elastyka lenny lamb i już próbowałam nosić Dziubaska - fajnie jest.


wczoraj po wizycie w poradni laktacyjnej lipa. konsultantka na koniec stwierdziła że świat nie kończy się na karmieniu piersią i lepiej sobie odpuścić niż się męczyć.

także mam trochę doła ale będziemy kończyć karmienie. może i tak będzie lepiej.
 
Do góry