reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

jakbys wczesniej poczytala moje posty to bys szybciej znalazla te cudowna metode hihi:)))z tym ze ja podaje cyc+mleko cycowe albo cyc+sztuczne, w zaleznosci czy odciagne na czas:)

Dziuluś, no właśnie CZYTAŁAM Twoje posty, dlatego się w końcu odważyłam podac mleko z butli. I robie dokładnie tak samo: cyc+moje mleko z butli, albo cyc+ mieszanka z butli. W zależności od tego czy odciągnę na czas :-D:-D:-D
A jak masz z tym ssaniem? Nie rozleniwiło Ci się dziecko? Ssie pierś ładnie?

dziewczyny nie martwcie się tak tym 1.11, bo to tak naprawdę jest radosne święto - wspomnienie Wszystkich Świętych. to jutrzejszy dzień 2.11 dzień zaduszny powinien być bardziej refleksyjny i powiedzmy taki bardziej smutny

Natolinko, dziękuję!. WRESZCIE ktoś sprostował, że dzisiejsze święto to tak naprawdę radosne święto :-) (Jakby imieniny nas wszystkich).
 
reklama
Mam pytanie:

czy jest tu jakaś osoba która stosuje się w 100% do zaleceń konsultantów laktacyjnych, czyli:
karmi tylko i wyłącznie piersią
nigdy nie podawała pokarmu przez butelkę ze smoczkiem
nie stosuje smoczka uspokajacza?

jest ktoś taki?
 
Tak ja tak robię ULISIA-mleko tylko z cyca- smoczka nie daje i z butelki też nie karmię .Sprawdziłam tylko czy mała umie pić z butli- na szczęście umie!Bo pierwsza moja córeczka z butli nie potrafiła pić .I nie brała smoczka uspakajającego.Także jak chciałam iść do fryzjera to był mały problem:(
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam termin na 27 październik i lekarz mi spoko wypisał L4 na następny tydzień czyli do 3.11, mam nadzieję, że urodzę do tego terminu, a jak myślicie czy jak mnie wezmą na oddział 4.11 to od razu będą wywoływać poród? Jakoś strasznie się boję tego wywoływania wrrr.

ja mam 40 i 2 dni dzis zle na suwaku pisze stoje zaraz za toba w kolejeczce hahah
 
ja tez ulisiu, smoka maly nie chce, karmie tylko piersia, z przerwa na sztuczny na jeden dzien, kiedy mielismy wysoka biulrbine, wtedy ladnie pil z butli, tylko zjadal to co zjadl i chcial jeszcze, wiec troszke dostawal piersi jeszcze, a wogole ostatnio, to jak tylko go przystawiam i tylko stanik odepne to sie wrecz rzuca na moja piers, wyglada to jak bym go glodzila nie wiem ile :)
dwupaczki to co, ze urodzicie w listopadzie i tak wy nasze pazdziernikowki jestescie :)
 
Dziewczyny... może polecicie jakiś dobry krem do biustu. Na rozstępy i ujędrniający. Bo to co się teraz z moimi podziało, aż się płakać chce. Mój brzuch przeszedł ciążę bez żadnego rozstępu a cycki są w paski i pojawiają się coraz to nowe....
Jakich kremów używacie?
 
ja karmie tylko cycem, nochyba ze musze do sklepu lub gdzies to butla ale z mim mleczkiem, niedaje mieszanek. smoka tez nie, Wojtek i tak nie chce.
 
reklama
Do góry