reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

To ja się czuję wobec Was jak zła matka, która daje i pierś i butlę bo dziecko na mojej piersi przytyło zaledwie 50g przez dwa tygodnie i lekarka mi tu już o szpitalu mówiła,że nie przybieranie na wadze + powiększony kielich miedniczkowo nerkowy mogą być skierowaniem do szpitala :-(. Łukasz też wie co to smoczek,ale rzadko go chce- czasem jak ma ogromną potrzebę ssania. I tak beznadziejnie się czuję,że dziecko moim mlekiem się nie najada i miałam na to dowód :(
 
reklama
Dziewczyny... może polecicie jakiś dobry krem do biustu. Na rozstępy i ujędrniający. Bo to co się teraz z moimi podziało, aż się płakać chce. Mój brzuch przeszedł ciążę bez żadnego rozstępu a cycki są w paski i pojawiają się coraz to nowe....
Jakich kremów używacie?

podlaczam sie do pytania, ratujcie moj biust!!!

mala mi wazne, ze dziecko szczescilwe i kochane a nie to jakie mleko dostaje!!!
 
Kathe - tylko i wyłącznie karmię piersią.

Ulisiu - ja karmię piersią tylko. Lena nie chce ssać smoczka i z butelki dostała raz.
 
witam wieczorkiem,ja po kosciolku z mezusiem sie najedlismy, potem poszlam w kimonko na 2h a mezus przewinal dwie sliczne kupki -czyt.krowie placki buhahahah:))))))))))))))) mala zrobila mu taka suprise ze uuuuuuuuuuuuu:ppppppppp a co tylko mama ma obrywac??? za to teraz spi sobie slodziutenko:))) jak lezala na bujaczku i widziala zabaweczki dyndajace nad nia to sie usmiechala i ruszala jakby chciala je zlapac:pppp poza tym cwana bestia znalazla metode na mamusie i tatusia... jak ja usypiamy np na klacie to potem jak juz "odjechala" zanosimy do pokoju, no i dzisiaj co??? widze ze mala spi jak talala i w tejze pozycji zanosze ja do pokoju...chce polozyc a tu ZONK!!! mloda zwinela podkoszulke w piasteczke w razie jakby polozenie sie zmienilo:pppppppppp
 
kasia33- to chyba zależy od lekarza, bo mi dali tylko do 22.09 bo taki termin miała z okresu więcej nie chciała dać więc uprosiłam rodzinnego i ten też dał mi ale tylko do 30.09 a od 1.10 do 08.10 już miałam macierzyński niestety:sorry:

my mamy chrzest ustalony na 28 listopada, mam nadzieję że nie będzie za zimno no i też mamy problem z chrzestnym tzn. nie mamy kandydata:sorry:


to mamy tego samego dnia chrzest. Ja juz wszystko pozałatwiałam. Z chrzestnym to nie było problemu bo był ustalony jeszcze przed urodzeniem a chrzesta dopiero sie znalzła
My juz dzis po solidnym spacerku w parku az mi nogi w de wchodza. Laura sie wyspała i w efekcie marudziło przez 3 godziny po powrocie. Dopiero ja opanowałam. Pokazywała mi ze chce jesc rzucała sie na butle a potem jadła 10 ml przez godzine a jak jej zabierałam to ryk. Jak przysnełą to zaczełam robic sobie obiad i ona po 5 minutach ryk. Jadłam na tempo ze nabawie sie kidys wrzodów załadka.
Strasznie mi sie chce coli ale wszstko zamlniete i poczekam do jutra ale wtedy chyba kupie 2 butelki 2 l na zapas. Zawsze jak robie ten zapas to nie wiem czemu nie jest zapasem. Pochłaniam i potem załuje ze i kalorie i niezdrowe i obecuje nie kupowac. ech.

Natolin gdzie chodzisz na spacerki?Moze do Skkaryszewskiego?
 
a ja karmię piersią ale jak pojechaliśmy z mężem na zakupy to mały pił moje mleko z butelki, smoczka od czasu do czasu daję ale i tak go wypluwa a i z butelki od dwóch dni daję herbatkę rumiankową na ten biedny jego brzuszek. Tak samo robiłam przy łukaszu i udało mi się karmić 14 miesięcy pomimo powrotu do pracy :)

dawidowe - no to miejmy nadzieję że pogoda nam dopisze :) oj mi tez chce się coli, ale niestety już mi wystarczy płaczu
 
my mamy chrzest ustalony na 28 listopada, mam nadzieję że nie będzie za zimno no i też mamy problem z chrzestnym tzn. nie mamy kandydata:sorry:
też właśnie myślałam o 28 listopada i też nie mam kandydata za bardzo ;-) tzn nie wiem kogo wziąć, choć Iduś mi tu siebie proponuje :-)
dobranocka dokładnie! to jakby imieniny wszystkich :-)
mała mi proszę Cię! przestań! ja daje tylko jeden, dwa razy dziennie z pięciu karmień swoje mleko i nie czuję się przez to gorsza. daj spokój!
dawidowe nie, na ochotę nie mam tak blisko
kal.aga mi niczego tak nie brakuje jak coli...
 
Mam pytanie:

czy jest tu jakaś osoba która stosuje się w 100% do zaleceń konsultantów laktacyjnych, czyli:
karmi tylko i wyłącznie piersią
nigdy nie podawała pokarmu przez butelkę ze smoczkiem
nie stosuje smoczka uspokajacza?

jest ktoś taki?

Ja tez karmie tylko piersia, z butli daje tylko herbatke koperkowa, smoczka mala nie chce, zreszta nie ma potrzeby zeby dawac smoka. Co prawda mleko w domu jest, jakbym chciala gdzies wyjsc, czy cus ale jeszcze nie otwarte, czeka na lepsiejsze czasy dla mnie :-)

Mala mi- to nie koniec swiata ze dokarmiasz butla, nie jedno dziecko na sztucznym mleku sie wychowalo i ma sie swietnie!! dobrze, ze problem zostal rozwiazany i dziec zaczal przybierac na wadze
 
też właśnie myślałam o 28 listopada i też nie mam kandydata za bardzo ;-) tzn nie wiem kogo wziąć, choć Iduś mi tu siebie proponuje :-)
dobranocka dokładnie! to jakby imieniny wszystkich :-)
mała mi proszę Cię! przestań! ja daje tylko jeden, dwa razy dziennie z pięciu karmień swoje mleko i nie czuję się przez to gorsza. daj spokój!
dawidowe nie, na ochotę nie mam tak blisko
kal.aga mi niczego tak nie brakuje jak coli...

Natolin mnie chodzi o ten park koło stadionu pomyliłas parki
 
reklama
Do góry