reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej
sugar- ja też mam nadzieję ze z tym spaniem będzie lepiej choć bardzo słabą bo z Łukaszem też tak było budził się częśto na jedzonko i dopiero jak skończył dwa lata zaczął sypiać całe noce.
dobranocka- ciekawy pomysł z tym podawaniem butli. Mój Krzyś jest też chyba nie dojedzony w nocy to za każdym razem opędzlowuje oba cyce i jeszcze drażni go że musi się wysilać. Leniuszek jeden.

Wczoraj napoiłam go herbatką rumiankową i chyba podziałało bo nie płakał w nocy uff.
e-lona- dzięki zajrzę na ten wątek
 
reklama
U mojej maleńkiej ze spaniem jest na ogół ładnie oprócz pory 23.00-2.30. Wtedy sporo płaczu jest. Potem śpi tak do 5-6.00. Na szczęście są noce kiedy ładnie śpi. W dzień chyba dłużej sypia. Średnio budzi się co 3 godziny.

Kal.aga tu jest wątek dla mam ze starszymi dziećmi chociaż coś obumarł. Widzę, że mamy dzieci z tego samego roku. Mój syn na razie nie jest zazdrosny i stara się pomagać, śpiewać piosenki, itd. Ja jestem zadowolona z tego jak się zachowuje w stosunku do Laury.

Kasis witaj.

Svensonka trzymam kciuki.

Dziekuje ale niestety dzis 1 listopad i nie jestem jedna z was!!!!!!!
Jestem tak wsciekla ze szok
male skurczyki caly dzien i nic poprostu zwarjuje
a dzis wogole leze plackiem bo nie chce myslec zeby moja corcia dzis sie urodzila ani jutro zle daty
co ma byc to bedzie i tak bede listopadowka :-((((((((((((((((
 
Ja miałam.



U nas też jest dokładnie tak! :-)



Lepiej nie wnikaj co to znaczy - jeszcze wyjdzie na to, że przeklina albo co ;-P

Wiecie co? Okazało się że moje dziecko wcale nie ma kolek, że mogę jeść co chcę, ze brzuszek przy kupkach wcale nie boli, że prześpi nawet 6 godzin ciurkiem (!) jesli.... SIĘ NAJE! Zaczęłam po cycu podawać swój pokarm z butli - i moja Justynka stała się ANIOŁEM! Ze też ja na to wcześniej nie wpadłam....

Dziś kończymy miesiąc :-)

witam. moja corcia tez jak najedzona to spi grzecznie. dzis rano podalam jej cycusia a ona sie wierci, steka, wypluwa...no wiec zrobilam jej bebiko i wypila 60ml:))teraz spi jak anioleczek. wogole zauwazylam ze woli pic z butelki bo wtedy sie najada. a ja tez zadowolona ze jej smakuje:))
 
SVENSONKA witaj:))jak tam twoje skurcze???????ja myslalam ze wejde na bb i bedzie wiadomosc ze juz jestes po heheh. ale pociesz sie tym ze twoja corcia sama wie kiedy ma wyjsc z przytulnego brzuszka mamusi:)
 
Coś się i u mnie zaczyna, mam skurcze (tylko w dole brzucha, jak na okres i niestety czasem z krzyża) od 2 rano, wpierw były regularnie od razu co 8 min i trwały minutę, koło 6h30 przerwa na pół godz i teraz coś lżejsze tak co 15 min i chyba krótsze się robią... Czopa nie stwierdziłam...Są nawet bolesne i najgorsze te krzyżowce, bleeeeeeeee.

Ale fajnie, że cokolwiek się dzieje, liczę na to, że to jednak jakieś przepowiadacze, a jeśli nie, to chociaż po północy się skończy i nie zostaniemy 1.11 z imprezą.
 
reklama
Coś się i u mnie zaczyna, mam skurcze (tylko w dole brzucha, jak na okres i niestety czasem z krzyża) od 2 rano, wpierw były regularnie od razu co 8 min i trwały minutę, koło 6h30 przerwa na pół godz i teraz coś lżejsze tak co 15 min i chyba krótsze się robią... Czopa nie stwierdziłam...Są nawet bolesne i najgorsze te krzyżowce, bleeeeeeeee.

Ale fajnie, że cokolwiek się dzieje, liczę na to, że to jednak jakieś przepowiadacze, a jeśli nie, to chociaż po północy się skończy i nie zostaniemy 1.11 z imprezą.

no to moze dzis
 
Do góry