reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

widziałyście info na gorącej???
MAMY DRUGIEGO FRANKA!!!

a moja zołza mała w ogóle nie chce spać...................... ja już nie mogę....................... oczy jak 5 zł i krzyk na całą chatę, bo szybko się nudzi i leżaczek i kołyska i na rączkach i doooooooooooooooooooooooooooooopaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo już nie wiem jak ją uśpić na dłużej niż łaskawe 15minut!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Twoja nie zasypia po karmieniu?
Ja to bym chciała, żeby Lenka troszkę w dzień popatrzała na mnie dużymi oczkami. Bo ona to co 2,3h tylko zmiana pieluchy, amciu i zasypia na cycu. I tak w kółko :)
 
reklama
to naprawdę Ci zazdroszczę monimoni.
bo u mnie dzisiaj od rana zero snu, a mnie tak boli krocze :-(
moja mama wróciła do pracy, a mi chyba wróci depresja...
 
Ja to chyba już jajo zniosę bo nie mogę się doczekać Adasia, któremu się wcale nie spieszy...
Jutro mam wizytę u lekarza i ciekawe co powie. Najbardzoej mnie irytuje, to że mi oddział w szpitalu akurat teraz zamknęli.
 
ja w nocy spalam 1.5h!!!!!!!!!!! od 0.30-3h mloda nie spala wcale, a potem sie obudzila o 5h!!! cholera niech weznie takie spanie! rano oczy na zapalkach:ppppp na 9h pojechalam z mala na wazenie - w 6 dni 320 gram w gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo mnie to cieszy ze moja mordega nocna nie idzie na marne:))))))))))))teraz korzystam z chwili, gotuje kalafiora a moj zrobi zapiekanke wieczorem jak wroci, teraz konczy mi sie pranie i chata w miare ogarnieta wiec odciagam se wlasnie mleko:pp udalo mi sie przespac od 11.30-13.30 nadrobic straty nocne;)))

nastepna pewnie bedzie Makuc:)))))))obstawiam:))
 
dzięki DZIULKA:)) miejmy nadzieję, że to co napisałaś się niebawem spełni, bo już mnie takie nerwy biorą, że wolę się nawet na forum nie wypowiadać... na 18.40 jadę na KTG i od tego będzie zależało moje dlasze jestestwo. Albo mnie kładą do szpitala i wywołuja albo czekają dalej :wściekła/y:
 
A Twoja nie zasypia po karmieniu?
Ja to bym chciała, żeby Lenka troszkę w dzień popatrzała na mnie dużymi oczkami. Bo ona to co 2,3h tylko zmiana pieluchy, amciu i zasypia na cycu. I tak w kółko :)


Hehe, monimoni ciesz się, póki możesz. Wiecznie tak nie będzie, gwarantuję ;-)

Dziulka, super, że Leanne rośnie!!!

Makuc, kciuki zaciśnięte
 
no ja tez sie ciesze EFUS ze tak duzo przybrala w zaledwie 6 dni, ogolnie w cm tez urosla ale nei wiem ile bo jej nie mierzyli -za tydzien w paitek do pediatry ide to sie dowiem ale po ciuszkach widze ze pizamki ktore byly za duze tydzien temu sa dzisiaj na styk!!!!!!! o zgrozo!!!!!a tyle ich nakupilam!!! i to pisalo ze na 3 mce! az zal sciska ze tak szybko z nich wyrosnie -bede musiala leciec po nowa "dostawe":)
 
reklama
onesmile urodzila - szczegóły na gorącej lini

a ja wlasnie wyprałam wszystkie dywany w domu i jak od tego nie urodze to juz chyba nigdy nie urodze!!!

do tych nierozpakowanych: NIE ZOSTAWIAJCIE MNIE SAMEJ:)
nie bój sie, ja to się chyba nigdy nie rozpakuje

Najgorzej będzie miała ta ostatnia, która sama zostanie w dwupaku.

no ja to sie chyba na listopadówki przerzuce bo u mnie nic się nie dzieję...
 
Do góry