reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam poweekendowo i ja w dwupaku!

No i znowu tu tłoczno odkąd mamusie z maleństwami wróciły:D Ja też już chce!! Jutro mam termin..powiem szczerze, że krwawienia po badaniu ustąpiły, ale jeszcze czasem jakieś takie skrzepy zaobserwować można i co najlepsze chyba dopiero teraz odszedł mi czop bo to taki glut przezroczysty był. No i czekam...

Nie mam siły dziewczynki nawet pisać, na pewno którejś napisze jak coś sie wydarzy w końcu:) Jakbym się nie odzywała jednak wcześniej sama to wybaczcie! Odpoczywam!!! Ale podczytuje Was

Nowym mamą gratuluję, a do tych nierozpakowanych: NIE ZOSTAWIAJCIE MNIE SAMEJ:)

Uściski dla wszystkich:*
 
reklama
Dagisu z chęcia dotrzymałabym Ci towarzystwa ,ale ja ju zprzeterminowana i jajo juz znosze kiedy to nastąpi i nic i nic :(
Kochane ja też już bym chciała być w waszych klimatach , w czym dziecko kąpać , czy sie ulewa ,czy nocke przespało , a schizy mam ,że w brzuszku jeszcze moja mała siedzi.
Kasis ciesze sie ,ze wyszłas juz do domku i ze mały jednak nie jest owinięty :) .
Doris i Moriam fajnie ,że jesteście .
Kahaa ja tez nie mam pojecia czym by tu zwabic moja mała . Jednak czekam aż samo się potoczy, domyslam sie ze u mnie nic nie zadziała ot taki organizm ,zeby przyspieszyc.
Onesmile, Loliszka trzymam kciuki :)
 
Witam dziewczyny

Widzę,dużo mam rozpakowanych.życzę wszystkim nierozpakowanym dużo pozytywnego myślenia,wiary we własne siły,udanych rozwiązać i zdrowych pieknych dzieciaczków a mamom,które mają już maleństwa przy sobie - siły,snu i dużo zdrówka dla was i małych aniołków.

Pozdrawiam
 
no tych w dwupaku została garstka, dziewczyny musy jeszcze wytrzymać)))))niedługo nasze forum zamieni się w same mamusie z dzidziusiami:p)))

Dzięki dziewczyny ,że cieszycie się ze mną z braku pępowiny na szyi,ale wszystko wyjdzie w praniu po porodzie, przez tych lekarzy mam mętlik w głowie. Jeszcze na dodadek o czym wam nie mówiłam miałam mały przypał z lekarzem na oddziale , dzwoniłam do męża po badaniu usg z patologi i stałam kolo porodówki, i zaczęłam mu mówić ,ze jest różnica z ta pępowiną jeden tak mówi drugi tak i ze chyba nie lubią sie z Wrocławiem, a on w tym momencie wyszedł z porodówki i stwierdzi ze ja go zle zrozumiałam i ze wcale nie naśmiewał sie z lekarza z Wrocławia, świetnie pomyślałam tydzień przed porodem a tu taka wtopa, znając moje szczęście będzie mi odbierał poród.:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
widziałyście info na gorącej???
MAMY DRUGIEGO FRANKA!!!

a moja zołza mała w ogóle nie chce spać...................... ja już nie mogę....................... oczy jak 5 zł i krzyk na całą chatę, bo szybko się nudzi i leżaczek i kołyska i na rączkach i doooooooooooooooooooooooooooooopaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo już nie wiem jak ją uśpić na dłużej niż łaskawe 15minut!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry