reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dziewczyny przepraszam ze z innej beczki ale martwic sie skrzepem krwi na papierze?takim troche wiekszym od ziarnka grochu bo nie wiem czy jechac na IP czy czekac, ruchy sa slabsze dziecka ale poza tym nic sie nie dzieje. to byla taka zywa krew ale tylko na papierze wiec juz nie wiem czy to normalne czy nie
 
reklama
troche mnie dziwi ze po odejsciu wód kazali do domu jechac. Generalnie daje sie juz oxy jak nie ma rozwarcia. Ja bym sie okopała w szpitalu i powiedziała ze nigdzie nie jade i koniec.
 
dziewczyny przepraszam ze z innej beczki ale martwic sie skrzepem krwi na papierze?takim troche wiekszym od ziarnka grochu bo nie wiem czy jechac na IP czy czekac, ruchy sa slabsze dziecka ale poza tym nic sie nie dzieje. to byla taka zywa krew ale tylko na papierze wiec juz nie wiem czy to normalne czy nie

może to resztka czopa? Albo poród się zaczyna. Jak masz możliwośc to zadzwoń do swojego gin. albo na IP... na tym etapie ciązy lepiej dmuchać na zimne...

hmmm powinni cie zatrzymac, nie bez przyczyny do 2 h od odplyniecia wod kaza jechac do szpitala... musza juz wtedy monitorowac dziecko

Dokładnie. Dziwne, że po odejściu wód odesłali spowrotem do domu. U nas od razu na oddział przyjmują i tam czekają na rozwój akcji. Ew. sami ja przyśpieszają;)

Poza tym witam się z rana i oświadczam, że od dzisiaj jestem towarem przeterminowanym :D Wieczorem idę na KTG. Zobaczymy co z tego wyjdzie....
 
Witam !
Rudaa lepiej jedź tam i zrób panikę, że Cię boli jak cholera.
Kathee Mi mój gin mówił, że jak zaczną się już intensywniejsze krwawienia to trzeba iść do szpitala. A to faktycznie może być reszta czopa, albo rozwarcie się zwiększa.

A ja od dwóch dni się zablokowałam i się nie mogę wypróżnić. Zawsze miałam regularne wypróżnienia, codziennie, a nawet dwa razy. Piłam już siemię i jak nigdy nic. Jak tak dalej będzie to muszę jechać do Gina. Plecy mnie bolą, ale nie mocno i jest mi nie dobrze.



 
rudaa dziwne to, ze tyle ci kaza czekac, mam nadzieje, ze juz na porodwece jestes, trzymam kciuki
kathhe ja bym na IP albo do gina dzownila
kasis ciesze sie z dobrych informacji i ze juz z tej patologi cie wypuscili
Iza nikt o Tobie nie zapomnial, dlaczego tak myslisz

witamy nowe mamusie z malenstwami
a my po nowe spiochy wlasnie do auchan na spacerek idziemy, bo maly rosnie jak na drozdzach i juz 68 czas zakupic
otworzylam dzis nowa paczke 2 papmersa i wiecie co sa mniejsze od tej wczesniejszej :no: i sie zastanawiam czy na 4 litery Patryka sie zmieszcza, zonk, a inne pieluchy nam wogole nie podchodza, z chsuteczek to nive bo nie jest sa az takie mokre :)
a do kapieli uzywam Hippa i jestem zadowolona tez, mamy olilantum ale raz w tygodniu jest stsoswany
 
Witam:)
Melduje się,ze dalej w dwupaku:) czekamy na rozwój akcji:)jeszcze tydzień:(((( a mogłoby by być po:)ciekawe ja tam Lolisza dziś cesarka:))))
 
reklama
Dziś moje dziecię przeszło samą siebie w nocy. Spała od północy do 3 i od 3 do 6 i od 6 do 9. Szok. Ja wyspana przez to, bo dwa razy w ciągu nocy wstać na 15minut to nie katorga. Mała nawet raz nie zapłakała jak się budziła, tylko tak stękała sobie :)

Była też dziś położna i powiedziała, że Lenka rozwija się książkowo :) Marcin też w domku z nami, tydzień urlopu ma.

Trzymam kciuki za mamy w dwupaku! i za Loliszy cesarkę.
 
Do góry