reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
a ja mam na prawej nodze żylaki i ciągnie mnie ból z lewej strony. A jeśli boli cię pupa, to też mogą boleć żylaki odbytu.



 
Ostatnia edycja:
Witam ;) a my dzis pospalysmy ;)) i wyjatkowo nikt mi nie zjadal moich slodyczy w snach ;) a rano ( z 20 min temu :p) moje kochanie zaserwowalo mi toffifee do lozka ;) jak sie spytalam za co to stwierdzil ze bylam bardzo mila w nocy ;) problem w tym ze nie pamietam zebym byla mila... w sumie to zasnelam zanim on z lazienki wrocil ;P

a co do golenia... to widze ze nie tylko ja mam problem z ta czescia higieny ;) na szczescie ja musze miec ogolony tylko ten pasek miedzy dziurkami zeby jak cos szef ladnie mi siadl ;) a na grazynce moge miec bobra ze hoho :) no ale co kraj to obyczaj ;) ale i tak wstyd by mi bylo lekarzowi taaaaaaki busz pokazac wiec gole sie regularnie ;P

mam pytanie tak wogole jak to jest ze znieczuleniami w polsce... bo ktos mi glupot nagadal ze za epidural trzeba placic
 
Dziewczyny, nie meczcie sie z zyletami i nie golcie, tylko kupcie sobie krem do depilacji. Po pierwsze nie powoduje podraznien, po drugie nie trzeba tego robic codziennie, a po trzecie mozna taki zabieg wykonac samemu i bez akrobacji,wystarczy lusterko.

No ja bym z chęcią spróbowała ale boję się uczulenia. Bo jakby tam mnie uczuliło to bym chyba zwariowała. Joanna kiedyś spowodowała taką wysypkę na moich nogach że szok, po prostu mnie poparzyła. A pachy też sobie kiedyś strasznie poparzyłam. Zagoić się nie chciało.
Veet na nogi używałam przed ciążą i jakoś szło ale jednak maszynką szybciej.
Te miejsca elektryczną maszynką więc się nie zacinam. Ale co z tego skoro szybko odrastają i odrastające włoski strasznie mnie podrażniają.

A tak w ogóle to właśnie prałam ciemne rzeczy i wrzuciłam do pralki małża spodnie jasne tzn takie beżowe, swoje białe majteczki i jego białe skarpetki. Czasem tak robię i nic się nie dzieje a tu zonk. Zafarbowało. Gatki i skarpetki to pal licho ale te spodnie. Wstawiłam kolejne pranie, zobaczymy czy coś puści. Grrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja to malej ostatnio reczniczki do kapieli zafarbowalam... bo mi sie jej niebieska bluza jakos w nie zaplatala... ale przynajmniej tak artystycznie wygladaja ;)
 
Do góry