reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Doris trzymam kciukasy :) i wiesz ,ze nie mam nic przeciewko .
E-lona gratulacje :)
Dziulka córcia jest piękniutka:)
Ladygab współczuje materaca ,ale może sporbuj go wyprać i może nie trzeba bedzie nowego kupowac?
Malutka ja nie raz małżowi coś zafarbowałam i potem komentarze trwały wieki i uważam jakie kolory wrzucam.
Sparr jak miło ,że już z nami .
Onesmile ,ale masz sny obozy pięknie zresztą nie tylko Wy. Ja ogolnie od kilku dni budze sie co 2 godziny na siku ,wiec nawet jesli mi sie cos sni to nie pamietam :(.
Witam nowa Mamusie.
To chyba tyle i narazie koncze jutro termin ,ale nic a nic sie nie dzieje :( wrrrrrrrrrrr
 
reklama
Efa niesamowity jest ten Twój Oluś!
Mój Eryk prześpi maksymalnie 2,5 godziny, a najczęściej budzi się po 1,5 h. Właśnie zaczyna wychodzić ze mnie niewyspanie :-p
 
ja wlasnie czekam na pielegniarke do wazenia dziecka. od rana mloda dala mi popalic jak cholera, umyslila se ze nie bedzie spac od 9h do prawxie 13h. zdychalam z glodu juz a mala nie chciala za chiny zostac w spanku... bylam z nia na spacerku w nosidelku na brzuchu , w sklepie-to spala a ledwo wrocilysmy to jazda z koksem... serio poryczalam sie ze nie moge kanapki nawet zjesc dzisiaj i w koncu nerwa mi puscila i zanioslam ja do spania i powiedzialam: uspokoj sie! dosc donosnym glosem (nie darlam sie) i potem sie poryczalam ze ona jest tak mala i bezbronna i mam wyrzuty sumienia... kocham tego lobuza do granic mozliwosci ale zmeczenie swoje robi... co do mieszkania dzisiaj nakladlam babie z administracji tak ze masakra, wyarlam sie zeby se sami wnosili meble na 7 pietro albo znosili i wnosili wozek po spacerze z niemowlakiem na rekach i w ogole.... jak skonczylam sie pienic to uslyszalam ze postaraja nam sie najszybciej jak to sie da znalezc lokum wieksze i lepiej usytuowane. wrrrrrrrrr ze zlosci jak przestalam juz gadac to sie pobeczalam.

trzymam kciuki bardzo mocno za rozpakowane i rozpakowujace sie:))) do boju dziewczyny!!!!!!!
 
DZIULKA, oby szybko znaleźli to mieszkanie :*

Wiecie dziewczyny, mój słodki syneczek jest naprawdę niesamowity. Grzeczny, radosny, szaleje w dzień, w nocy śpi. No anioł! Teraz zaczynamy 5 karmienie, więc w dzień nadrobimy tę 5-godzinną przerwę na spanie :-)
 
alez sie tu dzieje. juz niedlugo garsteczka nierozpakowanych zostanie!!!!

onesmile - kiedy cc, bo przegapilam chyba...

Dziewczyny, nie meczcie sie z zyletami i nie golcie, tylko kupcie sobie krem do depilacji. Po pierwsze nie powoduje podraznien, po drugie nie trzeba tego robic codziennie, a po trzecie mozna taki zabieg wykonac samemu i bez akrobacji,wystarczy lusterko.

co do kremu do depilacji w miejscu intymnym to ja radze test zrobic przed aplikacja.niby nie jestem alergiczka i nigdy z kosmetykami nie mialam problemu, ale raz uzylam jeszcze przed ciaza, specjalny do "miejsc intymnych" i tak mnie podraznilo, ze przez dwa tygodnie wylam w toalecie, ze o seksie nie wspomne :zawstydzona/y:, wiec przed porodem radze nie eksperymentowac na slepo. nie twierdze, ze kazdemu tak sie moze zdazyc, ale ostroznosc w tym przypadku nie zaszkodzi!!!!

a jesli chodzi o dziwne sny to mi sie snilo, ze urodzilam (w koncu) ale dalej bylam w ciazy. koszmar po prostu!
 
No tu sie schowalas hahah
ty na dniach lub godzinach juz widze
imie wybrane????

witaj:)))))) ja juz od poczatku ciazy na pazdziernikowkach siedze:)
a dzis mam wizyte ulekarza i ciekawa jestem co powie bo ostatnio 2 tyg temu mowil ze lada dzien sie urodzi jak mam juz rozwarcie a tu ciszaaaaaaa...wszystko robie w domu i nic mnie nie chce wziac heeheheh.a imie to na poczatku byla Lenka a teraz podoba nam sie Wiktoria:))zobaczymy jak sie urodzi
 
Dziewczyny ja dzisiaj odkryłam błąd w książeczce zdrowia mojej starszej córci i samą siebie wyprowadziłam z błędu otóż byłam pewna że urodziłam ją w 40tyg. ciąży i tak mam wpisane w książeczke ,a tymczasem był to 38tydzień 1dzień B-/ szook
 
reklama
Do góry