reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja znowu mam nieladne ktg (arytmia u malutkiej) i beda mi znowu robic test oksytocynowy. Psychicznie zaczynam niewyrabiac:((
najbardziej bym chciala, zeby sie jakas akcja po tym tescie rozchulala.

a jak u mnie bedzie siusiak zamiast Maurusi, to przez pierwsze miesiace skazany jest na roz. Geja wychowam jak nic;))

a jak ta arytmia sie objawia u Twojego maleństwa?? u mnie z kolei jak lezałam w szpitalu na ktg serducho mojej małej waliło strasznie 180-160 tez mi się wydawalo że dużo,ale nikt nic nie powiedział na usg sprawdzali akcje serca i że ok.
Moriam Trzymaj się będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj mnie też czeka dzisiaj golenie na ślepo. Nienawidzę... no ale skoro termin się zbliża to trzeba być gotowym codziennie. Wolę sama się pozacinać niż żeby zrobiła to pielęgniarka w szpitalu :p
 
o paple wróciły:) aż miło jak się kilkanaście godzin tu nie zagląda, a tu tyle do nadrabiania. Ostatnio to już się tu cicho robiło.

Gratuluję nowym mamusiom:) zaaaaaaaazdroszczę jak nie wiem

Dzisiaj w nocy nie spałam, brzuch bolała jak cholera. Sny też mam dziwaczne, coś nawet z dzisiejszej nocy mi się kojarzy, ale nie pamiętam, ale może to i dobrze!!
powiem Wam że jak nie urodze w tym tygodniu to zwariuje a razem ze mną małż.
Co do golenia to ja ni chu...a nie mogę dokładnie tego zrobić i na pewno nie jednorazówka bo mam takie uczulenia że lepiej nawet nie myśleć. Na samą myśl mam ciarki. Ponoć nie jest to obowiązkowe. A ja wole już tylko cierpieć z powodu nacięcia a nie pieczenia po goleniu. pewnie by mnie to bardzie wkur...ło jak ta rana!

Mała mi pisz jak tam teściowa? jak po weselu swojej ukochanej córeczki no i jak Was traktuje? jakoś mnie to tak dziwnie interesuje:p
A byłego bym olała. On chyba po godzić się nie może, że Ty sobie życie ułożyłaś. Jest zazdrosny bo to on chciałby być na miejscu Twojego męża:) i kij mu w oko niech mu żal dupsko ściska:)

Jeśli chodzi o nk to wywal go ze znajomych i zablokuj galerię - problemos z głowy:)

Ale mam suwaczek 8-/
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana,

alez sie te baby rozpakowuja, no. Az milo pocztac od rana takie wiesci.

Dziewczyny, nie meczcie sie z zyletami i nie golcie, tylko kupcie sobie krem do depilacji. Po pierwsze nie powoduje podraznien, po drugie nie trzeba tego robic codziennie, a po trzecie mozna taki zabieg wykonac samemu i bez akrobacji,wystarczy lusterko.

Co do snow, to ja dzis bylam w obozie koncentracyjnym, same kobiety w ciazy...Obudzilam sie na siusiu dzieki bogu i potem snily mi sie juz inne bzdury. Generalnie spie zle, budzenie co 2-3 godziny. A dzis to w ogole spalam tylko 6 godzin i nie wiem jakim cudem,ale sie wyspalam.
 
Nie ma to jak sny ciężarówek "na wykończeniu" ;)
ONESMILE - może rzeczywiście lepiej zdać się na krem. W sumie jeszcze nigdy nie próbowałam takiej formy depilacji ale zawsze musi być ten pierwszy raz jak by nie było :happy2:
 
agalotta ja fenoterol od 23tc brałam odkąd wylądowałam na patologii zagrożeniem przedwczesnego porodu. O powikłaniach nie słyszalam i wolę nie słyszeć żeby nie psuć sobie resztki nerwów:/
 
reklama
Nie ma to jak sny ciężarówek "na wykończeniu" ;)
ONESMILE - może rzeczywiście lepiej zdać się na krem. W sumie jeszcze nigdy nie próbowałam takiej formy depilacji ale zawsze musi być ten pierwszy raz jak by nie było :happy2:

Polecam krem Joanna (niedrogi i skuteczny), albo jakis dobry krem z aloesem. Aczkolwiek Joanna wydaje mi sie najdelikatniejsza, choc trzeba trzymac na skorze do 10 minut,zeby dobrze 'odwlosilo'.
 
Do góry