reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja wlasnie niedawno pospalam ponad 1.5h i taki mi fajniutko ze szok...:))) wiecie co chyba musze w razie cos znalezc nowa rzeczniczke do zamieszczania na forum moich sms jak pojade sie rozpakowac. do tej pory pisalam zawsze do FROGG ale jakby ona chciala dolaczyc do listy poneidzialkowej to musze znalezc inna "ofiare" do pisania:)))) ktos jest chetny??? ktos kto nie rozpakowuje sie jeszcze a w miare czesto na necie siedzi???
 
No to gratulacje dla kolejnej Naszej Październikowej Mamy:)

Jezu ja niby już normalnie jak tak chodzę to czuję, że zaraz główkę miedzy nogami zobaczę, ale chyba kurde urodzę jako ostatnia z Was!! Boje się tego:)

Mi też zrobił się kudłaty brzuch:) i mam nadzieje, że to zniknie tak jak piszecie. Zrobiły mi się też rozstępy na biodrach i pośladkach...i wcale mi się to nie podoba!!
 
DAGISU jesli nie masz nic przeciwko to w razie jak moja rzeczniczka FROGG by sie rozpakowala nagle to bede pisac sms do ciebie zebys zamiescila na forum?? zgadzasz sie?
 
Dziulka kochanie nie mam nic a nic przeciwko, a nawet poczuję się zaszczycona:) oczywiście jeśli będą to jedynie dobre wieści:D Zresztą inaczej być nie może:)
 
DAGISU juz wklepalam twoj numer w komore w razie cus:) no w niedziele bede wiedziec co sie bedzie dzialo w koncu w moim przypadku, bo moze byc tak ze odesla mnie do chaty jesli mala sie odwroci poprawnie, wiec wtedy sama napisze wieczorem a jak nie to w poniedzialek napisze jak bede w stanie juz po :)
 
Miałam pisać, żeby mąż Twój napisał jak coś, jakbyś nie czuła się na siłach, ale zanim bym przetłumaczyła z francuskiego na polski to by trochę czasu upłynęło:p a uczyłam się i w szkole podstawowej i w liceum i ni w ząb!!
 
SPARROW oszalalas???:))))))) komorki nie dostane wczesniej niz jak bede na sali pooperacyjnej:)))) o ile w ogole bede w stanie pisac juz wtedy. ciekawe o ktorej godzinie to bedzie bo mowili ze rano.... Choinka, teraz juz mowie do brzucha ze ma siedziec na d... bez ekscesow, do poniedzialku ma nie zmieniac pozycji bo juz dosc mam tych usg i latania szapital-dom jak wariat. niech se siedzi na swojej upartej d... :)))) ale jak ja juz poznalam to zrobi numer stulecia w ostatniej chwili....

DAGISU - jak bylam na obracaniu malej wtedy t o maz tylko czytal mi sms od dziewczyn po polsku i co 7 slowo rozumialam bo wymowa francuska polskich slow to komedia:))))) swoja droga bedzie teraz sie uczyc polskiego bo bede gadac do malej po polskiemu:ppp miedzy innymi po to zeby jego zmotywowac, bo puki co to klnie jak rasowy polak, ale zeby zdaniami gadac to nieeeeeee..... duzo rozumi jak gadam z mama albo jak ona do niego po polsku cos powie ale poza odpowiedziami:tak, nie, nie wiem na pytania to raczej cienko z nim:p Moja chrzesna jak podala obiad to moj zamiast "dziekuje" to powiedzial "dzien dobry", wszyscy w smiech i on sam tez, bo to glupio -stwierdzil-zeby to i to zaczynalo sie na "dzien" :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
\ do tej pory pisalam zawsze do FROGG ale jakby ona chciala dolaczyc do listy poneidzialkowej to musze znalezc inna "ofiare" do pisania:)))) ktos jest chetny??? ktos kto nie rozpakowuje sie jeszcze a w miare czesto na necie siedzi???


Dziulka zamierzam sobie jeszcze tak posiedzieć chociaż po dzisiejszej wizycie troche krzyż zaczyna mi dokuczać.
 
Do góry