reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Cześć dziewczyny;) przywitam się też tutaj. Mam na imię Kasia. Termin mam na 23 października;) Czekamy na dziewczynkę;) pozdrawiam wszystkie mamuśki i moje grupowiczki;)
 
Ostatnia edycja:
Może wszystkie się na poniedziałek skrzykniemy:D?
Żarcik ofc:p JA dopiero w środe odbieram wyniki z wymazu, no ale w czwartek odstawiam fenoterol:) w piatek mam wizytę. lekarz powiedział jakbyśmy się nie zdążyli zobaczyć to się w szpitalu spotkamy więc wszystko zdarzyć się może:D
A przecież mam zaplanowane bieganie po schodach 10.10.10:p pasowałoby mi bo to niedziela więc mężuś będzie w domu i nie będę musiała martwić sie że jestem sama.

Dziulka a Twój mężuś oczywiście niech uczy się naszego pieknego języka ja jestem zaa. I nie zaniedbaj żeby mała też po polsku mówiła. Znajomi właśnie z okolic Lionu, mojego taty koleżanka z liceum wyszła za mąż za francuza i ani on, ani ich 28letni syn ni w ząb po polsku. Dziwne to dla mnie, no i ona całe życie jako tłumacz. Także nie daj się i ucz jedno i drugie:)
 
hej laski:p
mamy juz jakas pazdziernikówke rozpakowana?
ja bede chyba wrzesniówką, bo na 30 gin zaprasza mnie do szpitala :)
o ile mały sam wczesniej nie wyjdzie :))
 
Mała_mi, a właśnie że jedź! Cały dom stanie na głowie, a Ty w połogu, obolała, samotna z dzidziusiem masz to wszystko znosić? Mąż niech przyjedzie do Ciebie na weekend. A tak w ogóle to mógłby z Tobą od razu pojechać, przecież jest okolicznościowy, tacierzyński, są L4...
Mała Mi, to świetny pomysł zeby wyjechać z tego burdelu jak się goście zjadą. Ja też mam plany wyeksmitować mój Męski Harem (mam nadzieję ze sami się domyślą i zostanie tylko mąż...) zeby mieć trochę intymnosci w tych dniach.

A co do poniedziałkowego porodu, to z tego co pamiętam "umawiałyśmy" się kiedy, że rodzimy w niedzielę? ;-)
Widzę że jednak poniedziałek króluje - tak sobie myślę, że to super mieć świadomość, że ktoś jeszcze przeżywa dokładnie to samo co ja, i to w tym czasie, więc jak zacznę rodzić to na pewno zapytam, czy któraś z Was nie rozpakowuje się równolegle.

Sparr
, kochanie, uśmiechnij się do nas Słoneczko :-)
 
reklama
czesc dziewczyny!ojjj dawno mnie nie bylo i tyle stron do czytania:)ostatnio zaczelam od nadrabiania i juz nie dalam rady napisac tyle naprodukowane:)ojjj jak ja juz bym chciala tez napisac ze juz nie dlugo ale cos czuje ze moj syneczek nie ma zamiaru wymeldowac sie z swojego first class hotelu:)a tak wogole to chyba splata nam figla i siadl na 4 literach bo kilka dni temu poczulam jak zmienia swoje polorzenie:(widocznie ma wszystko w d...;)w srode mamy wizyte u polorznej wiec zobaczymy:)dziewczyny mam pytanko troszke sie martwie bo jakos nie widze aby "mleczarnia"cos produkowala:(a chyba juz czas aby cos sie pojawilo hmm....a jak u was?
 
Do góry