reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
tak czuje już wyraźnie ,ale mój maluszek jest grzeczny jak narazie daje mamie pospać w nocy:)tylko ja sama budzę sie bardzo wcześnie czasami i poco:(
 
Witam

Nawet ja poszlam dzisiaj zaglosowac, a zrobilam to 2 raz w zyciu hehe, wiec dla mnie wydarzenie

Jak wam minal dzien, wekend???
 
dobry wieczór dziewczynki.

ja tylko na chwilkę ,bo padam z nóg. Malowanko wyszlo super :-) oczywiscie jak juz bedzie łozeczko to wrzuce fotke. dzieki kochane za wsparcie odnosnie tego sprzatania. troche sie pokłocilam jeszcze z moim na ten temat , ale generalnie jak wrocilam to bylo juz fajnie wszystko uporzadkowane ... i sam to zrobil.... no i kurde dało się?! no dało się?! Ale musial mi wczesniej cisnienie podniesc ... Zmykam do łóżeczka , bo jakos slabo sie czuję. Do juterka :-) Spokojnej nocy.pa pa
 
A ja się dzisiaj na mojego wkurzyłam bo miał iść robić dalej demolkę na naszym nowym m i co zrobił? Poszedł do ojca który remontuje pokój siostry i jej meble składał. Wkur... się na maksa. Czasu nie ma a on kuźwa siostrzyczce meble składa która do wszystkiego jest dorosła tylko do roboty jest malutka. Rozumiem że ojcu chciał pomóc ale kurde chyba nasza chata ważniejsza. Dziecko w drodze, wszystko w proszku. Eh.
Zadzwoniłam bo się martwiłam że tak długo siedzi tam sam i pewnie już pada. Jak się dowiedziałam że on u swoich starych to kazałam mu wracać do domu. Kuźwa jak już nic nie robi na naszym mieszkaniu to chociaż na spacer byśmy poszli, to nie. Woli u rodziców sobie posiedzieć a ja kuźwa znowu sama. Pranie, sprzątanie itp.
Ale żeby nie było to byliśmy oczywiście rano głosować :D
 
A propo tego pomagania, to M dzisiaj do mnie, ze ja sama kasy nie mam a samochod bratu daje...chlopak znalazl teraz nowa prace, swojego auta nie ma, moje stoi prawie caly tydz pod domem, a jemu jest wygdniej podjechac autem 20 min, niz tluc sie przez centrum autobusami ze godziny...a ze fela wymaga troche naprawy, to pogadam z bratem moze sie dorzuci- swojego czasu mocno eksploatowal fele i nigdy do zadnej naprawy sie nie dorzucil. No ale co bratu mam nie pomoc, jak auto stoi caly tydz pod domem i sie kurzy- doslownie, a jak bede potrzebowac w tygodniu, to tylko telefon i auto bedzie od reki...
 
reklama
Ale żeście dziewczyny naskrobały przez te parę dni !!

Byliśmy głosować, w końcu to pierwsze głosowanie Jagi w życiu- płodowym ;-).

Mąż po raz pierwszy poczuł kopniaka w sobotę, teraz się cieszy, że Jaga uratuje honor polskiej piłki nożnej (ja tam nie wiem, czy wyjdzie w tym samym kostiumie, co inne 10 dziewczyn;-)).

Wczoraj jak ruszyliśmy na spacer (chodzimy po osiedlach, bo musimy wybrać kolor dachówki;-)), to mój kręgosłup nie wytrzymał i do domu to już się czołgałam, a brzuszek właściwie jeszcze mały (niestety mam wadę kręgosłupa), więc muszę zamówić lektyke na następny raz ;-).

Co do problemów, WSZYSTKO się ułoży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3 trymestr to 7, 8 i 9 mc- zaczyna się chyba koło 28 tygodnia- wg kalendarza na stronie babyboom.
 
Do góry