reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Patrzyłam na ten kalkulator i zauważyłam, że on jakby liczył tygodnie ale faktyczne ciąży, a nie od ostatniej @. Bo jak wpisałam termin tygodnia ciązy np. 40 to pokazuje mi 16 październik, a jak wpisałam wszystko co trzeba to termin porodu na 2 października. Więc o te 2tygodnie nie pasuje, raz liczy tak a raz tak.

Mi już lepiej, podniosłam się na duchu i jakoś inaczej na wszystko patrzę:) A mój jak wieczorem przyłoży rękę do brzucha to się cyrk zaczyna, jak kiedyś była cisza to teraz jest rozróba.:):)
 
Witajcie!

w końcu dobrnęłam do ostatniego posta w wątku głównym:szok:. Weekend spędziłam u mamy(robiła imprezę imieninową). W niedzielę oczywiście poszłyśmy głosować(właściwie to Jakub "oddał" głos-czyli postawił krzyżyk). Przy okazji stwierdził poważnym tonem,że będzie kiedyś prezydentem:-).

Dzisiaj doniosłam ostatni dokument do wydziału komunikacji i czekam na dowód rejestracyjny. Miałam pewne obawy co do jazy autem(przypominam renault scenic), ale aż jestem z siebie dumna:shocked2:. Jeżdzi się rewelacyjnie!!!!!.
 
Dzisiaj doniosłam ostatni dokument do wydziału komunikacji i czekam na dowód rejestracyjny. Miałam pewne obawy co do jazy autem(przypominam renault scenic), ale aż jestem z siebie dumna:shocked2:. Jeżdzi się rewelacyjnie!!!!!.

Mnie czeka sprawa zarejestrowania nowego i wyrejestrowania starego autka jutro :-(. Pewnie sie tam wystoję jak głupia ...:no:, ale wczesniej idę na wizytę do gina i mam nadzieję zobacze malenstwo na usg to bede miala o czym myslec.
 
Hej dziewczyny!

Przepraszam za cisze, ale TYLE sie dzialo w ostatnim tygodniu,ze nie mialam chwili wytchnienia. W pracy KOSMOS (w sobote musialam odreagowac caly BARDZO pracowity tydzien) i wlasciwie przelezalam na sofie caly dzien, no a wczoraj jakies tam prace domowe, obiad, glosowanie i juz po weekendzie!
Dzis jestem jeszcze tylko 1.5 godziny w pracy,bo mam polozna - mierzenie, wazenie, sluchanie serca malego, krew, mocz itp.
Przeczytam wszytko na dniach, bo jeszcze jutro rano bedzie kociol w pracy i wroce do Was pewnie kolo srody.

Tymczasem trzymam kciuki za wszystkie wizyty i do przeczytania, musze zmykac.
 
reklama
Witam :)

Jestem starsznie zmartwiona bo dzisiaj rano szłam na badania : glukoza, morfologia i mocz. Po oddaniu moczu do pojemniczka zauważyłam że jest taki mętny a nie przezroczysty jak zawsze. Obawiam się że to jakieś bakterie :-( dodam że cewka mnie dzisiaj piecze :wściekła/y: po południu odbieram wyniki i zaraz dzwonie do ginki! Trzymajcie kciuki żeby były dobre! Pozdrawiam!
 
Do góry