reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kassia u mnie też niestety nie widać... Pisałam własnie o tym w wątku o wizytach i badaniach. Właśnie wróciłam z USG, jest zarodek wiekszy w zasadzie o prawie tydzień w stosunku do OM, lek mówi, że zarodek ładny 8,2 mm ale serduszka nie widać. Podobno to kwestia osobnicza + zależy jaki aparat i specjalista, ale u mnie specjalista dobry aparat też i nadzieje dawał znikomą. W zasadzie to juz usłyszałam słowo "zabieg". Jutro kontroluje bete, nastepna w sobote i w sobote jade na kolejne USG i oczywiście mam ogromną nadzieje, że dzidzius będzie już z serduszkiem.
 
reklama
Lolisza trzymam kciuki, wg mnie to jeszcze bardzo wcześnie (wg suwaczka) na pewno będzie dobrze :-)
Smoniq już wysyłam :-)
 
Kasiadove mi też sie wydaje, że to wcześnie, nie wiem dlaczego lekarzowi wyszło że to 6t5d skoro ostatnia @ była 22.01. Mniejsza z tym, mam nadzieję że serduszko zacznie bić.

A skoro już zakładam wariant optymistyczny to tez proszę o zaproszenie.
 
reklama
Wiecie co od 2 dni mam jakos dziwnie. Jak zjem nawet małego wafelka to czuje sie tak pełna jak bym zjadła conajmniej całą krowe. :szok: Tez tak macie?
 
Do góry