reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hej! Dziewczyny mam pytanie czy pląba amalgamatowa może szkodzić w ciąży? Mam jedną założoną już chyba z 15 lat i teraz mama moja gdzieś wyczytała, że zawiera rtęć i męczy mnie żebym wymieniła. Sama nie wiem, nawet jak szkodzi to czy przy wymianie więcej toksyn się nie nałykam i jak ze znieczuleniem. Kurcze zielona jestem calkiem w tym temacie,,, za bardzo mi się nie chce jej wymieniać bo się dobrze trzyma i mi nie przeszkadza. ,,,kurczę jaka ja jestem jest dobrze przestałam plamić, a szukam następnego problemu,,,masakra, już sama ze sobą nie mogę;)

plomba amalgamatowa w zaden sposob malenstwu nie zaszkodzi. Ale nie zaszkodzi rowniez jej wymiana ani znieczulenie. Trzeba tylko powiedzec dentyscie, ze jest sie w ciazy, a dobierze odpowiednie.

Mam pytanko, ktore narzuca sie samo(zboczenie zawodowe), Ktora z was wsrod wszystkich badan w trosce o fasolke pomyslala rowniez o stomatologu?:) Dziewczyny, marsz na przeglad!, dziura w zebie to tez ognisko zapalne!
Ja juz u kolezanki na fotelu siedzialam(jak ja nie lubie byc po tej drugiej stronie!) i dwie plombki mam wymienione:)

pozdrawiam wszystkie i zycze milej nocki

edit: czy to, ze mamy teraz grupe, to na tym watku nie bedziemy sie udzielac?
prosbe o zaproszenie wyslalam na PW
 
Ostatnia edycja:
Beata10 oczywiście chodziło mi o ten październik, nie o ciążę-żeby było jasne ;-) no jak czytałaś w mojej rodzinie paździrenik też popularny hihihi.
Ja znów przespałam od 18-23:-) i co mnie ominęło? zaproszenia
chyba o mnie zapomniano:-( więc poproszę kasia o zapro ;-)
Miłego dzionka życzę, coby dziś słonko ślicznie świeciło i ani płatek śniegu nie spadł :-D
 
Dopiero po 8 a ja juz od godziny w pracy. Najgorsze jest to ze ja coraz bardziej zmeczona przyjedzam do pracy. Pierwsze musze usciasc i odsapnac.
 
reklama
Do góry