reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej ja juz po zakupach na których ostro poszalałam buty i to dwie pary torebka spodnie hihihi poprawiam sobie humor jak moge pozniej bede wazniejsze wydatki.
Jakos mam dzis cały dzien brak weny tylko was podczytuje.
 
reklama
czesc
prosze o wypisanei mnei z listy :-( niestety stracilismy Fasolke
ciezko strasznie nawet nei moge o tym pisac a zreszta moze lepiej nei pisac zebyscie sie nei zamartwialy
jesli chcecie to moge zagladac do Was , trzymam za Wss wszystkie kciuki i zycze zfrowych i spokojnych meisiecy ciazy!!
 
witam wszystkie pazdziernikowe mamusie :-D
ja tez spodziewam sie malenstwa w pazdzierniku tego roku. obecnie koncze 5 tydzien ciazy. u lekarza jeszcze nie bylam. wybieram sie we wtorek. nie wiem czy nie za pozno jak na pierwsza wizyte :eek:
to moja druga ciaza. synek, piotrus, we wrzesniu skonczy trzy latka.
postaram sie tu do was zagladac i od czasu do czasu cos tam napisac. nie jest to jednak latwe z powodu wiecznego braku czasu, zreszta kazda mama, ktora ma kilku letnie dziecko w domu wie o czym pisze ;-)
 
oj ren, przykro mi strasznie... pewnie nie wiadomo co sie stalo. nie matrw sie, za niedlugo bedziecie mogli rozpoczac nowe staranka. powodzenia zycze.
 
reklama
Do góry