reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Nie ma sensu martwić się za wczasu. Idź najpierw do lekarza, on na pewno stwierdzi czy z ciążą wszystko okej i czy jest na swoim miejscu.
Będzie dobrze, a grunt to pozytywne myślenie!
Miłego wypoczynku w górach :) Oszczędzaj się.
 
reklama
:-D
Ja dzis sobie za to wkręciłam jazde z ciążą pozamaciczną, co mnie opętało to nie mam pojęcia. Pobolewało mnie troche podbrzusze po prawej stronie i kuło w okolicy prawego jajnika więc sobie ubzdurałam że może ciąża nie rozwija sie tam gdzie powinna i dawaj nakręcałam się przez pół dnia, po czym wróciłam do domu, łyknęłam nospe położyłam sie i jak ręką odjął. Potem poczytałam, że takie bóle maja miejsce jak macica się rozciaga i mam nadzieje że to jest własnie to a nie jakieś inne problemy. Do lekarza prawdopodobnie w czwartek.
Poza tym byłam w aptece wykupiłam recepte na luteine - 4 opakowania od razu :)
Jutro jedziemy na weekend w góry mam nadzieję, że będzie ok i obejdzie się bez bóli. Poleże jeszcze z 2 godziniki w łózeczku korzystając z tego że jestem sama w domu a potem musze chociaż troche posprzatac...


Hi hi Ja tez mam teraz faze na zamartwianie sie czy wszystko jest dobrze... Mam nadzieje ze niedługo Mi to minie i nie zostanie. Znając siebie dopiero jak zobacze że maleństwo jest silne, zdrowe i krzyczy to przestane wymyslać :-D chociaż później znajdzie sie pewnie z 1000 powodów do następnych zmartwień :-D
 
Cześć wszystkim mamuśkom :)
mam na imie Ewa i mam termin na 7 października, jeszcze nie nadgoniłam wszystkich waszych wątków ale chętnie się przyłącze do wspólnych rozmów, zawsze w grupie raźniej :-)

Pozdrawiam
 
Witam nowe mamusie:)))

Dalczego tak jest ze zamiast sie cieszyc ciaza to czlowiek sie wiecznie zamartwia....a to mnie kluje a to ciaginie. Latam do kibla i sprawdzam czy nie plamie. Tak bardzo chcialabym sie zrelaksowac i przestac martwic .....staram sie i to bardzo ale zawsze jakas niepokojaca mysle przetoczy sie przez moje szare komorki.
Poogladalam wasze fotki fasolek i tak sobie mysle kiedy ja zobacze swoja. Ja dopiero 10 marca ide bo bylam juz ale za wczesnie i nie bylo jeszcze widac. Echhhhhhh ten niepokuj, musze sobie wymyslec jakies zajecia zeby przestac myslec. Moze odkurze moja scrapbooking-owa pasje:)))

Pozdrawiam serdecznie
 
Cześć Dziewczyny!
dawno tutaj nie skrobałam bo wieczorami po pracy cały czas śpię :) mogę spać 24 h na dobę ale widzę że nie tylko ja mam z tym problem :)
Wczoraj z mężem byliśmi u Pana doktora i oglądaliśmy naszego Kropeczka. Ale mu serduszko biło :) Dzidziuś ma 1,8 cm dłygości i jest śliczny :)
Pozdrawiam wszystki Mamuśki i życzę dużo zdrowia...
 
witam wszystkie. Dzis tragedia cały czas siedze i mnie okropnie ciasna spodnie, Wiec jade dzis kupic sobie jakies nowe. Dodatkowo staram sie nie puscic pawia przy wspólpracownikach


Ja dzisiaj miałam to samo, ale najlepsze było, że koleżanka kupiła jogurt na śniadanie i ja go otworzyłam....... jak mi żołądek podjechał do gardła to myślałam, że do 15 to ja nie wytrzymam:szok:

A teraz wyleguję się i nadrabiam zaległości na forum w czytaniu. Od wczoraj wieczora to doszło trochę wpisów:-)

Miłego wieczorku wszystkim życzę:) I zero zamartwiania się. ...... Chociaż też świruję czy wszystko okej itp......
 
Hej dziewczyny
Dzis byłam na usg i gin powiedzial ze musze powtórzyc badanie za tydzien bo jeszcze jest za maly zarodek, a mianowicie powiedzial ze jestem w 7 tyg i 3 dniu ciazy a zarodek ma 4,5mm...powiedzial ze dużo za mało i mam powtórzyc jeszcze raz usg... jutro ide do gin z wynikami krwi i moczem. Czy któraś z Was miala może podobny problem? a no i robiłam wczoraj trzeci test wieczorkiem i oczywiscie wyszly bardzo wyraźne 2 kreski :-D wiec niewiem jak to bedzie, mam nadzieje ze gin sie pomylil z tym ze jestem juz w 7 tyg ciazy i ze z fasolką wszystko w porzadku :-)
pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedzi ;)
 
Hej dziewczyny
Dzis byłam na usg i gin powiedzial ze musze powtórzyc badanie za tydzien bo jeszcze jest za maly zarodek, a mianowicie powiedzial ze jestem w 7 tyg i 3 dniu ciazy a zarodek ma 4,5mm...powiedzial ze dużo za mało i mam powtórzyc jeszcze raz usg... jutro ide do gin z wynikami krwi i moczem. Czy któraś z Was miala może podobny problem? a no i robiłam wczoraj trzeci test wieczorkiem i oczywiscie wyszly bardzo wyraźne 2 kreski :-D wiec niewiem jak to bedzie, mam nadzieje ze gin sie pomylil z tym ze jestem juz w 7 tyg ciazy i ze z fasolką wszystko w porzadku :-)
pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedzi ;)
Kasiu nie martw się za wczasu, musisz myśleć pozytywnie za wszelka cenę, bo to bardzo ważne:-)
 
reklama
Dobry wieczoor wszystkim mamuskom !!
oj , ale dzisiaj naprodukowalyscie postow:-)
Ja mam dzisiaj za soba pierwsze ciazowe zakupy:) kupilam witaminki i oliwke Babydream dla kobiet w ciazy. Chociaz jeszcze chyba nie do konca do mnie to wszystko dociera;-)
Z objawow, to zadnego zmeczenia czy sennosci-zreszta ja nie moge sobie na to pozwolic-pracuje po 12 h:cool:. Piersi coraz mniej obolale, za to coraz mocniej dokucza mi podbrzusze-moze to macica sie rozciaga:-p
zrobilam sobie tez dzisiaj fotki brzucha:-) i sie zwazylam, zeby wiedziec z jakiego pulapu startuje;-)
 
Do góry