reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Heloł myślę że sie wkręce znowu w pisanie na bb :-) U nas się pozmieniało trochę,Lenka od września chodzi do przedszkola,z czego jestem bardzo zadowolona bo w domu jej bym tyle nie nauczyła,no i przynajmniej jest wśród rówieśników.A ja od lipca do pracy chodze narazie na pół etatu ale teraz jak mieszkamy już razem na swoim to każdy grosz się przyda.No i przez to mieszkanie wspólne zaczynamy się z S docierać teraz,ciągle jakieś zgrzyty między nami,ale nigdzie nei jest kolorowo.
Co do wychodnego to u mnie jest wychodne jedynie do pracy i mam luz jak młoda w przedszkolu jest bo tak to nie ma mowy o wyjściu bo nie ma z kim a pozatym to chyba taki teraz głupi wiek u mojego dziecka że tylko mama i mama.
A z tej grupy zamkniętej mnie ktoś wypisał?
 
reklama
IKA z ktorej zamknietej? tej ktora ja zarzadzam czy ta druga zamknieta (zalozona chyba przez Nice Girl). jesli to moja to po prostu dizewczyny poprosily mnie juz dawno o "porzadki" bo nei chcialy zeby ktores laseczki ktore tam sa i NIE PISZA i nie pojawiaja sie od dlugiego czasu jawnie- zeby nie poczytywaly, poniewaz jak wiadomo tam na zamkneitym to jest tajne lamane przez poufne:))) moge rzucic temat na tym moim " rozpakowane pazdziernikowki" i wtedy dziewczyny sie wypowiedza.
 
hejka

ika29- to fajnie, że masz coś na pół etatu, ja też bym tak chciała. Bo na cały etat to nie dam rady. Jak na razie to nie mam co z chłopakami zrobić. Arek idzie dopiero za rok do zerówki a do przedszkola teraz się nie dostanie. A Antosia to nawet nie chcę dawać do żłobka. U mnie Olka w tym roku idzie do zerówki. A mnie nie ma na zamkniętym, kiedyś się sama wypisałam.

Dziulka- to fajnie ma Leane w szkole, że mają takie kwalifikacje do różnych grup. Może młoda jakąś księgową będzie :-)

U nas Arek ma etap płakania o byle co i jego odwieczny tekst: "Nie lubię cię". A do Olki: "śmierdząca jesteś ty gówniarko". Taki czort uparty i zaparty, normalnie prawdziwy skorpion. Że mu się tak chce cały dzień histeryzować.
Za to Olka jak na razie odpukać grzeczna i się słucha. A nauczyła się dodawać i czytać, tylko ma problem z długimi wyrazami, przeliteruje ale już nie złoży. A Arek na razie ma gdzieś literki i sam sobie wymyśla cyfry, kolory i literki i udaje, że on wie a my mu źle mówimy :-)
 
Ostatnia edycja:
dziulka tak o twoją zamnkniętą grupę mi chodzi.teraz już rozumiem wszystko :)
kroma ja sama chciałam na pół etatu narazie bo nie wiedziałam jak to będżie z Lenką czy damy radę z przedszkolem i wogole ale jak potrzeba to i tak chodzę więcej godzin jak dziewczyny mają urlopy,przynajmniej więcej kasy jest :)
Ja dziś na popo byłam masakra najgorsza zmiana jaka może być.Jutro się odezwę a teraz zmykam już spać.Pa:-)
 
Kroma Oliwia też tak mówi, że nie lubi mnie, siebie, Gabrysi ale za chwile dodaje "ale tak na żarty mamo". Płacze o byle co, tupie nogą jak czegoś nie dostanie albo wpada w histerie. Jak ma karę to różnie jest, czasami zaakceptuje ten fakt spokojnie a czasami wyje... Poza tym dokucza Gabrysi, zabiera jej wszystko a ta się złości i płacze. Przez tydzień z dwójką miałam mały armagedon haha. Co do literek i cyferek to jakoś ją nie ciągnie, za to pięknie opowiada po swojemu bajki, śpiewa i tańcuje.
Gratulacje dla Oli, wszystko opanuje do perfekcji :-)
A Ciebie podziwiam, dwójka dzieci to mega wyzwanie zwłaszcza dla mnie a co dopiero Troje :-)

Ika fajnie, że mieszkacie już razem i udało się dostać pracę, zawsze to pół etatu a w domu tego nie wysiedzisz.
Co do zamkniętej to tak jak Dziulka napisała.
 
sariska nie dziwię sie ze nie masz na nic czasu, ja mam tak samo;)))) a na bloga zajrzałam i jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM!!!!:)))

Dziula wow instruktor zumy i własny klub tańca, widzę, że wkręciłas sie na maksa...super gratuluje!!

ika29 wkoncu się dotrzecie:)) mieszkanie pod jednym dachem z osobą która ma własne (inne) przyzwyczajenia a do tego jest mężczyzną nie jest łatwe;)))

Kania, kroma Wera jest w miarę spokojna jedynie histeryzuje wtedy gdy ma karę - siedzenie sama w swoim pokoju- oj potrafi drzeć sie wtedy bardzo długo.

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą to ja podobnie jak kroma wypisalam się sama ok 2 lata temu (nie było mnie przez dłuższy czas bo bylam z Wercia w szpitalu) dziewczyny robiły "porządki" więc zaoszczędziłam im problemu.

nie wiedziałam natomiast że są dwie grupy zamknięte...szkoda ze zrobił się taki podział:(((
 
Haloopo krótkiej chwili. Dziewczynki mam teraz dużo rzeczy na głowie. Zuza ma ferie więc jest troszkę więcej pracy, na szczęscie moja Mamcia przyjechała mi pomóc, bo mam troszkę szycia :-) i do tego sesje zdjecieowe. Nie ma czasu się zastanowić nad tym wszystkim . W każdym razie cieszę się, że dziewczyny wracają :-). i że coś się na forum dzieje. A pozatym to co 3 latki widzę szaleją ;-) i humoru nie mają ;-).Zuzka zna prawie wszystkie literki, jak widzi to mówi ale nie umie jeszcze czytać ;-). Ale pisze pierwsze literki mama, tata, zuza,pola ;-). Nie wiem czy znacie CZU CZU do pisania literek i zmazywania dostała na gwiazdkę i często pisze :-), lubi to. A Polunia gada jak najęta to jest niesamowite jak ona się komunikuje :-). Teraz ją odpieluchowywuję -tzn staram się ;-), ale mówi jak robi więc jesteśmy na dobrej drodze mam nadzieję, że do wiosny będzie bez pieluchy,Kroma lubię czytać co u Was. Będę wiedzieć co nas czeka jak się zdecyduję na 3 ;-). A Ty teraz z Arkiem i Antkiem w domku? Myślałam, że Arek do przedszkola chodzi?Ika a co z Kinia jak do pracy wrócisz? Mówisz, że Wera ma histerie jak ma karę ;-), moja na szczęscie reaguje na słowo kara i jak łobuzi mówię, że kara będzie przemyśli i zaraz Anioł ;-) cwanius jeden,Dziulka TY zumbowa dziewczyno. Zazdraszczam ja się z domu nie mam kiedy wyrwać, ale z miłą chęcią bym się wyrwała na takie tańce ;-).Ika macie córcie i się docieracie ;-) . Dlatego fajnie jest mieszkać razem przed bo wiesz co denerwuje wkurza itp itd i przy dziecku nie trzeba się docierać, ale dobrze będzie nic się nie martw. Ważne, że razem :-). Dla pocieszenia nam w tym w czerwcu strzeli 15 lat ;-), a mieszkamy razem prawie 11 ;-) i nie zawsze jest kolorowo :-) a już powinniśmy być dotarci :-) hahahno nic dziewuszki :-) kończę .
 
Haloopo krótkiej chwili. Dziewczynki mam teraz dużo rzeczy na głowie. Zuza ma ferie więc jest troszkę więcej pracy, na szczęscie moja Mamcia przyjechała mi pomóc, bo mam troszkę szycia :-) i do tego sesje zdjecieowe. Nie ma czasu się zastanowić nad tym wszystkim . W każdym razie cieszę się, że dziewczyny wracają :-). i że coś się na forum dzieje. A pozatym to co 3 latki widzę szaleją ;-) i humoru nie mają ;-).Zuzka zna prawie wszystkie literki, jak widzi to mówi ale nie umie jeszcze czytać ;-). Ale pisze pierwsze literki mama, tata, zuza,pola ;-). Nie wiem czy znacie CZU CZU do pisania literek i zmazywania dostała na gwiazdkę i często pisze :-), lubi to. A Polunia gada jak najęta to jest niesamowite jak ona się komunikuje :-). Teraz ją odpieluchowywuję -tzn staram się ;-), ale mówi jak robi więc jesteśmy na dobrej drodze mam nadzieję, że do wiosny będzie bez pieluchy.KROMA lubię czytać co u Was. Będę wiedzieć co nas czeka jak się zdecyduję na 3 ;-). A Ty teraz z Arkiem i Antkiem w domku? Myślałam, że Arek do przedszkola chodzi?IKA a co z Kinia jak do pracy wrócisz? Mówisz, że Wera ma histerie jak ma karę ;-), moja na szczęscie reaguje na słowo kara i jak łobuzi mówię, że kara będzie przemyśli i zaraz Anioł ;-) cwanius jeden.DZIUlKA TY zumbowa dziewczyno. Zazdraszczam ja się z domu nie mam kiedy wyrwać, ale z miłą chęcią bym się wyrwała na takie tańce ;-).IKAjestescie rodziną, macie córcie i się docieracie ;-) . Dlatego fajnie jest mieszkać razem przed bo wiesz co denerwuje wkurza itp itd i przy dziecku nie trzeba się już wkurzać o pierdołu , ale dobrze będzie nic się nie martw. Ważne, że razem :-). Dla pocieszenia nam w tym w czerwcu strzeli 15 lat ;-), a mieszkamy razem prawie 12 ;-) i nie zawsze jest kolorowo :-) a już powinniśmy być dotarci :-) hahahno no nic dziewuszki :-) kończę , bo rano trzeba wstać ;-). A do tego sowy, żyrafki, kocyki ;-)edit: cosik się podziało ;-) z edytorem i musiałam wszystko poprawić.A mam prośbę :-) jak kiedyś odwiedzicie bloga mojego ;-) to napiszcie coś jeśli Wam się spodoba ;-) haha bo to miło jak widzę, że ktoś tam jednak zagląda :-).Ika dzięki za odwiedziny. Nic tam niezwykłego nie ma dużo rzeczy do zrobienia itp.
 
Bry.
Ika216 Oliwia zwykle z pokorą przyjmowała kary ale teraz właśnie zaczyna histeryzować, oj też trwa to długo...ale nie zawsze tak jest. Głównie jak jest zmęczona, wtedy histeria jest o wszystko, że to nie takie, ze to nie dobre, że to nie tak...
Co do grup zamkniętych też nie wiedziałam, że są dwie... ale piszę w tej co Dziulka stworzyła, bo tu na ogólnym wiele tematów wolałabym nie poruszać ;-)
Sarisa, fajnie że mama Ci pomaga, że spędza dużo czasu z wnuczkami bo ja moja mama pod ręką a niestety wnuczki widzi wtedy kiedy my przyjdziemy do nich, bo jej się samej nie chce przyjść :-( Przykre ale prawdziwe :-( Niezły staż macie, nam 13 lat w tym roku ale mieszkamy razem od 5.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry