reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczyny długo tu nie zaglądałam, jakoś zniknełam i teraz z braku czasu tylko na zamkniętym jestem
ale pisze bo chcę się pochwalić gdyż dziś oficjalnie moja strona jest już gotowa
bardzo was zachęcam do zajrzenia do portfolio i jeśli znacie / możecie przekazanie dalej ;)
bardzo was proszę o kciuki, bo realizuje swoje marzenie, chcę i będę robić wszystko by się ziściło :)
Buziole!

Małgorzata Jonczyk Fotografia - malgorzatajonczyk.pl - Fotograf Gdańsk Sesje zdjęciowe Trójmiasto

pozdrawiam
Margerrita
 
reklama
Halo

Betti mniam mniam mi w tym roku muszą wystarczyć pierniczki ;-) efekty na blogu :-).. A tak to u nas chorobowo bardzo złapałam katar 2 tygodnie temu i zaraziłam wszystkich no prawie bo Polunia póki co się trzyma (choć dziś coś jej oczko szwankuje i zaropiało). Zuzka już wyzdrowiała, a cała reszta katar i kaszle i mnie znwu nawiedziła choroba :-( no nic może jakoś przejdzie.

Kania tzn praca praca ;-) działalność chcę otworzyć tylko czekam na 2014 a wtedy zmiany zmiany zmiany i mam nadzieję, że pójdzie po mojej myśli :-). Tylko jeszcze nie wiem jak połączyć dwie rzeczy, żeby wyszedł z tego fajny 1 pomysł.
Dawidowe jak miło, że jesteś. Jak noga.
Dziulka jak Twoje tańce? Bo kg znikają i znikają :-) super.
Marg powodzenia. Trochę się ukrywałaś z hobby? super, że wzięłaś los w swoje ręce.
 
Sarisa kurujcie się kurujcie, zdrówka całej rodzice życzę.
Trzymam kciuki by Nowy Rok przyniósł tylko zmiany na lepsze :-)

Margerriita ogromnie Ci gratuluję :-)
Stronka świetna, zdjęcia cudne :-)
 
Elwirka jak się czuje Malutka? trzymam mocno kciuki za Was żeby wszystko poszło dobrze, córunia rosła i była coraz silniejsza. przesyłam mnóstwo ciepłych myśli :****
 
Gdy na dachu parkuje renifer, kiedy ciepło mruczy kaloryfer, gdy choinka zdobi najważniejszy w domu kąt, ja Wam życzę zdrowych i wesołych Świąt !!!!
 
reklama
Wszystkim Wam, Waszym Dzieciaczkom i całym Rodzinom, życzymy pięknych, spokojnych, szczęśliwych Świąt. A w Nowym Roku nowych radości :-)
nissefamily-opt.jpg
 

Załączniki

  • nissefamily-opt.jpg
    nissefamily-opt.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 17
Do góry