reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja tez robie fasolke sama. Jakos te ze sklepu mi nie pasuja. Własnie pochłonełam kanapki i nie wiem co by tu jeszcze bo jakas niedopchana jestem.
 
Lasencje kochane, przykro mi, ale muszę Wam to napisać:
JESTEŚCIE NIEMORALNE!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
PRZESTAŃCIE NAWIJAĆ O TYM ŻĄRCIĄTKU BO NORMALNIE JĘZYK MI UCIEKNIE NIE POWIEM GDZIE, A NIE MIESZCZĘ SIE W ŻADEN PORZĄDNY CIUCH:laugh2::laugh2::laugh2:

to się nazywa normalnie sprowadzać bliźnich na drogę grzechu:-D:-D:-D
 
IDA rozwalilas mnie tymi zyczeniami hahahahaha:)))) serio padlam:))) jeszcze raz dziekuje wszystkim :**** serio IDA pobilas rekord!:))) a tak na serio to jakby tak bylo to w Lyonie zostalibysmy sami z wielka willa i basenem i czystka wkolo:))))))sami rasowi francuzi by zostali:)))

ja ogolnie po poludniu padla, wlaczylam wyjca i zasnelam- tak reaguje na stres-musze sie po wydarzeniu wyryczec do bolu, tak bylo zawsze z egzaminami, obrona mgr, slubem, itp. najgorsze ze za tydzien jak pojde na odwracanie na 14.30 to mam byc na czczo!!!!!!!!! ja tego nie przezyje!!!!!!!! niedawno zajrzelismy z moim do carrefoura pokupic rozne rzeczy na aperitif na jutro i teraz obzarlismy sie doslownie mowiac jajecznica na cebulce i boczusiu:))))) mniam!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Lasencje kochane, przykro mi, ale muszę Wam to napisać:
JESTEŚCIE NIEMORALNE!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
PRZESTAŃCIE NAWIJAĆ O TYM ŻĄRCIĄTKU BO NORMALNIE JĘZYK MI UCIEKNIE NIE POWIEM GDZIE, A NIE MIESZCZĘ SIE W ŻADEN PORZĄDNY CIUCH:laugh2::laugh2::laugh2:

to się nazywa normalnie sprowadzać bliźnich na drogę grzechu:-D:-D:-D

jak ja siedze w domu po 4 dni to co mi pozostalo uszczesliwanie sie jedzieniem hihihihih a potem remont mieszkania aby wszystko bylo szersze. Kupie jeszcze namiot na zime zamiast kurtki i bedzie ok.
 
No tak gaduły o jedzonku na non stopie paplają:D
a ja tu przeżywam moje hemoroidy:/ lepiej uważajcie co jecie:/ ależ ja jestem zła. Niby to normalna przypadłość ciężarnych, ale kurde nie wszystkich więc dlaczego akurat ja. Czuje się jakbym miała kija w du...e
 
ja przy okazji dzisiaj sie dowiedzialam wyniki z wymazu na te jakies bakterie czy cos tam i okazalo sie ze jestem wsrod nielicznych ktore tego syfu nie maja. uratowalam siebie i dzidzie od antybiotykow. nie powiem ale bardzo mnie to cieszy:)
 
reklama
Do góry