reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

właśnie skończyłam gotować fasolkę po bretońsku:) i wiecie co wyszła przepyszna i stwierdzam TAk tego mi sie chciało:))))
 
reklama
właśnie skończyłam gotować fasolkę po bretońsku:) i wiecie co wyszła przepyszna i stwierdzam TAk tego mi sie chciało:))))

nie pisz bo ja znowu zapragne fasolki i jutro pojde do sklepu a juz mam full. Narazie gotuje ala kurczaka w potrawawce z ziemniaczkami. i jeszcze odkurze. Prasowac nie mam co bo pranie od wczoraj sie suszy i nic nie wyschło. Kolejna bedzie posciel małej bo wkoncu musze poscielic i przykryc workiem nawszelaki wypadek. A ja zaczynam wkoncu czuc ze chyba leki na cisnienie zaczynaja działac i drugi dzien całkiem niezle sie czuje i dobrze
spałam. Przede wszystkim głowa mnie nie pobolewa

Efa brak apetuty jest zapowiedzia zblizajacego sie porodu ale nie ma co sie dziwic ty juz mam 38 tydzien wiec generalnie w kazdej chwili.
 
Efa brak apetuty jest zapowiedzia zblizajacego sie porodu ale nie ma co sie dziwic ty juz mam 38 tydzien wiec generalnie w kazdej chwili.

Powaga??? Jezu, a mniej więcej ile tygodni przed porodem to się "włącza"?

U mnie doszło jeszcze przysypianie w dzień, skurcze przepowiadające i cały czas płaczki. No i syndrom wicia gniazda.

Dziewczyny, ale ja chyba mam jeszcze troszkę czasu, co? Termin mam z OM 23.09, a z USG 4 miesiąca 30.09/01.10. Na wizycie ginka mówiła, że szyjka zamknięta i twarda, więc jeszczen nie rodzimy.

Czy mam się zacząć szykować???

To ja już tradycyjnie zawołam: lolisza proszę ratuj!!! O co chodzi?

A, oprócz braku apetytu, mdłości na czczo i tego, co u góry pisałam, to jeszcze mi znowu biust zaczął rosnąć, bo znowu swędzi i stanik wypycha.
 
Ostatnia edycja:
dobra dobra nie będę pisała:)zrobię to dla Ciebie Dawidowe, żebyś faktycznie nie latała:)a widzę,że złapałaś fazę na kuraka w potrawce hehe:)

Efa jak by nie było zbliżasz sie wielkimi krokami do godziny 0:)więc pewnie syndromy zaczynają wchodzić w życie co nie oznacza ,że już zaraz będziesz rodzić, z tego co wiem organizm zaczyna sie oczyszczać.
 
Efa - świetny pomysł z tym albumem - ja mam jakąś manię na tym punkcie :D na prezent ślubny dla mojego mężusia zrobiłam album z pamiątkami od początku naszej znajomości i sukcesywnie go uzupełniam. Mamy też album ślubny z komentarzami i wstawkami mojego autorstwa :p teraz jestem w trakcie robienia albumu ciążowego - każdego miesiąca robimy zdjęcia brzusia i mojego zwiększającego się profilu :) ...jak mała się pojawi to pewnie rzucę się w wir robienia albumu dziecięcego - ja jakaś popaprana jestem :D :D

monimoni - cuuuudne kartki!

Dziulka - córcie macie indywidualistkę i tyle. Wszystkie dzieciaczki mają się obrócić a ona chce być oryginalna i tyle ;) a tak serio to na pewno wszystko pójdzie dobrze, trzymamy za to mocno wszystkie cztery kciuki!
 
wiesz co lekarka mi powiedziała ze jak wieczorem jest pozamykane wszystko to nie wyklucza ze rano na drugi dzien sie nie otwiera. Wiesz co płacz to raczej nie zapowiedz porodu tak jak i sennosc. Ale brak apetytu i skurcze przepowiadajace napewno
 
Efa ciekawe jakie Twój synuś ma plany - jak dużo ma jeszcze cierpliwości, w końcu na pewno chce zobaczyć mamusię :) a w razie czego to masz już wszystko przygotowane i dopakowane?
 
reklama
No po weekendzie będę dopakowana - mąż dowiezie mi jutro laktator, wkładki laktacyjne, ciuszki dla Olka na wyjście i becik. Dokupić muszę już tylko Tantum Rosa, chusteczki higieniczne i chyba będzie full pack.Tylko że jestem w Starogardzie, do 15.09 mam jeszcze 2 wizyty w Gdańsku, a rodzić chcę w Bydgoszczy :(.
 
Do góry