reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja spróbuję z tymi dada, czytałam, że niektórym pasują, może i nam się uda. a jak nie to trudno, nie poradzę nic przecież...
 
reklama
dosc ciekawe pytanie ;-) moze i mi powie czy doczekam do 1 pazdziernika bo wtedy dostane pieniadze z ubezpiczenia a jak urodze wczesnije to niestety 1600 baj baj


A czemu tak?? Mi tez wpadnie 2 tys z ubezpieczenia ale niezależnie od tego kiedy urodzę. U mnie wszystko załatwia kadrowa ale nie słyszałam jeszcze żeby były jakieś specjalne terminy na urodzenie.

Co do pampersów to chyba zacznę od nr 2 od 3-6 kg, lżejszy jak 3 kg to mój synek raczej nie będzie:-) No i na początek to tylko pampersa a tak po roku to juz nie będzie znaczenia i będę brała obojętnie jakie byle tylko rozmiar się zgadzał( tak było z Laurą).
 
Ja wlasnie zaczelam teraz brac jakie popadnie i kupilam tesco tesco bo dada czy gaga rozmiaru nie bylo i sie przerazilam bo to byla cerata z lignina, potem po jakims innym wynalazku pieluszkowych- pod sam koniec ich uzywania po spacerze w dosc cieply dzien pupa wyglada jak pogrom tydzien sie leczyla, a mala wyla jak sie ja dotykalo, wiec wole nie eksperymentowac, nie szukac akurat tutaj oszczednosci, tylko na innych rzeczach
 
co do ubezpieczenia to ja jak sie dowiedziałam ze jestem w ciazy to przez miesiac sie zastanawiałam czy sie ubezpiczyc czy nie. ABy otrzymac jakies pienidze musze płacic 6 miesiecy i u mnie własnie te 6 miesiecy przypada 30 wrzesnia. Wiec wypłata mi sie nalezy od 1 pazdziernika.

Nie rozumiem pampersów bo na pczaczce jest 1 a w srodku mam pieluszki z napisem 2
 
Nie rozumiem pampersów bo na pczaczce jest 1 a w srodku mam pieluszki z napisem 2
to rzeczywiście jakieś dziwne, ale musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma jakieś doświadczenie w temacie ;)
a ja niby jestem ubezpieczona w szkole w której pracowałam, tam tylko 600zł dostanę, ale jednak chciałabym, żeby się udało, a nie wiem czy się uda, bo w szkole będę zatrudniona tylko do dnia porodu, więc nie wiem jak to tam się będzie liczyło...
 
dawidowe i agrafa napiszcie mi może jakie macie upodobania, bo ta dżungla to faktycznie tak średnio dla dziewczynki pasuje :)
Napiszcie czy to maja być kwiatki, czy wróżki czy jakies konkretne postacie z bajek, ogólnie jakieś wyobrażenie co tam ma być, a ja poszukam clipartów. Mam większość postaci z Disneya tak że coś się sklepie :)
 
Co do ubezpieczenia, to ja się trochę "wycwaniłam". Mam ubezpieczenie już lika lat, a teraz, jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży, to podpisałam w pracy kolejne ubezpieczenie grupowe (z okrezem karencji 6 miesięcy). Dostanę z ubezpieczenia jakieś 5000 zł (łącznie z jednym becikowym):-)
 
reklama
Co do ubezpieczenia, to ja się trochę "wycwaniłam". Mam ubezpieczenie już lika lat, a teraz, jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży, to podpisałam w pracy kolejne ubezpieczenie grupowe (z okrezem karencji 6 miesięcy). Dostanę z ubezpieczenia jakieś 5000 zł (łącznie z jednym becikowym):-)
no to tylko pogratulować... chciałabym dostać taką kasę... ale nie będę narzekała, ważne, że na wszystko co potrzebne nam starcza, a martwię się tylko trochę co będzie jak się macierzyński skończy...
 
Do góry