reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wczoraj wreszcie przyszla zamowiona taka specjalna poduszka pod plecy (firma zamawia i placi) i nawet niezle odciaza. Moze jakos wytrzymam, bo do tej pory siedzialam ze zwykla poduszka.
No to ponarzekalam. Nawet troche mi lepiej. Milego dnia dziewczyny, postaram sie w ciagu dnia jeszcze do Was zajrzec. Jak nie zasne!! :-)

to teraz zamow sobie kolderke a co!!!!! i siesta w czasie pracy:)))
 
reklama
Concita, to ja może o jakieś wrózki i kwiatki poproszę, Jagoda to w końcu owoc;-).

No chyba, że w clipartach będzie hafalump- fioletowy ;-).

Ja mam pieluchy takie:

rozm 1 rossmann
rozm 2 rossmann, pampers,huggies, chcę kupić jeszcze gaga w tesco i chyba dada (chociaż na forach o 2 z dada piszą, że nie najlepsza, za to 3 i w górę rewelka, ale spróbujemy i 2 z biedrony)
rozm 3 kupię jutro pampki w promocji w tesco ;-)


Dziewczyny, a jak to jest potem z forum, jak już wszystkie się rozpakujemy, to ono zniknie? Bo fajnie by było razem z maluchami "spotykać się" dalej i wymieniać wrażeniami i szukac wsparcia przy kolkach, ząbkach itd.
 
nie zniknie:D no chyba że tak nas maluchy zaabsorbuja, ze nie będzie komu pisać;P
do mnie dzisiaj kurier powinien zawitać, bo w końcu zamówiłam zestaw do szpitala. jeszcze nie wszystko, ale część już przynajmniej będzie leżała i czekała na godzinę "W" (a raczej "P"). no i w tej paczce będą bella happy dla noworodków, małż stwierdził, ze fascynuje go to wycięcie na pępek i spróbujemy jak to się sprawdzi w praktyce:p
 
lolisza orzechy na allego zakupilam
a w poniedzialek przyjedzie nasluch na maluszka z Anglii, jupi, dobrze, ze mam w domu wolna przejsciowke :)
agrafa wtedy przjedziemy na dzieci urodzene a pazdzierniku 2010 :)
ide pakowac torbe do szpitala i zobaczymy czego mi brak, juz wiem, ze rozmiar 56 to ja mam tylko body, wiec chyba musze dokupic jakies spichy w tej rozmiarowce zeby nie bylo, ze dziecka nie mam w co ubrac :)
 
Dorisday co tam w nocy się działo u Ciebie? U mnie było ok oprócz tego, że po 7.00 syn mnie obudził.


U mnie wczoraj było malowanie i ...
... brakło farby. Mam nadzieję, że uda się dokupić, bo w okolicy nie ma. Mąż poprosił kolegę, żeby do castoramy zajrzał. Oby tam była.
Pogoda się popsuła. Chciałam wyjść na zakupy, ale obawiam się, że deszcz może w każdej chwili spaść.
A jutro wizyta u gina. :)

Kochana , ja to moje spanie w nocy to raczej powinnam nazwać drzemką. Co chwilę pobudka , zmiana pozycji ,wstawanie na siusiu i znów boli cos jak za długo leze w jednej pozycji ale okazuje sie ,ze jak sie obracam to jest mi jeszcze gorzej .... i tak ta moja nocka mija :-(

Ja podobnie jak Ty nie mam dodatkowego ubezpieczenia więc nici z dodatkowej kasy i chyba tylko zalapie sie na to jedno becikowe, ale nie narzekajmy bo w przyszlym roku podobno becikowe będzie tylko dla tych najbardziej potrzebujacych.

Z ta farbą to trzymam kciuki ,zeby sie znalazła. No i powodzenia jutro na wizycie :-) :-)
 
a ja dzis jak zwykle o 5 zjadładłam sniadanie i poszłam spac. Nie wiem dlaczego tak mi sie poprzestawiało ze spi mi sie najlepiej z pełnym zoładkiem odsłonieta zasłona (wczesniej miało byc ciemno) i włączonym TV najlepiej tak aby sasiedzi mogli ogladac ze mna TVN 24.
Mimo ze nie chciałam poscieli bo kupiłam juz dwa przesceiradła i rozek to jak dzis zobaczyłam jedna 15 elementowa ze sie zakochałam i chyba musze ja miec. Niestety cena nie mała wiec sie zastanawiam bo i tak kołdre schowam a poszwe uzyje jako przesierdła tak jak poduszke bede miała do schowania. Tak myslałam ze wkoncu podczas snu siedziałam i sie zastanawiałam kupic czy nie. W sumie 270 zł + 16 kurier to nie mało.
Jeszcze moj maz mnie czoraj wkurzył dokumenty wizowe moga sie przedłuzyc i zapewne jak juz przyjedzie to dzidzia bedzie na swiecie i on stwierdził ze nie chce zobaczyc corki przez neta tylko nawet jak by miał czelac dwa miesiace to chce ja pierwszy raz zobaczyc w swoich ramionach.
 
Witam sie porannie

U nas pogoda du duszy..zimno paskudnie

Do tego pies sie obsluzyl sniadaniem dziecia i dostal wpie*** z samego rana, przepraszam za wyrazenie ale juz mam ochote go normalnie zatluc

JESLI CHODZI O FORUM TO ZOSTANIE ONO W OKOLICACH LISTOPADA PRZENIESIONE AUTOMATYCZNIE DO DZIALU DZIECI URODZONE W PAZDZIERNIK 2010, NIC NIE ZNIKNIE I BEDZIE JAK JEST

Zaraz musze sie zebrac i isc do sklepu, bo gdzies nam wszytskie smoki wybyly, normalnie szok, byly 4 sztuki, w jednej znalazlam dziure, to zostaly 3 a pol mieszkania przetrzepane i smokow brak...dzieci maja wyobraznie gdzie to chowac, a potem wycie ze spac bez smoka sie nie da
 
reklama
dawidowe ja kupiłam cenowo podobny komplet pościeli , bo mnie poprostu zauroczył i nie żałuję. Przyszedł pieknie wykonczony i wogole super gatunkowy no i taki sliczny ;-) nie moge sie doczekac jak juz bedzie w łozeczku...no ale tego jeszcze nie mam hehe.
 
Do góry