reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ladygab - plan jest fajny, moj w sumie dosc podobny, mam tylko jedno pytanie -skad wiesz kiedy to bedzie "tydzien przed porodem" :eek:


dosc ciekawe pytanie ;-) moze i mi powie czy doczekam do 1 pazdziernika bo wtedy dostane pieniadze z ubezpiczenia a jak urodze wczesnije to niestety 1600 baj baj
 
reklama
ja niedwano wrocilam po lazeniu byle gdzie i bye za czym... tak nas napadlo zmezuniem... ja mam termin 10.10.2010 ale na razie NIC nie prane i nie prasowane, ani jeden ciuszek! najpierw czekam na wiadomosc ze mamy mieszkanie i mozna sie przenosic bo bez sensu teraz prac i prasowac a potem pakowac w torby i sie pogniecie albo pobrudzi na przeprowadzke. zdecydowanie jestem na NIE teraz. gdyby sie okazalo ze musze juz isc rodzic- trudno zabiore rzeczy z metkami:p w kazdym razie kosmetyki mam dla siebie i dzidzi i cala wyprawke. wozek i lozeczko gosciu mi przywiezie do domu jak juz sie wprowadze na nowe. brakuje mi wanienki i komody z przewijakiem. a tak to teraz sie zastanawiam: na cholere mi 9 butelek do karmienia???? tak wyszlo ze tyle kupilismy...bo ladne, bo fajny kolor itp no i sie uzbieralo.... komedia...

poza tym do FR wrocil upal i jak wracalismy do samochodu ze sklepow to akurat dzidzia z jednej strony wpychala mi nogi pod zebro a na dole brzucha tak naciskala czymsc ciezko ze mialam wrazenie ze waze dwie tony i nazywam sie SLONICA:pppp
 
Dziulka- z tymi butlami to mnie powalilas...9 sztukow, to w sumie moja Zos w calej karerze butelkowej sie jeszcze tylu nie dorobila! hehe

Dziewczyny, ja mam w planach cc :), dlatego sadze ze bezde znala date urodzin wczesniej i bede mogla sie spokojnie przygotowac, w piatek sie podpytam lekarza jeszcze dokladnie
 
dzulka dzieki za podpowiedz...zastanawialam sie własnie miedzy chusteczkami pampers sensitive a nivea sensitive cenowo podobnie ale chyba pampersa wybiore a pieluszki na poczatek to chyba tez pampersa 1 od 2 do 4 kg.... a widzialam ostatnio chyba happy bella 1 z takim wycieciem na pepek zeby go nie urazal na poczatek czy ktos z was takich uzywal albo bedzie uzywal???

jesli chodzi o ta krew ppowinową to dla mnie niestety to stanowczo za drogo... nie moge sobie pozwolic niesety na taki wydatek....jesli chodzi o szczepienia to jeszcze nie zdecydowalam na co szczepic a na co nie...
 
no wlasnie LADYGAB , ja sama siebie powalilam albo mnie powalilo.... serio jak robilam ostatnio inwentaryzacjie i notowalam kazda jedna rzecz wg wieku i miedzy innymi akcesoria typu smoczki i butelki to wlasnie wyszlo mi ze 9:ppp tak w ogole chyba mala bedzie wielkim zarloczkiem po mamusi bo widze co jem i ile i wszystko ona chlonie:)))) narzekac nie bede:) niech pochlonie caly moj tluszcz:)))) jestem ZA:)))
a co do porodu mala ostatnio byla ulozona "niekompletnie posladkowo" i siedwoiedzialam ze jak sie nie odwroci to beda dwie mozliwosci albo droga naturlna albo cc, a mi sie wydaje ze chyba sie juz odwrocila bo nozki czuje pod zeberkami co jest "bardzo" przyjemne zwlaszcza jak jadlam dzisiaj w poludnie przekrzywiona na lewa strone bo nie umialam sie zgiac z prawej bo wlasnei cos tam sie panoszylo...:)))))
 
Anetka- ja zamierzam kupic belle happy, ale tylko rozmiar 1, bo z 2 pamietam ze cos siku czy kupa to dziec do przebrania byl, to samo bylo z rossmanowskimi 2.

Dziulka- zarloczek nie zarloczek, jakbys nie karmila piersia to prawie na cala dobe masz butli, liczac ze karmienie co 2 godziny hihi to juz tylko 3 dokupic,,,hehe
 
dziewczyny własnie sprzwtsłam prasowałam i wkoncu wzieła mnie ciekawosc na rozpakowanie pampersów new born i na nich napisane jest nr 2
 
wiecie co to ja mam butelek na cala doba :) ale to tesciowa sie wczula i tyle nakupila i tak stoja, najwyzej potem na allegro sprzedam :D wogole to ona ma podejscie mocno hurtowe, bo juzm mamy 8 smoczkow 0-6 msc i tez sie zastanawiam po co, ale wole nie komentowac i dzialam w mysl zasady jak daja to bierz, jak bija to uciekaj :D
ja sie spoznilam z ubezpieczeniem i nie wpadnie dodatkowa kaska, szkoda

co do prania to bedziemy praca w orzechach pioracych, stawiam na ekologie i finanse ale to juz poruszalam w zakupowym :)
dawidowe: na 1 masz napis new baby
 
Ostatnia edycja:
nastrój mam nadal raczej podły, ale czytam Was na bieżąco, bo lubię wiedzieć co u Was się dzieje i martwię się, gdy dzieje się coś nie tak...
właśnie wróciłam z zakupów i ja kupiłam te pieluchy belli z wycięciem na pępek, żeby mieć do szpitala. a potem, jeśli Piotruś nie będzie bardzo malutki to chyba od razu się przestawimy na pieluchy z biedronki w rozmiarze 2. dzisiaj wprawdzie kupiłam wszystko rossmanowskiej firmy babydream, ale z tego co widzę piszę ladygab to nie bardzo sprawdzają się od nich pieluchy, więc może dobrze, że akurat ich nie wzięłam, choć nie ukrywam, że ceną kusiły...
aha, i ja też zauważyłam, że dawno ulisi nie było... może miała wyjechać gdzieś na urlop?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, w ogole nasze moderatorki gdzies poznikaly....

A co do pampersow, to u nas sie sprawdzily tylko i wylacznie pampersy, huggisy, obcieraly w pachwinkach, inne przemakaly, jeszcze jako tako dada daly rade, ale po roznych probach dalam sobie spokoj z szukaniem oszczednosci na pieluchach i kupujemy pampersy tylko
 
Do góry