reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
roxi - gratuluje! a jak ty sie czujesz? powiedzieliscie juz Patrykowi?

ja tez w ciazy. termin na marzec, ale z FB, chyba wiesz, ze u nas nieciekawe, ale jestem pelna nadziei, ze wszystko sie uda i bede miala kogo przytulac.
 
margerrita, dzięki kochana :* Tak powiedzieliśmy, właściwie był pierwszą osobą (po nas), która się dowiedziała ;) W sumie to w dużej mierze przyczynił się do naszej decyzji, niby zawsze chcieliśmy mieć drugie ale ciężko było się zdecydować, że to teraz i czas leciał ... aż Patryk nie zaczął marudzić o dzidziusa, do tego stopnia że chciał do domu zabierać dzieci znajomych hihi. No ale zobaczymy jak to będzie jak już będzie miał takie bobo 24/7 :/ Ja czuje się całkiem nieźle, nawet nie wiem czy nie lepiej niż w pierwszej ciąży, ale nie obyło się bez stresów na samym początku, teraz to za nami ale strach jeszcze troche pozostał, żeby do końca już nic się nie wydarzyło.
Tym bardziej jak przeczytałam o twojej sytuacji, bardzo to przeżyłam. W dodatku obydwie mamy Patryków i prawie w tym samym czasie będą mieli rodzeństwo. Dopiero co Ci gratulowałam i cieszyłam się razem z Tobą jak wstawiłaś pierwszą fotkę brzuszka, a tu taka historia ... Ale wierze, że wszystko będzie dobrze, że jesteś pod dobrą opieką i wszystko zakończy się szczęśliwie!Musi tak być!

dziulka, spoko kochana, dawno mnie nie było więc wszystko rozumiem :) Narazie mam mocne postanowienie wrócić na forum, chociaż wiadomo z czasem bywa różnie, tym bardziej że narazie jeszcze pracuje, na pewno łatwiej mi będzie jak już będę na l4, a potem z dwójką to już nie wiem jak to będzie, nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ;)
 
Roxi, wieeelkie gratki :)))) :***.I obyś wytrwała w swym "starorocznym postanowieniu" powrotu na Forum :). Została nas tu garstka ze "starej ekipy" . Jeszcze jakoś się trzymamy :)!.
 
Elwirka ,Roxi gratulacje!!!! super że wróciłyście.....od dłuższego czasu myślałam co u Was;))
A co do dwójeczki to Spokojnie nie martw się dasz radę...wiem to z doświadczenia....a Patryś już duży chłopak jest więc będzie łatwiej
 
happybeti, dzięki :* Cieszę się, że jesteście... jest gdzie wracać ;)

ika216, elwirka, mam nadzieje, że macie racje :) Dzięki za słowa otuchy, może troche panikuje, przecież ludzie nie tyle dzieci wychowują i dają rade to ja z dwójką nie dam sobie rady ;)

dziulka, dzięki, już się zameldowałam :)

A jak wasze plany sylwestrowe ? My tak jak w zeszłym roku zostajemy w domu i spędzamy ten dzień we trójkę, jak Patryk nie padnie to pójdziemy na pokaz fajerwerków :)

A gdybym już nie zdążyła to chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w nowym nadchodzącym roku 2015, aby był jeszcze lepszy niż 2014 i przyniósł tylko uśmiech i radość!!!
 
reklama
Do góry