reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

strip matko święta ja to bym jej przyjeb... od razu chyba:wściekła/y::no: co za bezmyślność:szok::angry:

Tak w ogóle to witam was w ten sobotni pochmurny dzionek:dry: i nie mam już weny do pisania po tym co napisała strip ja też bym tak była roztrzęsiona jak Ty kobieto:baffled: ehh


EDIT;
Ja uciekam robić obiad i może jutro będę a jak nie to w poniedziałek:sorry2: Udanego weekendu życzę wszystkim dziewczyny;**
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez sie zastanawialam gdzie wszyscy :-p i nie wiem czy dobrze pamietam ale mala mi miala slub ostatnio ,wczoraj sie odezwala ale nic na ten tamat nie napisala wiec Mala mi napisz cos jak slub i pokaz jakies fotki!!!:tak:

A co u nas.Bylismy w lesie ale grzybow:no: kilka malutkich kurek zebralam ale malutko.Ale ogolnie spedzilismy fajny dzien :-)
 
sheneey ostatnia sobota wakacji więc pewnie wszystkie korzystają:-D
A my nie...standardowo zakupy,sprzątanie gotowanie:rofl: jutro po korzystamy bo odkryliśmy zarąbisty plac zabaw w sąsiednim mieście jest meeega wielki park z meeega wypasionym placem zabaw,jest rzeczka i nawet rowerki wodne można wypożyczyć i sobie popływać:-)
Byliśmy tam w czwartek to dzieciaki wracać nie chciały:-)



Nieeee no ja się poddaję gdzieś wy???????????
 
Ostatnia edycja:
witam się.
mam net mobilny i całkiem nie jest zły. Poki nie mam założonego stacionarnego da radę. Antena zbiorcza też nieźle działa. 50 % rozpakowałam. Jak na złość ciotka przyjeła i zapraszam na spotkanie w restauracji i do ikei nie pojadę. Ech. Odkryłam lidla bardzo blisko siebie wiec już pingwiny w lodówce nie biegają. Mimo że teraz mam dwa pokoje zamiast 3 to metraż ten sam. Narazie łóżczko w moim pokoju a w drugim torby, worki i kartony.

Strip naprawdę współczuje przeżyć i nawet nie chce mysleć. A opiekunce to nie wiem czy bym nie wpier.......


Strip
 
Dawidowe zapamiętaj dzisiejszy sen ;-)podobno pierwszy na nowym miejscu się sprawdza;-)
A tak poza tym to Ja cię kobito podziwiam sama z dzieckiem i przeprowadzka:szok: dałaś rade możesz być z siebie dumna:tak::tak::tak::tak: Ja sie przestraszyłam jak pomyśłałam gdybyśmy my mieli sie przeprowadzić:szok::szok::szok::szok::szok: Niby 4 lata a jak to człowiek w rzeczy poobrasta:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
agnieszka no własnie koleżanka dzisiaj mi mówiła o tym pierwszym śnie bo nigdy tego nie słyszałam. A co do przeprowadzki no to usiąść i płakać. Niestety zakasać rękawy i do roboty. PRzez to że robie sama to ja nawet nie chce pomocy. ALe będę się musiała nauczyć bo jak przyjedzie chłopina to nie będę za niego robić.
 
reklama
Do góry