reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam:))))))) stukam sie Zubrem:)

no wiec tak:) mloda dospala dzisiaj do 9.38!!!!!!! i to ja ja wyciagnelam z wyrka bo przeciez ile mozna... nudzilam sie... pogoda u nas masakra!!!tak zimno ze koniec swiata!!!! poszlam se dzis do sklepu i na targ i kupilam kolejne buty na koturnie tym razem z czarnego zamszu takie do latania do dzinsow. potem do siebie do pracy zanotowac se grafik, i zrobilam pare zakupow.
pozniej moj malzonek i mama pojechali gdzies w piguly.... ok. zrobilam jesc Leane bawilam sie z nia itp. nagle wchodza do domu i skladaja mi zyczenia urodzinowe (w poniedzialek dopiero mam), dostalam sokowirowke Philipsa, komplet bizuteri srebrnej, patelnie à la grill,fiolki w doniczce a od mamy kurtke ze skory:) normalnie szok:)))))))) musialam stanac na wysokosci zadania i kupilam 2 szampany i pojechalam po pizze taka ktora zamawiamy od lat juz z tej samej pizzerii:)
poza tym pogoda do bani, zimno dzis u nas ze chyba jest 12 stopni.... gruby polar ubralam dzis i polbuty, a Leane sweterek z dlugim i dres z grubego welurka.mimo wiatru stwierdzilam ze musze ja wyprowadzic na spacerek bo w domu mi zwariuje. pocieszam sie ze od poniedzialku wraca upalne lato:)))))))))) po spacerku moje dziecie posadzilam na nocniczek i zrobilo ladnie kupke:))))) coraz lepiej to wychodzi:))))))chociaz po nocy pampek taki ciezki ze mozna by zabic kogos....;)
wieczorem wzielam sie za prasowanie ktore skoncze jutro bo doslowni mi rekap rawie odpadla:)))))))))) no i tyle u nas.

STRIP u mnie bylaby od razu dyscyplinarka za takie postepowanie opiekunki, polecialaby z hukiem, o ile jeszcze bym sprawy w sadzie nei wytoczyla o narazenie dziecka nieumyslne na niebezpieczenstwo. matko az mi krew zamrozilo...
 
reklama
no to się odstuknę także żubrem :-D:-D:-D z tym,że drugim już:-D:-D:-D:-D a u nas też chłodnawo:-D a i no wszystkiego naj naj naj z okazji poniedziałkowych urodzin:tak::tak::tak::tak::tak:
Fajnie,że u Was tak ładnie z nocniczkiem..u nas nocnik stoi i....się kurzy ponieważ jaśnie pan nie ma zamiaru korzystać :no: ale teorię zna perfect jak sie zwali w gacie i sie pytam " a gdzie sie kupke robi" to mi powie " nika...belka..."(nocnika,kibelka):-D:-D:-D:-D
 
Dobry wieczór :-)

Makuc tak przyznaje się bez bicia, że podczytywałam z ukrycia. Po ostatniej gafie jaką palnęłam myślę, że nikt nie miał ochoty mnie czytać :zawstydzona/y:

Strip normalnie szok :szok: Ja bym ją chyba za....a za to. Na całe szczęscie nic się nie stało. Będzie się jeszcze zajmować Twoim synkiem?

Baśka co??? To wszyscy mają po trzy pokoje oprócz Was i macie płacić po tyle samo??? :szok: Napewno bym się na takie cuda nie zgadzała.

Przepraszam ale przeczytałam tylko po łebkach po pije trzecią kieliszek wina i zaraz ide do łóżka ;-)

My dzisiaj byliśmy kupić rzeczy Alanowi do szkoły. Bo od poniedziałku będzie pierwszoklasitą :)
700 zł poszłooo leką ręką :/ A i tak jeszcze nie kupiliśmy jednej książki (do informatyki) bo nigdzie nie było. No i pojemnika na kanapki bo o nim zapomniałam. No i jeszcze jeden strój na W-F mu muszę kupić, bo ma tylko jeden komplet (czyli krótkie granatowe spodenki i białą koszulke z krótkim rękawem-taki wymóg :/ ) Także pewnie kwota koncowa będzie koło 800 zł :szok:
No ale trudno, decydując się na dzieci wiedzieliśmy że wiążą się z tym wydatki i to nie małe.

pozdrawiam
 
AGNIESZKA to moja raz mowi ze chce i czeka az ja rozbiore, innym razem mowi jak zrobi juz po fakcie,a nieraz wcale nie mowi nic i trza sie domyslec ze dupa ciezka bo nasiurane albo cos zasmierdzi jak sie przewija przez salon:) chociaz coraz mniej tych " brakow reakcji" i albo powie przed albo po fakcie, wazne ze kuma:) ja nauczylam ja siadac na dluzej jak ksiazeczki dawalam albo jakas zabawke i wtedy mloda sie elegancko zsiusiala:)
 
She spoko nie kupuj drugiego stroju, bo nie ma sensu myśmy mieli jeden i spoko styknął prałam po prostu po każdych zajęciach a mieli jakos 2/tydź.nikt z tego co wiem nie miał dwóch, a koszulke mieliśmy kolorową a spodenki granatowe i też było dobrze:-D

Dziulka Bartek może bite pól godziny siedzieć po czym wstanie zleje sie na podłoge, wejdzie w to i nawet uwagi na to nie zwróci:/ a postepów brak....:)))
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczęta ja tak z doskoku od czasu do czasu gdy mam więcej czasu....hm się zrymowało:-p
dziewczyny mi mama mowila nie sadzaj jej na sile na nocnik sama zacznie wolac nie wierzyłam do wczoraj aż moje dziecie z rana za wołało na noćnik...posadziłam ją i zrobiła(fakt że w majtki *2)ale jak na pierwszy Powazny raz:) dziś tylko raz zrobiła w majtki u cioci jak była :) ale i tak jestem mega dumna:tak:także przyjdzie ta odpowiednia pora:tak:pozdrawiam Was mocno:)
 
reklama
Do góry