reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

motto na dziś:

images
 
reklama
Kania co to jest 5 godzin????nie no masz racje pikus jak ty sie czujesz kochana przeszlo ci?jak nie to marsz do lekarza!!!

Agnieszka moje tez dwa diably szczegolnie mlodszy a starszy ile ma lat?


Sheeney my jedziemy 19 wrzesn do ambasady wyrobic paszporty jak tylko bedziemy je miec to fruu mysle ze gdzies koniec pazdziernika.Jak ja cie rozumiem z tym bolem glowy tu tez wiecznie szaro buro


Ragna strasznie sie ciesze z postepow hani no i nocnik jeszcze super!a do kraka zamierzam zawitac co by blizej poznac ragne i sariske!


Emis ciesze sie ze franio juz w pelni sil to w pon do pracy? Tez z checia poznalabym cie w realu kuba cieszy sie z powrotu do szkoly?bartek juz marudzi ze mu sie niechce ale pojdzie pierwszy dzien i zdanie zmieni


Sariska slonce czym ty sue przejmujesz polcia ma super wage !a zlym losem bym sie nie przejmowala nie takie rzeczy da sue obejsc hehe


Elona jak najbardzuej jestem za! Udanych imprez


Mala mi ale glupoty wygadujesz!opowiadaj wszystko jak slub jak wesele lukaszek sie spisal?


Ikaa tobie siwki tez wychodza hehe?jak nie laura to moze s?a zakupy udane dzieki kupilam wszystko co zaplanowalam plus pare rzeczy nadprogramowych!


Dziulka ty pijoku 7piw! Jakbym tyle wypila to do dzusuaj bylabym pijana kiedys to byl standard teraz szybko w glowie szumi i kaze isc lulu


Dawidowe zycze powidzenia i zarazem wspolczuje tego rozpakowywania ale ty dzielna babka szybko sie uwiniesz!


No i tyle wyczytalam wcziraj o 20.30 spalam juz jak dziecko zmeczyly mnie zakupy z moimi diablami sprzatanie bajzlu ktory zrobili i cala reszta kuba iczywiscie o 7 juz wstal ale jutro k ma dyzur to bedzie spal do 9 matke tylko chce wykonczyc niewdzuecznik maly!mysle co tu dzis robic moze do zoo pojechac z dziecmi?sama juz niewiem ....
 
no i jeszcze jestem. Koledze zepsuła się przyczepa i teraz wyporzyczyli jakąś na stacji i około godzinki będą. No cóż cierpliwość. Laura właśnie zasnęła to idę TV pakować do worka.
 
Agnieszka moje tez dwa diably szczegolnie mlodszy a starszy ile ma lat?
No u mnie też ten młodszy gorszy:))))istny diabeł wcielony,zupełne przeciwieństwo starszego:szok:ale równowaga w przyrodzie musi być:-D
a starszak w grudniu 7 kończy:tak:idzie teraz do drugiej klasy bo posłałam go rok szybciej do pierwszej,i też mu sie nie chce iść:-)


aaa i zapomniałam...chyba znalazłam wymarzone m dla nas...w pon idziemy do biura nieruchomości...oby sie udało i oby kredyt nam przyznali......echchchch
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka to u mnie to samo woda i ogien:-D moj bartek w marcu skoncxyl 7 i jest w trzeciej klasie:szok: coraz wiecej spotykam mamus co maja synow bartka i kube i z regoly bartek jest mlodszy:confused:w sumie u mnie pierwszy mial byc kuba ale k niechcial
 
hej wybaczcie nic nie nadrabiam bo oststnie dni kosmos praca maly ma codziennie ze dwa napady histerii a to ze czegos nie dostanie albo ze sie na cos uprze. potrafi sje przez godzine drzec rzucac na ziemii nie uspokoi go nic. raz mi tak na miescie zrobil spojrzenia przechodniow bezcenne. a id wczoraj jsk pijana chodze jak pomysle o tym co sie moglo stac to mi sserce wali i plakac sie chce. tylko o tym mysle fiksuje normalnie... wracam z pracy podjezdzam pod dom a tam na pietrze od sypialni balkon uchylony... cos mnie tknelo... patrze maly wybiega i zobaczyl mnie wspial sie na drugi szczebel juz i sie cieszy... ja wrzecze wolam opiekunke a jej nie ma on sam biega sekunda i by spadl wiec szarpie za brame zamknieta na klodke zaczelam krzczec przeskoczylam i na gore biegne modle sie zeby maly nie wspial sie i nie spadl bo widzialabym jsk spads moje dziecko ns bruk
 
STRIP :szok: całe szczęście, że nic się nie stało. A opiekunka gdzie wtedy była ??? :wściekła/y::angry::no: mam nadzieję, że opier**l jej się porządny dostał?
 
pisze na raty bo klientow mam. opr jak opr oststkiem sil powsfrzymalam sie zeby jej nie przyp.... w leb. ona byla w lazence przyrzekala ze myslala ze balkon zamkniety itp a ja tylko wpadlam i malego zdjelam z balkonu juz glowe mial w dol po drugiej stronie. nie puszczalam go z ramion przez dluzszy czas rozplskalam sie a na nia nawrzeszczalam i kazalam isc do domu. nie moge sie pozbierac... jalby cos sie stslo chyba bym za wojtim skoczyls on jest calym moim zyciem a ta nieodpowiedzislna gowniara go na razila. moj balkon jest na wysokosci 2 pietra na dole kostka brukowa... mysle o tym w kolko az mi slabo w zyciu sie tak nie balam. myslalam ze zwariuje jak to zobaczylsm
 
:angry: ech... myślała, że balkon zamknięty? masakra jakaś? Az dziw, że się powstrzymałaś od zrobienia jej czegokolwiek i nie dziwię się, że do tej pory roztrzęsiona jesteś... :*
 
reklama
Strip:no::no::no::no::no: dzięki Bogu,że tak to się skończyło....Boszszszz to trzeba mieć oczy na około głowy,ja to z małym do kibla chodze albo przy otwartych drzwiach robie,że by mieć go na oku,a tym bardziej jak bym cudze dziecko pilnowała to bym z oka nie spuściła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja bym na zawał padła...
 
Do góry