reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

SHEENEY jakoś dalej nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ale, że likiery uwielbiam to ten na bank by mi posmakował :-)
DAWIDOWE 'kadłubek" :szok: mój mąż tak mówił jak ludzi bez kończyn widział gdzieś na zdjęciach ale... :confused::confused::confused: kurde ta baba jest na maksa ześwirowana. No i kciuki za przeprowadzkę trzymam! dasz radę!
 
reklama
cześć pijoki:-pz drugim piffkiem się witam
i od razu piszę że w skrócie: łeb se zafarbowałam bo chómor wymagał zdecdowanej poprawy (chociaż to chyba pifffka wpływ bardziej bo na włosach efektu jeszcze nie widać bo mokre:-p)
a ta 3.50 to broń boziu nie młoda tylko budzik do robotje:rofl2:nie, nie mam tak codziennie cobyście się o mnie nie martwiły:-p
i spadam bo samiec laptopa pożąda:dry:
 
Witam wieczornie
Kania fajnie było,młoda zadowolona ja zresztą też bo o dziwo przez te kilka dni żadnej sprzeczki między nami nie było ale za to dziś już zaliczyliśmy jedną jak przyjechał.
wioli a mi siwki to nie wiem od czego powychodziły bo moje dziecko grzeczne przecie tylko od czasu do czasu coś tam broi.Jak zakupy,udały się?
baska szkoda że z tym ogłoszeniem się nie udało.A z tymi opłatami to faktycznie dużo sobie od was woła teściowa za prąd,może porozmawiajcie z nią na tem temat.
agnieszka witaj,my jeszcze nie miałyśmy okazji się poznac.
ragna super że Hania taksobie świetnie radzi w klubiku i widzisz niepotrzebnie się tak martwiłaś.
makuc pracusiu weekend a ty jak zawsze na pełnych obrotach,zwolnij.
emilia cieszę się że Franuś już zdrowy.
sariska nie przejmuj się tak tą wagą Polci,ważne że przybiera a na szczepieniu się dopytasz wszystkiego.
she zazdroszczę ci tych pieluch a raczej ich brak.
elona to nieciekawie w pracy widzę,jak by to nie mogli inaczej ułożyć planu co?
mała mi fajnie że jesteś,a problemy coś poważnego?
sheeney o ja cie co za nazwy,nie wiedziałam o takich.
dawidowe oj widzę że działaśz na całego a kadłubek hmm ciekawa sama jestem co miała na mysli.
ida ja sobie łeba już cały tydz farbuję i jakoś nie mogę skończyć,a tem twój samiec zamiast ciebie pożądać to laptopa?
 
Ostatnia edycja:
Kamilek zasnął po 21 bo bawił się ze starszymi kuzynkami:-)
Dziewczyny no cóż moja teściowa chce tyle od każdego i nie ważne czy masz 1 czy 3 pokoje:crazy::angry: a prąd policzyła że wychodzi na rodzinkę po 200zł więc my też mamy dać ale czy my tyle zużyliśmy ja się pytam?:szok: bo raczej mi się wydaje że nie bo co mam tylko tv,laptopa,lodówkę,czajnik i akwarium no i lampę w pokoju :sorry2: i to aż daje 200zł:baffled: a co tam skoro i tak już płacić mamy aż tyle to se mikrofalę zakupię jeszcze:confused:
A rozmawiał z nimi mąż nie raz już więc co mamy ciągle się kłócić:no::dry:
Mam cichą nadzieję że może w niedziele uda się dogadać z tą chatką a jak nie to cóż poszukam czegoś innego :oo::sad:


Ida a jaki kolorek robiłaś? bo ja chyba się skuszę na pasemka:confused:
 
Ostatnia edycja:
ale wy plodne!!!

witam wieczorem znad piwska debowego:))

WIOLI w Olkuszu bedziesz?? oz ty cholero jak cie juz nie lubie!!!!:ppppppp a co do odwyku... to piwko polskie tankowalam codziennie , moj rekord w ciagu dnia to bylo 7!!!!!!!! i wyobraz sobie ze NIC mi nei bylo!!!!!:)))w tej chwili debowe zapodalam, mam zubra jeszcze w lodowce i wcinam jezyki z bakaliami:)))))))

MAKUC i jak przeczytalas moja powiesc???

SARISKA co sie odwlecze to nei uciecze... wolalalam nie nalegac na spotkanie bo wiem co mialas jakie przeboje, a z drugiej strony ja sie tez strulam jak pamietasz i nei widzialam sie w kraku... no chyba ze tournée po kibelkach:)

ELONA ja ci dam spotkanie w Olkuszu... a moze tak u mnie tym razem???:))))))))))))

ANIESZKA no ja taka plodna jestem ze jak dlugo mnie nie ma to potem wychodza kilometry w postach:)))))))))

KANIA mam nadzieje ze nic sie nei dzieje powaznego i wszystko bedzie ok.

DAWIDOWE co to za jaja i czemu ta suczka cie tak traktuje??? obys juz nie musiala jej nigdy spotkac....

IDUSIA witaj kochanie moje:))))))))) czemu pipo nie odpisalas na sms jak pisalam z polskiego numeru?? glizdo!!!!!!!!!!!!!!!

a poza tym to ja wreszcie odrobilam sie z praniami, prasowania mam tone. dzi bylism u tesciowej po odbior kota ku uciesze Leane, przy okazji spacerek po lesie i mam 3 nitki kurek i podgrzybkow:))))))))))) pogoda u nas masakra... 16 stopni w cieniu, raz slonce raz ulewa i ch... wie jak sie ubrac://
 
Sheeney co za drink i jakich to nowych słów przy tym można się nauczyć. :-p
Makuc właśnie tak, godzin dydaktycznych mam 20, a może się okazać, że będę siedzieć dużo więcej.
Dawidowe ale jazda z tą sąsiadką. A kadłubek słowo pierwsza klasa i pojęcia nie mam o co chodzi. Jakiś mały kadłub chyba. :-p Z przeprowadzą dasz radę. Przecież zdolna z Ciebie kobitka.
Ida to się pochwal nowym kolorem i nie ściemniaj, że laptopa oddać musisz. Pewnie się upiłaś tym jednym piwkiem i spać poszłaś. ;-):-D
Ika to ty chyba codziennie 1 włos farbujesz. Zanim całą głowę ufarbujesz to będzie trzeba cały cykl od nowa zaczynać. To tak jak z remontami drug w naszym kraju. Jeden pas zrobią i zabierają się za drugi, a jak już go w końcu skończą to znowu pierwszy trzeba robić, bo już się spsuł. :-D
Dziulka mówisz i masz tylko podeślij mi bilety lotnicze. :-p A ubrać to się trzeba na cebulkę, albo na sałatę czy kapustę. :-)

Ja uciekam, bom zmęczona. Jutro sprzątanie mnie czeka, a po obiedzie wyjazd na urodziny męża chrześnicy. W nd chyba dalsze sprzątanie i kolejny wyjazd na urodziny, tym razem dziadka.
Udanego weekendu Wam życzę i grzeczniejszych dzieci. :-)
 
ELONKA jakbym miala wiecej szmalcu to juz bys te bilety miala:))))))zaufaj:))))))))))

spadam spac bo musze odetchnac po tym urlopie:)
 
dzieńdobry :-) dziś pobudka o 5.40:cool2: w tym o 23.30 gdy to drzwi się otwarły z wielkim hukiem i wpadł łobuz z włosem rozwianym i wielkim radosnym okrzykiem CZEEEŚĆ!!!!!!!!!!:-D:-D:-Da potem z Chiny NIE CIE PAĆ!!!!ale w końcu się udało.
shenney z tymi kumkwatami była chyba kiedyś jakaś reklama soku czy cóś....coś tam coś tam kumkwat persymona coś tam:-D jakoś mi sie kojarzy :sorry2:może śpię jeszcze:nerd:
Dawidowe Boże jedyny ja to bym się bała normalnie tam mieszkać, a te bluzgi pod groźby karalne można podciągnąć cóż to za babsko:szok::szok::szok::szok:
A kadłubek:-D:-D:-D:-D:-D:-D to jej wyszło nie ma co:-D:-D:-D:-D mi to też z kimś bez kończyn się kojarzy:-D
Baśka wiesz co zdzierają z was za ten prad zdecydowanie my mamy mieszk.50 m, jest nas czworo (no w tym 2 dzieci) ale jednak i wychodzi nam ok 100 /mieś za prad...a wy za jeden pokój 200:szok::szok::szok::szok::szok::szok: ja bym taki dym zrobiła,że bym im w pięty poszło:angry::angry::angry:
IDA ja też po drugim piwku z reguły mam różne twórcze inwencje:-Dciekawe jak efekty rano się będą podobały:-D
IKAA witaj:tak::tak::tak::tak:
E Lona Miłego imprezowania:tak:
Spadam do później:-)
Miłego dzionka
 
hejka

ja tak ogólnikowo. Ja miałam piwko wypić jak wy wieczorem, ale za nim doszłam to mi sklepy zamknęli, Arek nie chciał spać i musiałam nad nim siedzieć, w końcu wyszłam bo ile to można siedzieć nad dzieckiem w ciemnościach. Popłakał z minutę i padł, a sklep mi zamknęli i nici z relaksowania. Zaraz wybywam na szoping, bo wyprowadzam się za tydzień i muszę parę rzeczy do new mieszkania kupić.
Chwalę się dostałam moją pierwszą polską wypłatę od 7 lat :-)

Co do Kadłubka to mi się kojarzy z księdzem albo z moim matematykiem z średniej szkoły bo tak miał na nazwisko.
Co do opłat to my mamy co 2 mc 260 zł za prąd ale mamy ciągle kompa włączonego bo M ma działalność w domu i mamy jeszcze zmywarkę starą i starą pralkę.

Pa laski
 
reklama
a ja witam z nad śniadanka. Siadłam i nic nie robię a jest jeszcze co. Samochód koło 9. Byłsmy już po śniadanko w sklepie bo w lodówce pingwiny ganiają. Laura podminowana i o 4 rano usłyszałam 100 razy mleko. A jak powiedziałam że jest noc i mleka się nie pije to się tak poryczała że szok. Pierwszy raz piła mleko od kiedy skończyła 3 miesiące. No cóż dałam ale spać nie dała bo co zamnęłam oczy to słysze:
mama mama
ja: co?
L: a kuku

no to wstałam i się szykowałam.
 
Do góry