reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
makuc wczoraj mi się udało,dziś już jest gorzej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: obawiam się,że moge nie dotrwać do końca dnia i zaraz ich powystrzelam,albo udusze conajmniej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak u Ciebie tak ładnie to ja sie pakuje i lece do Ciebie :rofl2: tylko napisz mi gdzie :-D:-D:-D potwory zostawiam rzecz jasna:-D:-D:-D:-D
Emilia to dobrze,że mały zdrowy:tak::tak::tak:
Sarisa witaj;-) a wagą malutkiej chyba raczej nie powinnaś się martwić,gdyby było coś nie tak to pewnie już by ci o tym powiedzieli:-)
 
Hej
Dawno się nie odzywałam ale raczej za mną nie tęskniłyście ;-)

Baśka jak się czyta Twoje posty to się nóż w kieszeni otwiera. Nie znam dokładnie sytuacji ale z tego co wyczytałam to mieszkacie w domu u rodziców Twojego męża.
Czyli Wy, teściowie i siostra męża sama z dziećmi.
Boże Wy się stamtąd wyprowadźcie jak najszybciej bo oszalejecie.
To co się u Was dzieje to masakra :(
I dobrze rozumiem, że Wy płacicie teściom tak jakby czynsz w wysokości 500 zł :baffled: ??
A powiedz ile reszta domowników ma pokoi? Wy macie jeden pokoj i macie dawać 200 zł za prąd?
Może niech Twój mąż pójdzie do rodziców i powie, żeby pokazali rachunek za prąd. I tą kwote podzielcie przez ilość domowników. Czyli jest Was przykładowo w domu (nie wiem czy siostra męża ma faceta i ile ma dzieci) 8. I niech za ten prąd będzie 300 zł to podzielić to przez 8 czyli wychodzi około 38 zł za osobe. I jako, że Was jest 3 to byście dawali około 115 zl. To taki przykład ale tak mniej więcej dla zobrazowania to napisałam ;)

U nas w miare ok. Chłopcy ostatnio niegrzeczni. W doope dają ;)
Filip już pieluch nie nosi. Tylko na spanie ma zakładaną i ewentualnie jak gdzies daleko autem jedziemy ale raczej nigdzie aż tak daleko nie jeździmy. Smoczka też już się pozbył bo sobie odgryzł ten silikon od plastiku i nie ma. Na szczęście zrobił to sam więc widzi co uczynił i żadnych histerii nie ma :-) Co mnie cieszy ;)

Pozdrawiam.
 
Hej!
Zacznę od tego, co mnie ucieszyło, że Wiolibędzie w Olkuszu. To co spotkanko, jeśli masz ochotę? Ja jestem do dyspozycji. :-)
Kania dzieciaki chyba lepiej. Dziś jedziemy na kontrolę to się okaże.
Sarisa nie martw się wagą, bo zła nie jest.
Ragna cieszę się, że Hania robi postępy w KM.
Baśka szukaj cierpliwie, a na pewno coś znajdziesz. A już wiadomo coś o tym mieszkaniu od znajomego?
Emilia super, że Franio zdrowy.
Sheeney mnie też w takim klimacie pewnie ciągle głowa by bolała.
Kania a ma jeszcze Oliwia te krostki? Suwaczek jak robisz to zaznacz, żeby odliczał w którym tyg jesteś, a nie ile Ci zostało do końca ciąży. Albo mam lepszy pomysł. Zrób dwa suwaczki. :-)

Więcej nie pamiętam. :zawstydzona/y: Wróciłam dziś z pracy z bólem głowy. Konferencja oczywiście trwała i trwała i nie bardzo jestem zadowolona z tego co usłyszałam. :-(
 
E-lona polecisz jakąś stronę z suwaczkami ;-) cieszę się że Twoje dzieciaczki już zdrowe.
Widziałam zdjecia ze spotkania z Dziulką, superanckie :-)
Oliwia ma te krostki, z rana wyglądały jak przyschnięte strupki zdrapane.
Co usłyszałaś takowego, że przyprawiło Cię to o ból głowy?
Emilia co za radość, że Franio zdrowy :-) Czyli od poniedziałku praca. A jak na strój Kuby przed pojściem do szkoły? A z czym masz tą pomidorówkę???
Makuc
a Ty co dziś swojej upichciłaś? Ten przepis o który pytałaś na kulinarnym będę mieć po weekendzie.
Sarisa Słonko jak tam Twoje córcie? Polcia już prawie 5 kg waży, czym Ty ją karmisz Kobieto ;-) ??? A wszystkiego Naj Naj Naj z okazji rocznicy ślubu (my w tym roku też 4 tą obchodzimy).
Za chwilę się zbieram, trochę się zaczynam martwić bo brzuch mi twardnieje a mocz jest podczerwieniony :-(
 
Ostatnia edycja:
she wiesz my mamy jeden pokój a reszta cóż..teściowie mają 3 pokoje,siostra męża także trzy i sama z czwórką dzieci jest i jeszcze mieszak jedna siostra i także ma 3pokoje i właśnie dzielą to na wszystkich ale to nie sprawiedliwe naszym zdaniem:dry::baffled:

E-lona zadzwoniłam w środę bo miał dać znać ale on dalej w delegacji i nic nie wie jak tam w domu i kazał poczekać do niedzieli:dry:

Ja widziałam swojego chrześniaka Krzysia tylko parę chwilek pierwszy raz:sorry2: i doradzcie co mogę mu kupić jak ich odwiedzę(bo jeszcze nie byłam u nich) bo pomysłu nie mam:dry: dodam że ma wszystko co potrzebne ale myślę nad jakimiś pampkami bo tego nigdy nie za dużo
 
Czesć dziewczyny,wpadam na chwilkę bo zakręcony ma dzień na maksa,mały zasnął niedawno,a ja wkrótce wybywam na zakupy i babski wieczór z wódeczką i niezdrowym jedzeniem,a pozwolę sobie na wiele bo jestem przed @,więc sorry ale mi się należy no nie?:rofl2::-DW każdym razie u nas ok,pozdrawiam serdecznie,życzę miłego i fajnego weekendu,a najważniejsze napisałam na GZ:-) :-****
 
Hej,

chciałam się na wstępie przywitać i napisać że chyba wypadłam z rytmu jeśli chodzi o forum. Obecnie nie mam nawet neta w domu ( sporo problemów się narobiło). Zreszta i tak mojej obecnosci nikomu nie brakuje.

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
ooo BAŚKA avek zmieniła :-);-) fajny. a co do prezentu to może rodziców chrześniaka zapytaj? Mi jeszcze do głowy przyszło takie cuś do odlania dłoni dziecka. Ale nie wiem jak to się fachowo nazywa :confused:

w ogóle to wymęczyłam się dzisiaj tj. prawie cały dzień pomiędzy komputerem a dworem kursowałam, bo przecież w pracy sajgon związany z początkiem roku mamy a i Alicja do najgrzeczniejszych nie należy ostatnio :baffled: dzisiaj ze złości, aż mnie bić zaczęła :szok::no: znajomy pocieszał mnie, że u jego synka takie akcje dłużej niż 3 miesiące nie trwały ale dla mnie perspektywa tych 90 dni awantur jest jakimś koszmarem dosłownie :confused:
SHE... a Ty gdzie byłaś jak Cie nie było :-p podczytywałaś nas z ukrycia. Przyznaj się ;-)
MAŁA_MI nawet tak nie pisz, tym bardziej, że wzywałam Cię nie raz nawet! (i to nie tylko ja) a z forum szybko się wdrożysz z powrotem (popatrz na mnie) P.S. co się dzieje. Znowu teściowie? :crazy:
KANIA może idź do gin skoro takie niepokojące objawy masz? ech.. wg.mnie to Ty Kobieto powinnaś na L4 w domu spokojnie siedzieć. A co pichciłam? to co AGNIESZKA miała w planach dzisiaj czyli najulubieńsze danie mojej córy - naleśniki ze srem :-D
CZARODZIEJKA udanej zabawy! i owocnych zakupów! a i mam nadzieję, że jak na GZ wejdę to się okaże, że spełniło sie to na co czekałaś :-):-):-)
E-LONA
i nie bardzo jestem zadowolona z tego co usłyszałam.
unhappy.gif
:baffled::-( a co to było takiego?:*
 
reklama
a ja się cieszę ,że ten dzień się kończy bo był istnym koszmarem :no::no::no: dzieciory przechodziły same siebie :angry:jeden wrzask ryk i afery o wszystko+ bicie i gryzienie się na wzajem, targanie za włosy i plucie czyli sama śmietanka:crazy::crazy::crazy:
Młodszy odpadł przed 19,00 starszy dogorywa przed tv, a ja piwko pije na odstresowanie:happy: i sie jeszcze z m, pogryzłam przez tel,tak,żeby było jeszcze lepiej:szok:
makuc moje też uwielbiają naleśniki u nas w wersji "homo":rofl2:+ dżem truskawkowy:rofl2:
 
Do góry