reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja znowu przelotem muszę do roboty.

Dawidowe- ze mną spał :-). A wczoraj to samo ryk i każe mi się kłaść w łóżeczku, a ja do niego, że nie dam rady, a on mama połóż i na poduszkę pokazuje to go wzięłam do sypialni i się cieszył, całował mnie, ściskał, głaskał, tulił i poszedł spać, przeniosłam go potem do łóżeczka. Nie wiem co mu jest, zawsze spał sam i sam zasypiał, nie musiałam go usypiać.
Emilia- fajnie że zdrowieje Franek a dla ciebie miłego odpoczynku.

Spadam bo się spóżnie pa
 
reklama
dzieńdoberek :tak:dziś znów pobudka 5,50:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a na dodatek Bartek ma jazdy od kilku dni "boje" wszystkiego i tylko na mnie wisi:sorry2:boje mu-chy,boje osi,boje burzy, boje nie wiadomo czego:szok:
rysia udanej i spokojnej podróży:-)
dziulka witaj bo sie jeszcze nie poznałyśmy:-D
Kroma nie rób przeciągów bo nas zawieje:-D
miłego dnia,my chyba dziś do parku wybędziemy,małż ma dwa dni przymusowego urlopu, a pogoda zapowiada się całkiem całkiem:tak::tak::tak:
 
Witam się z Wami:-) Mały dziś mnie budził już przed 7 bo am chciał:dry:
kaniu czy może w ciąży nie jestem że mam tak z tą kawką:confused:
dziulka witaj :-)
agnieszka współczuję bo tez miałam z Kamilem taki czas:baffled:
kroma mi się wydaje że on tak z tęsknoty za Tobą bo ja miałam tak samo z Kamilem jak pracowałam,zresztą dalej tak mam:-p:dry:

A wiecie co wczoraj zadzwoniłam do tego kolesia i on mi powiedział że mamy poczekać do niedzieli bo on nadal w delegacji i dopiero wróci na weekend i da nam znać:wściekła/y::no: i się wściekłam dalsze dni steresu:no2::growl:
 
się ładnie witam :cool: i zmykam, bo czas nagli ;-) ale obiecuję, że niebawem i główny nadrobię (bo poboczne przeleciałam). Tak więc buźka i do później :-p
 
Czarodziejka kciukasy zatem nadal zaciśnięte :-)
Agnieszka super, że już wyzdrowieliście :-) U Nas też Oliwia miała takie etpay na boje się (wszystkiego) minie :-)
Dziulka witaj, jak Ci w tej PL było ???
Rysia bezpiecznej podróży i miłego urlopowania.
Kroma mówię, Ci że mu mamy brakuje. Wcześniej miał Cię na codzień przez 24 h a teraz już tak nie jest.
Baśka nie nastawiaj się na to mieszkanie za bardzo, szukaj czegoś jeszcze a co do ciąży, to wiesz wszystko wyjdzie w "praniu" ;-)
Makuc miłego dnia (w pracy) lub poza nią :-)
U mnie średnio, Oliwia tak daje mi popalić że już nie wyrabiam :-:)-:)-(
Histeria goni histerie a ja z bezdradności płaczę z nią :-(
 
Kaniula oj jak mi Ciebie zal ,mam nadzieje,ze te mdlosci szybko ci przejda ,oj pamietam jakie to uciazliwe ...pewnie przez to tak reagujesz na humorki Oliwii ;-):tak:
dziulka opowiadaj jak bylo w polsce,ja juz sie nie moge doczekac krakowa

Po przyjezdzie z wakacji jakos mi ciezko...nerwowa jestem,znowu mnie glowa boli(i jednak jestem pewna ze to przez ten klimat tu te ciagle bole glowy i strasznie mnie to wkurza:wściekła/y:

rysia baw sie dobrze i odpoczywaj,dobre i 4 dni

baska herbata jako objaw ciazy ?!;-):-D:-p ciekawe:-p z mieszkaniem trzymam kciuki ale moze faktycznie nie nastawiaj sie az tak i moze warto poszukac ,moze trafi sie jakas"okazja"
 
Mały właśnie zasnął:sorry2: agnieszka,kania ja właśnie szukam innego ale co z tego jak same drogie takie a mąż tylko pracuje więc muszę szukać tańszego jakiegoś a same drogie:baffled::dry:
Wkurzył mnie z tym mieszkaniem i nie rozumiem jak on może nie wiedzieć czy jego brat coś tam planuje w nim czy nie:confused2::oo2: dziwne to dla mnie:cool::wściekła/y: masz racje kania co do ciąży to wyjdzie w praniu ale nie jestem raczej tzn nie czuję żebym była:dry:


sheeney wiesz ja maniaczka kawy a tu nagle nie umiem jej wypić tak miałam w ciązy tylko więc sama nie wiem:sorry2:
 
Sheeney możliwe że tak jest, ale nie mogę popuszczać dziecku we wszystkim bo mi na głowę wejdzie...A Tobie współczuję bólów głowy, możliwe że zmiana klimatu tak na Ciebie wpłynęła ale to minie :-) A kiedy w Kkr będziesz? W październiku? Może odwiedzisz mnie, do mnie z Krk rzut beretem ;-)
Baśka to może jednak pomyśl o powrocie do pracy, pogadaj z teściową może zajmie się Kamilem przez te kilka godzin, nawet na pół etatu zawsze to jakieś pieniądze są. Ja też nie czułam, że jestem tylko podejrzewałam ;-)
 
reklama
Kania nie za bardzo chce zostawiać małego z teściowa bo ona go raczej nie upilnuje znowu będzie podrapany i w ogóle :dry: a poza tym ona sama już powiedziała że nie będzie więcej dzieci pilnowała i każdy ma swoje pilnować dlatego ja jadąc na zakupy czy do lekarza biorę małego ze sobą bo mi nie ma kto zostać z nim niestety:baffled:
 
Do góry