reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam się już po zakupowo:)
Portfel solidnie uszczuplony...a tu jeszcze czeka mnie przesyłka kurierska z niekapkami dla Miłosza:shocked2:jak mój chłopina wróci,albo wystarczy że wejdzie na konto to na zawał padnie jak ja szybko i sprawnie potrafię rozpier.dolić dużą ilość pieniędzy:szok:kurczę muszę nauczyć się żyć oszczęniej,bo co jak co,ale nic nie idzie mi tak dobrze jak wydawanie kasy:szok::sorry:Teraz Miłosz śpi (padł mi w samochodzie)i mam nadzieje że pośpi choć jeszcze z godz:sorry2:obiadu dzisiaj nie robię-żywiliśmy się kebabem na mieście,teraz czeka mnie tylko pranie i prasowanie bo w czwartek wyjeżdżam (i choć tylko na kilka dni)ale znając moje dziecko to muszę mu przygotować dużą torbę ubrań bo na jeden strój dziennie nie ma szans:-p
Dawidowe życzę CI szybkiego uporania się z pakowaniem i z przeprowadzką:tak:
Kaniu mój Miłosz też marzy o jeździe pociągiem (dlatego w czwartek wsiadamy do pociągu "bylejakiego" i ruszamy przed siebie...hmm ciekawe czy będzie mu się podobało??!!:sorry:).Aaa i życzę Ci by mdłości jak najszybciej odpuściły i byś nie musiała codziennie prowadzić rozmowy z "muszlą klozetową",aaa i jeszcze wszystkiego co zwie się szczęściem życzę z okazji urodzin Twojemu mężusiowi:-)
Sheeney super że urlopik się udał...hmmm a co do dzieci,to poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy czy coś nie zaczęło "kiełkować" w Twoim brzuszku (czyżby Hania;-))
Makucku jak tam-jazda autobusem zaliczona???
Baśka myśl pozytywnie...a co ma być to i tak będzie:tak:
E-lona ode mnie też pozdrów naszą Francuzkę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rysia zatem spokojnego prania, prasowania, pakowania a na końcu podróżowania.
Może ten pociąg do Krosna prowadzi co???
Powoli sie zbieram, wiec życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
Kania myślę, że Dziulka to się teraz sama tu odezwie wkrótce. Oby mdłości szybko Ci minęły. A nie za długo trwają? Chyba standardowo jakoś przez pierwsze 3miesiące. Wszystkiego najlepszego dla męża.
Dawidowe zjadłabym te Twoje pyszności obiadowe.
Rysia oj tam, raz na jakiś czas kasę można a nawet trzeba wydać.
 
rysia u mnie też kasa się szybko rozchodzi :tak::sorry2:

e-lona no już nie ma hihihih. U mnie teraz w lodówce i w zamrażalniku to noralnie wiatr hula.

w czwartek o 16 jade do nowego mieszkania na spotkanie z włascielem i poprzednikiem wiec sądze że odbiore klucze :tak:. Jeszcze musze się dzisiaj dogadać z kolega od przewózki ale dopiero po 20.
 
Dawidowe a to szkoda.:-( Takiego smaka mi zrobiłaś.

Kania, Rysia Dziulka pozdrowiona i napisała, żeby Wam przekazać, że Was kofa i pakuje bety. Na necie pojawi się być może już jutro, a jak nie to w czwartek.
 
hejka

ja na momencik wpadam, zaraz do pracy, młody ma jakiś kryzys, jak nigdy od kilku dni nie chce spać iść i płacze przed snem, jak niemowlę z kolkami, wczoraj to aż się rzucał, w nocy do mnie do łóżka przychodzi, chyba z tęsknoty.

Pozdrawiam.
 
Hej.
Wczoraj nie miałam czasu poczytać,bo Franek bez temperatury szalał jak zwariowany. Wcale nie widać bylo,że chory:dry:. I coś czuję,ze dzisiaj będzie powtórka z rozrywki. Ale dziś chyba się z nim przejdę na mały spacer. Oczywiście jak pogoda pozwoli;-).
 
reklama
Bry.
E-lona
niby po 3 miesiącach powinny ustąpić, czyli po sobocie ale zobaczy się, dzięki za pozdro od Dziulki. A jak Twoje dzieciaczki się mają? Laura się już wykurowała?
Dawidowe do luterka piłaś? Cieszę się że jutro wybierasz się na mieszkanie, trzymam kciuki byś klucze otrzymała i na weekend się już tam zalokowała. A mężuś niedługo wróci to w samotności już pić nie będziesz. Jak Laura się miewa?
Kroma pewnie Arek nie chce chodzić spać bo się mamą nie nacieszył :-) Miłego dnia w pracy.
Emilia super, że Franio się lepiej czuje, ze temp spadła, najważniejsze że zdrowieje a Ty jak się czujesz na kilkudniowym wolnym?
Ragna jak Hania?
Agusinka a Ty gdzie się podziewasz? Jak Twoje córcie?
Rysia spakowana?
Wioli, Doris, Ida meldujcie się co u Was !!!!
Randka się udała, tylko było tak zimno że wolałam jechać samochodem niż przemarznąć, pojadłam pysznej sałatki i jedyne co mogę pić i mnie po tym nie mdli przez dłuższą chwilę to woda z cytryną. Reszta nic nie wchodzi. Ogólnie źle znoszę tą ciążę...(starzeję się :-()
 
Do góry