reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Witam.My wstaliśmy ok.8 mały znowu mnie wywalił z łóżka bo jemu am musiałam zrobić i sobie kawkę:sorry: poleżeliśmy do 9.30
Zrobiłam zupkę jarzynową i pózniej frytki będę smażyła jak mały wstanie bo niedawno zasnął:rolleyes:

Nadal mam stresa bo w dalszym ciągu czekam na telefon w sprawie mieszkania i te czekanie i niepewność mnie dobija:eek::oo2: Chciałabym mieć już to za sobą i móc Wam się pochwalić że poszło po naszej myśli:-:)dry: ale cóż trzeba czekać:eek:
 
Baska widze że masz takiego samego nerwa. Ja już też bym chciała mieć klucze w rękach a najlepiej już tam z bambetlami być i pozostało tylko kupowanie mebli i zagospodarowanie się. Bedzie dobrze musi
 
dawidowe tylko że Ty wiesz że Tobie wynajmie a my nie wiemy musimy czekać a to chyba najgorsze:no: no a ja bardzo liczę na te mieszkanie bo innego taniego nie znalazłam:dry::eek::-:)wściekła/y:


A serce mi wali jak młot z tych nerwów :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Baska generalnie tak aby 31 mogłam się wprowadzić. Ale jeszcze nie wiem co dokładnie.

Kania mojej koleżanki mąż ma zajechać busem z przyczepą i 5 kolegami ;-)

tak mi zasmakowały moje zrazy wołowe że widze że będę robiła cześciej albo chociaż bitki wołowe.
 
Do góry