reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Agnieszka czemu zakładasz od razu że będzie chłopak? Podobno płeć można w jakiś sposób sobie zaplanować, jak ktoś ma regularne cykle. Ja nie planowałam płci ani z Oliwią ani teraz ale wiem że można.
Makuc dzięki, sama nie mogę się doczekać tych pierwszych ruchów a co do płci to na nic się nie nastawiam :-) Może Ty kiedyś zmienisz zdanie, i Dawidowe :-)
Kroma
do tego m.in. potrzebna jest praca, w pracy nie myślisz co w domu a w domu co w pracy :-)
 
Ostatnia edycja:
ja bym i chciała, ale chcieć to nie znaczy móc :no: chcemy kupić mieszkanie do końca roku, ja póki co,nie pracuje..no i z trójką byłoby ciężko:-( ale się pocieszam,będę miała fajne synowe i wnuczki :-D
i spadam bo mój m zażyczył sobie grzanek:rofl2:i mi też w brzuchu wierci buziaki
Kania może to śmieszne ale ja czułam przy pierwszym ,że będzie chłopak przy drugim tak samo i czuję...po prostu czuję,że trzeci teź byłby chłopakiem:))))))))
 
Ostatnia edycja:
KROMA nie ma Ciebie, więc nie ma kto ich "twardą ręką" trzymać ;-). Dobrze, że w pracy czasu na tęsknotę nie masz.
DAWIDOWE Alicja identyko.
AGNIESZKA do jutra! no a synowe/ wnuczki na bank będziesz miała fajne :-) z takimi przystojniakami w domu, nie może być inaczej nawet.
 
Kania a ostatnio myślałam co w robocie, bo mam syf w księgowości po tamtej dziewczynie i się głowiłam co tu zrobić. No ale główka jeszcze jakoś pracuje. A dzisiaj odpoczywam jak wszystko do prostowałam.
Agnieszka- teściowa zawsze chciała córę a ma 3 synów i jedną wnuczkę jak na razie się jej udało, to ci się też uda.
 
Witam w sobotni wieczorek:)
U mnie cd.dupnego nastroju...już czasami przestaje rozumieć sama siebie:baffled:Dzisiaj w ramach "poprawy nastroju"pije w samotności wermuta z wodą i cytrynką (mniammm:-p).Hihi fajniej by było w towarzystwie (więc jak któraś z Was umie się teleportować to zapraszam do mnie:happy:)bo wyjść nie mogę gdyż jestem sama z Miłoszem w domu:sorry2:
Agnieszka witaj:tak::-)

teraz Was dalej poczytam (bo niestety nie zdążyłam Was przelecieć:laugh2:)
 
Agnieszka skoro przeczucie Cię nie myli to może odczekaj z tą decyzją :-)
Rysia chętnie ale za jakieś 1,5 roku wpadnę na tego wermuta :-)
Kroma czyli z obiegu nie wyszłaś więc jest dobrze,a nawet bardzo dobrze :-)
E-lona wdech wydech i tak do 10 ciu :-)
 
Lecę jeszcze raz, ale tylko to co pamiętam.
Dawidowe wspaniała z Ciebie niewolnica. :-D A jak Ci się ta praca znudzi to postarajcie się o kolejnego bejbika coby mógł wyręczać Cię w niektórych pracach. :-p
Kroma a mało masz fotografów w domu? A może stań przed lustrem w jakiejś sexi pozie i pstryknij sobie lanserskie zdjęcie, a potem powrzucaj gdzie się tylko da. ;-):-D
Ida śmiej się przez łzy. A może usta-usta pomogą rozładować napięcie? :rofl2:
Makuc masz rację, niańka była z niego super. A Laura bez zmian: kaszel+katar. Takie to wspaniałe leczenie antybiotykiem.
Kania jak Twoje samopoczucie? Siora mojego męża też ma termin na marzec.
Rysia test ciążowy zrób jak to Kania wymyśliła. :-D
 
reklama
Elona wszyscy śpią a M baluje. A ja nie mam nic seksi, a co do pozy to jedynie mogę ale w komicznej bo ja się do kabaretu z moimi pozami nadaję a nie do fikołków.
 
Do góry